ULTRACASH

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 4000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в ULTRACASH

Перша Наступна
Сума: 4000 грн 4000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 2280 грн
До оплати: 4000 грн 6280 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


ULTRACASH – це сучасний інтернет-сервіс з надання кредитів онлайн, який допомагає справитися з тимчасовими фінансовими проблемами повнолітнім громадянам України. Завдяки цій кредитній компанії, особи, яким терміново потрібні гроші, можуть отримати їх у будь-який час доби і в будь-якому місці – знадобиться лише доступ до інтернету. Кредити онлайн видаються без довідок про доходи, поручителів і застави. Навіть клієнти з поганою кредитною історією мають шанс отримати фінансову підтримку, лише пред'явивши паспорт та ідентифікаційний код.

Перший безкоштовний кредит: Первый день использования денег под 0%
Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Кожен кредит онлайн автоматично продовжується
Найважливіший недолік: Для отримання коштів доведеться сканувати документи
Бонусна програма: Промокод на знижку 10% на другий кредит: SECOND

ULTRACASH відгуки

Експерти порталу Лоандо переглянули чимало відгуків ULTRACASH для ретельного аналізу кредитора і помітили, що майже всі вони позитивні. Це є показником того, що компанія піклується про своїх клієнтів і намагається надавати послуги високого рівня. Кожен клієнт гарантовано отримає фінансову підтримку без затримок і саме тоді, коли вона йому потрібна. На переказ коштів не доведеться чекати більше 20 хвилин. А умови кредитування прозорі і зрозумілі, немає ніяких прихованих платежів і комісії.

 • Після оформлення кредитів в банках звикла до того, що кредит - це довго й нудно. Тож коли наважилася позичити гроші в ультракеші то здивувалась. Виявляється, що це можна зробити просто в маршрутці.... - Неля
 • ULTRACASH, це було ультра швидко. Навіть не очікувала, що гроші впадуть на рахунок за лічені хвилини. Молодці, гарна робота! - Вероніка
 • Зарплатка знову підвела, прийшла трохи пізніше, а їсти то хочеться. Плюс оренда житла та інші витрати. Але вкотре звернувся в ULTRACASH, де мене завжди готові підстрахувати. Все супер, повернув як... - Адам

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в ULTRACASH крок за кроком:

 1. Оберіть термін та суму кредитування
 2. Створіть власний обліковий запис на ultracash.ua
 3. Заповніть анкету-заявку
 4. Додайте скановані копії документів
 5. Додайте банківську карту та пройдіть її верифікацію
 6. Отримайте гроші на особисту платіжну карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в ULTRACASH:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=O4MnTITrNMA

Для того, щоб оформити кредит онлайн в компанії ULTRACASH, потрібно виділити всього 20 хвилин свого часу і зайти на сайт кредитора з будь-якого пристрою, що має доступ в інтернет. Далі, на головній сторінці сайту необхідно вибрати суму і термін, які вас цікавлять і перейти до створення особистого облікового запису.

Для реєстрації достатньо вказати адресу електронної пошти і придумати пароль. Увійшовши до кабінету на сайті ultracash.ua, заповніть коротку анкету. У ній вкажіть персональні дані: інформацію, що міститься в паспорті, ідентифікаційний код, контактні телефони та адреса проживання. Потім, відскануйте або сфотографуйте на світлому тлі документи і відправте для перевірки. Такий захід допомагає усунути шахраїв, які за допомогою чужих документів спробують оформити кредит.

Після відправки заявки залишиться дочекатися відповіді і додати дані банківської картки, на яку хочете отримати кошти. Після додавання карти на номер мобільного телефону або адресу електронної пошти прийде повідомлення з рішенням. Якщо рішення позитивне, вам буде запропоновано підписати кредитний договір і чекати гроші на вашій картці.


Способи отримання кредиту онлайн в ULTRACASH

 1. На особисту банківську карту

Кожен громадянин України віком від 20 років може отримати кредит онлайн від ULTRACASH. Дана компанія видає кредити на особисті платіжні картки Visa і MasterCard. Головна вимога – карта повинна бути гривневої і виданої одним з українських банків.

Клієнти, які звертаються вперше, можуть отримати кредитні кошти в розмірі до 2000 гривень. Щоб збільшити ліміт доступних коштів, потрібно оформити перший кредит на доступну суму і, дотримуючись всі умови, прописані в договорі, вчасно його оплатити.

Максимальне обмеження для кредитів онлайн в компанії ULTRACASH для постійних клієнтів одно 10 000 гривень. Щоб отримати кредитні кошти такого розміру, потрібно оформити і вчасно погасити кілька кредитів поспіль. Таке обмеження введено з метою зменшення ризику виникнення надмірної боргового навантаження на клієнтів, а також для того, щоб переконатися в здатності позичальника повернути борг вчасно.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті банківською картою
 2. Банківським переказом
 3. Через термінали самообслуговування
 4. З мобільного телефону через портал «Мобільні гроші»
 5. За допомогою інтернет-банкінгу будь-якого банку
 6. Через систему Webmoney

Для погашення кредиту можна скористатися практично будь-яким способом, які доступні в Україні на сьогодні. Перший і самий зручний - це, звичайно, оплата банківською картою в особистому кабінеті. Наступний спосіб - це погашення кредиту за допомогою банківського переказу в одному з українських банків.

Також можна проводити платежі за допомогою терміналів обслуговування або за допомогою інтернет-банкінгу. А з недавнього часу в перелік способів погашення кредиту в компанії ULTRACASH добавілaсь ще можливість оплати з електронного гаманця Webmoney і з порталу «Мобільні гроші».

Незалежно, який спосіб оплати вибере клієнт, головне правило - погасити кредит вчасно або хоча б оплатити нараховані відсотки за час користування грошима. В іншому випадку, кредитор залишає за собою право: накласти на боржника штрафні санкції, стягнути борг в судовому порядку, продати проблемну заборгованість колекторам, а також передати інформацію в бюро кредитних історій.

ULTRACASH - дані компанії:

Свідоцтво
IK №147

Контактні дані:

ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС»

Кловський узвіз7
02000 Київ

e-mail: info@ultracash.com.ua

телефон: 0 800 752 390

www: ultracash.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповнiть заявку

Опис ULTRACASH

ULTRACASH – це кредитна компанія, яка працює на українському ринку з 2015 року і видає кредити онлайн на карту будь-якого українського банку. Дана компанія зареєстрована Нацкомфінпослуг як ТОВ «Ультра ФІНАНС», що підтверджує свідоцтво про реєстрацію фінансової установи за номером №16103224, видане 20.10.2015. Кредити надаються в розмірі від 500 до 10 000 гривень, строком до 30 днів.

Приклад розрахунку: Відсоткова ставка в ULTRACASH - 2%.  Якщо ви бажаєте оформити кредит онлайн розміром 1000 гривень на 7 днів, за кожен день користування буде нараховуватись 20 гривень. Після закінчення договору, ви заплатите 140 гривень комісії.

Моментальні кредити онлайн: переваги

 • Не потрібно збирати стос документів.
 • Не вимагають даних поручителів та довідок про доходи.
 • Жодних черг в банках.
 • Без додаткових комісій.

Важливо: вигідніше користуватись електронними грошима, адже за зняття готівки нараховується додаткова оплата.

Чи можна відтермінувати позику?

Так. Для цього потрібно погасити відсотки, які накрапали за час позики. 

 1. Зайдіть в особистий кабінет.
 2. Виберіть період відтермінування. Важливо: якщо ви брали кредит онлайн на 10 днів, максимальний термін теж буде 10.
 3. Оплатіть відсотки.
 4. Зачекайте, доки ваш система ухвалить ваше прохання.

Що буде якщо прострочити позику?

Якщо ви прострочите виплату кредиту ваша відсоткова ставка збільшиться до 3%. Це означає, що при кредиті в 1000 гривень, ви платитимете вже не 20, а 30 грн. Також інформація про несплату потрапить у Бюро кредитних історій та зменшить ваші шанси на наступну позику.

Безпека даних в Ультра Кеш

Нам важлива безпека ваших даних. Тому в ULTRACASH ми використовуємо систему Secure Socket Layer (SSL). Вона зашифровує з'єднання між сайтом та браузером й захищає від втрати інформації. Також варто додати, що усі дані карти ви вводите безпосередньо на платіжному сервері. Не на сторінці Ультракеш.

Чи можна подати заявку після відмови ще раз?

Повторно кредит ми видаємо через календарний місяць після відмови.

Кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 в інших компаніях:

Avira Credit, Cash you, Cashberry, Cashinsky, CashMe, CashUp, CashYou, Cly кредит, CreditLite, CreditOn, Dengi do zp, Dinero, Fedor кредит, Gloriafin, Groshi do zp, InstaCash, Jet credit, KLT CREDIT, Krediten, Megagroshi, MyCredit, OnCredit, TopCash, VeroCash, ZeCredit, Грошик, Заплатка кредит, Моней кредит, Турбо кеш кредит.

 


Переваги і недоліки ULTRACASH:

Переваги:

 • Дистанційне оформлення кредитного договору
 • Гроші можна отримати за 20 хвилин
 • Немає комісії за оформлення договору
 • Автоматична пролонгація при оплаті відсотків
 • Можливість дострокового погашення без нарахування комісії

Недоліки:

 • Для нових клієнтів максимальна сума кредиту складає 2000 гривень
 • Необхідні скановані копії документів

Переваги і недоліки ULTRACASH - підсумки

ULTRACASH добре розуміє наскільки цінним для сучасної людини є час і як його багатьом з нас не вистачає. Тому створила сучасний інтернет-сервіс, що дозволяє максимально швидко оформити кредитний договір і отримати гроші на карту менш, ніж за 20 хвилин. Відтепер не потрібно ходити в офіс або банк, заповнювати пачки документів і чекати в довгих чергах отримання грошей. З ULTRACASH отримати кредит онлайн просто – достатньо кількох кліків мишкою і наявності паспорта і платіжної карти.

Заповнiть заявку


Додати відгук про ULTRACASH

 ######   ###  ######## ##   ## ####### 
##  ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## 
##     ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##  #### ##   ## ######## ##   ## ##   ## 
##  ## ######### ##  ##  ##   ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
 ######  ##   ## ##   ## #######  ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про ULTRACASH

Неля 2021-09-13 09:17:46 #1088
Після оформлення кредитів в банках звикла до того, що кредит - це довго й нудно. Тож коли наважилася позичити гроші в ультракеші то здивувалась. Виявляється, що це можна зробити просто в маршрутці. Головне правильно заповнити заявку.
Відповісти
Вероніка 2021-09-06 11:42:44 #1052
ULTRACASH, це було ультра швидко. Навіть не очікувала, що гроші впадуть на рахунок за лічені хвилини. Молодці, гарна робота!
Відповісти
Адам 2021-08-26 12:04:59 #1019
Зарплатка знову підвела, прийшла трохи пізніше, а їсти то хочеться. Плюс оренда житла та інші витрати. Але вкотре звернувся в ULTRACASH, де мене завжди готові підстрахувати. Все супер, повернув як тільки так зразу.
Відповісти
Андрій 2021-08-17 15:01:23 #976
Нещодавно брав кредит в ULTRACASH. Скажімо так, ви точно розвіяли мої стереотипи про онлайн кредити. За це окреме дякую. Загалом я мав позитивний досвід, без затримок та форс мажорів
Відповісти
Ірина 2021-08-10 14:01:41 #938
Взяла кредит, щоб покрити непередбачувані витрати. ULTRACASH запропонував найвигідніші для мене умови, тому вирішила взяти кредит тут. Як на мене, це був правильний вибір. Гроші прийшли швидко та допомогли розплутати проблеми, з яких не знала як вибиратись.
Відповісти
Ніна 2021-08-06 12:09:28 #902
Колись мала негативний досвід з онлайн кредитами й дуже боялась брати ще раз. Проте Ультракеш змінив мою думку. Брала гроші, щоб купити окуляри для монітора. Через постійну роботу з комп'ютером різко почав падати зір. Тож в мене не було варіантів, потрібно було якнайшвидше вирішити цю проблему. На сайті ULTRACASH легко було розібратись з оформленням. Це зайняло всього 10 хвилин. Повернула трохи пізніше, тому довелось відтермінувати позику. В принципі, з погашенням відсотків не було клопотів, тому нічого поганого сказати не можу. Сподіваюсь, що в майбутньому моя фінансова ситуація покращиться, і мені не доведеться брати кредит. Але, якщо буде така необхідність то звертатимусь тільки в Ультракеш.
Відповісти
Олег Прокопчук 2019-07-30 23:40:25 #305
Рекомендую з огляду на швидкий переказ коштів та зручну систему погашення. Дуже професійне обслуговування клієнтів.
Відповісти
Петро, Малин 2019-07-03 23:06:07 #269
Я вже кілька разів кредитувався в різних компаніях, і повинен сказати, що в Ультракеші найбільш цивілізована пропозиція. Відсотки не найнижчі, але постійні клієнти можуть розраховувати на деякі знижки. У мене не було проблем з ними, тому можу спокійно залишити позитивний відгук.
Відповісти
Володимир 2019-01-07 12:47:41 #88
Потребував невелику суму і згадав що можна оформити кредит онлайн. При необхідності мінімум документів я оформив кредит на суму в 2000 тис гривень. Швидко отримав свій займ дуже зручно як отримати так і віддати не виходячи з дому через мобільний додаток. Відсотки прийнятні добре що ви є.
Відповісти

Дивіться також:

Євро Гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
CCLOAN
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
MyCredit
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Мистер Кеш
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння