Мистер Кеш

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 15000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Мистер Кеш

Перша Наступна
Сума: 15000 грн 15000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 7425 грн
До оплати: 15000 грн 22425 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Для громадянина кожної демократичної країни найголовнішим є свобода. Свобода вибору, слова, свобода інтересів і бажань. Найважливішим двигуном всіх виборів завжди були, є і будуть гроші. Саме матеріальна незалежність дозволяє вибирати найкраще та необхідне, дає впевненість в наступному дні та звільняє від переживань за майбутнє. 

Для тих хто має сумніви у своєму матеріальному забезпеченні на допомогу приходить Mister Cash. Mister Cash - один з небагатьох сервісів на українському ринку кредитів онлайн, який з середньою відсотковою ставкою надає позики в будь-якому місці України. Лише з паспортом, ідентифікаційним кодом та доступом до інтернету ви маєте можливість отримати гроші на банківську картку або готівкою у відділенні надання послуг кредитування. 

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту або готiвкою
Швидкість оформлення кредиту: 10 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓
Головна перевага: Кредити до 30 000 гривень
Найважливіший недолік: Позичальник повинен мати гарну кредитну історію
Бонусна програма: Знижки для постійних позичальників

Мистер Кеш відгуки

Mister Cash – це не так давно створена компанія онлайн кредитування. Вона з’явилася на ринку інтернет-банкінгу України у 2019 році, але вже встигла утвердитися поміж давно створених фірм. Завдяки простим вимогам, клієнти залишаються задоволеними послугами сервісу і звертаються за допомогою неодноразово. 

 • “Повертався до Києва з села, де живе мама. Раптом на дорозі зламався автомобіль. Був вимушений викликати евакуатор, але з собою не було достатньої кількості грошей. На щастя, в машині знайшов флаєр Mister Cash. Вирішив скористатись і не пожалкував. Швидко отримав потрібну суму, ще й під невеликий відсоток. Буду рекомендувати своїм знайомим” - Віталій, Київ.
 • “В цьому році двійко моїх дітей йшли в перший клас. Ціни на канцтовари та шкільні речі ростуть швидше ніж наші квіти життя. З чоловіком не мали змоги купити всі необхідні речі за гроші, які в нас були. Спробували сервіс mrcash.org.ua для позики та залишились задоволені. Батьки не переживали, що в дітей не буде всіх необхідних речей, а діти щасливі йшли до школи” - Людмила, Рівне. 
 • “Знадобились терміново гроші. Компанія протягом 10 хвилин відправила на банківську картку необхідну суму. Погашення кредиту є зручним, бо можна зробити в багатьох точках міста” - Олександр, Миколаїв. 

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Мистер Кеш крок за кроком:

 1. Вибрати суму та термін погашення кредиту на сайті фірми mrcash.org.ua
 2. Заповнити просту онлайн-заявку для отримання грошей
 3. Зареєструватися на сайті для створення особистого кабінету
 4. Пройти верифікацію банківської карти
 5. Після розгляду заявки банком протягом 10 хвилин отримайте гроші, підтвердивши паролем висланим смс на ваш номер телефону.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Мистер Кеш:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок

Потрібно мати лише доступ до інтернету, документи, які підтверджують особистість і можна легко отримати кредит-онлайн. Mister Cash першим кроком пропонує обрати суму та термін погашення позики для визначення відсоткової ставки. Для цього на допомогу користувачам сервісів моментального кредитування на сайтах розміщенні віртуальні калькулятори. Обчислювач визначає кількість грошей, які потрібно повернути до встановленого терміну.  

Другим кроком буде заповнення онлайн-заявки на отримання кредиту. Необхідно вказати свої дані в анкеті та почекати схвалення від працівників онлайн-банку отримання позички. При заповненні своїх даних потрібно вказати дані з паспорта (тип паспорту, серія, номер, номер запису, дата та орган видачі паспорту, місце прописки та сімейний стан), номер ідентифікаційного коду та адресу фактичного проживання. Разом із заповненням заявки Ви одночасно створюєте особистий кабінет для легкого доступу до системи отримання кредиту онлайн. Ця процедура має два кроки в одному, що значно зменшує час отримання позики через інтернет. 

Наступним кроком буде прив’язання банківської карти до особистого кабінету. Верифікація необхідна для того, щоб отримати суму позики від банку. Маючи банківський рахунок, в декілька кліків на смартфоні або комп’ютері, Ви маєте змогу отримати гроші не виходячи з дому за короткий час.  

Далі чекайте на повідомлення від банку на особистий номер телефону з одноразовим паролем для підтвердження операції. Ввівши комбінацію цифр, протягом 10 хвилин банк надає відповідь про отримання кредиту позичальнику. Ввійшовши до особистого кабінету, можна перевірити наявність онлайн позики. 


Способи отримання кредиту онлайн в Мистер Кеш

 1. На банкiвську картку
 2. Готiвкою в офiсi

Містер Кеш надає онлайн кредити не лише власникам банківських карток, а навіть і тим, хто її не має. Онлайн банк передбачає забезпечення грошима готівкою у своєму відділенні в місті Києві за адресою вулиця Басейна 6 (пн-пт: 9:00-18:00). Для цього потрібні такі ж документи як і для оформлення кредиту через інтернет: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код). У відділенні банку кожен позичальник отримує високоякісну допомогу від спеціалістів фірми. Протягом 15 хвилини після схвалення заявки позичальник може отримати потрібну йому суму. 

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Через особистий кабінет
 2. Через касу банку
 3. Через термінали самообслуговування (ТСО)
 4.  Для клієнтів ПриватБанку за номером 3700

Mister Cash на відміну від інших фірм надає різні можливості погашення кредиту. 

Доступ до інтернету надає багато можливостей для швидкого не лише отримання позики, а і її погашення. Для початку потрібно увійти до особистого кабінету, який був створений при запиті на позику онлайн. Згодом за допомогою банківської карти можна і сплатити кредитну суму. Потрібно ввести лише дані з пластикової картки та знати реквізити фірми Mister Cash, які фірма надає при оформленні кредиту онлайн або їх легко можна знайти на сайті банку. 

Містер Кеш піклується і про тих, хто не має доступу до Інтернету і створив можливість сплати позики з відсотками через каси будь-якого банку України. Для цього потрібно вказати лише реквізити компанії та заборговану суму. Потрібно пам’ятати, що, сплачена позика через відділення банків буде отримана не моментально, а навіть протягом кількох днів і можуть бути нараховані відсотки до боргу. 

Віддати борг також можна за допомогою терміналу. Подібного роду апарати є в будь-якому торговому центрі України та в багатьох місцях торгівлі. Термінали є багатофункціональними та забезпечують клієнтам Mister Cash  можливість сплати позик через ТСО. Для цього також потрібні реквізити фірми й передбачена сума готівкою. 

Знаючи простий номер 3700, клієнти ПриватБанку можуть погасити кредит через один дзвінок до компанії. Для цього необхідним є лише номер договору позики. 

Мистер Кеш - дані компанії:

Контактні дані:

ООО Мистер Кеш Украина

Басейнабуд.6
01024 м. Київ

e-mail: info@mrcash.org.ua

телефон: 0800 20 5252, +38099 446 3552

www: mistercash.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Пн-Пт 09:00-18:00
Заповнiть заявку

Опис Мистер Кеш

Mister Cash  фірма, яка нещодавно з’явилась на ринку кредит банків України, але вже має сталу базу клієнтів, які неодноразово звертаються до послуг фірми, та задовольняє потреби нових клієнтів кожного дня. Онлайн банк дає можливість отримання позики до 30 000 гривень терміном до 12 місяців під низький кредитний процент. 

Приклад розрахунку: Клієнти, які вперше беруть кредит в MisterCash, в день будуть сплачувати 0,01% від суми. Якщо ви хочете взяти 1000 гривень на 10 днів, в кінці терміну ви заплатите 1 гривню за користування.

Чи можна отримати онлайн кредит в Містер Кеш, якщо є кредити в інших компаніях?

Ви можете оформити кредит онлайн навіть, якщо не закрили кредити в інших компаніях. Схвалення вашої заявки залежить лише від вашого кредитного рейтингу.

Важливо: компанія Містер Кеш не видає більше ніж 1 кредиту одночасно. Отримати наступну позику можна лише після погашення попередньої.

Популярні кредити онлайн для військовослужбовців

Військовослужбовцям та резервістам з моменту призову і до закінчення мобілізації штрафні санкції не нараховуються.

Важливо: під час заповнення анкети на сайті ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА», обов'язково вкажіть актуальну інформацію про військову службу. Для цього є окремий чек-бокс. Якщо ви цього не зробите, просрочка буде нараховуватись за звичайним тарифом.

Як продовжити кредит у форс-мажорних ситуаціях?

Якщо ви шукаєте, де легко взяти гроші, щоб повернути борг — не переймайтесь. Компанія Містер Кеш пропонує відтермінувати кредит на зручний для вас термін.

Для цього потрібно:

→ Перейти в Mister Cash особистий кабінет.

→ Вибрати на скільки часу хочете відкласти позику.

→ Оплатити відсотки за період користування.

→ Дочекатись підтвердження вашого запиту.

Як збільшити шанси, щоб отримати швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків?

Слідуйте наступним порадам й оформити кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 стане легше.

 • Перевіряйте чи правильно ввели всі дані. Кожна помилка може стати причиною відмови.
 • Впевніться, що на вашій карті немає денного ліміту. Це ви зробите в особистому кабінеті вашого банку.
 • Вказуйте карту оформлену на ваше ім'я. Щоб вберегти вас від дій шахраїв, ми приймаємо лише іменні картки.

Що робити, якщо вам відмовили в наданні кредиту?

Спробуйте ще раз та уважно перевірте чи правильно вказали всі дані.

Також на рішення впливає ваш кредитний рейтинг та історія в нашій компанії. Якщо ви колись прострочували виплати по кредиту в MisterCash, ваші шанси на отримання повторної позики — нижчі.


Переваги і недоліки Мистер Кеш:

Переваги:

 • Мінімальний пакет документів
 • Відповідь від банку протягом 10 хвилин
 • Можливість отримання готівки у відділенні фірми в місті Києва
 • Різні варіанти сплати позики
 • Пролонгація з відсотком лише 0,43% щодня

Недоліки:

 • Служба підтримки лише до 22:00
 • Перший кредит потрібно сплатити терміном до 6 місяців

Переваги і недоліки Мистер Кеш - підсумки

Перші клієнти фірми мають змогу сплатити позику терміном до 6 місяців від дня отримання грошей. Mister Cash дає послугу пролонгації клієнтам, які не мають змоги вчасно сплатити позику онлайн. Пролонгація передбачає щомісячний невеликий відсоток. 

Заповнiть заявку


Додати відгук про Мистер Кеш

 ####### #### ######## ##   ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ## ##   ## ##   ##  ## ##  
##   ## ## ######## ##   ##  ###  
## ## ## ## ##   ## ##   ##  ## ##  
##  ##  ## ##   ## ##   ## ##  ## 
 ##### ## #### ########  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Мистер Кеш

Аліна 2021-09-06 11:14:44 #1045
Мене підкупила доступність Містер Кеш. Все ж таки компанія реально дає можливість отримати кредит навіть з поганою кредитною історією. А враховуючи, що зіпсувати КІ може навіть її відсутність, то тим паче. Коротше кажучи, після оформлення заявки в мене залишились лише хороші враження, а після погашення - хороший настрій!
Відповісти
Наталія 2021-08-26 12:33:55 #1027
Знаєте, кредити онлайн не така вже й погана ідея. Хіба що ви взяли більше ніж можете віддати. Але це вже індивідуальна справа кожного. В моєму випадку це була суцільна користь, адже закрила всі фінансові діри. Та і відсоток помірний, повірте, на всілякі непомітні дрібниці ми витрачаємо значно більше
Відповісти
Маша 2021-08-17 08:47:40 #968
Взяла позику в Містер Кеш у скрутні для себе часи, проте це дуже змотивувало мене піднятись та щось робити. Претензій до компанії не маю, ви совісно зробили свою роботу. Велике вам дякую за все!
Відповісти
Давид 2021-08-10 11:56:26 #930
Я постійний клієнт Мистер Кеш, навіть маю персональну знижку. Вибрав саме цього кредитора через низьку відсоткову ставку та мінімальні вимоги. Ще на разу за весь час не вам ніяких конфліктів з Кешом та не отримував дзвінків від колекторів. Хоча 2 мав прострочення.
Відповісти
Анастасія 2021-08-06 11:54:17 #894
Хотіла оформити кредит в банку, але мені відмовили. То їм якоїсь справки бракувало, то ще якісь нюанси. Коротше, тільки витратила пів дня на грання з документами, а результату 0. Думала взяти кредит в Манівео, але подруга порадила оформити в Містер Кеш. Спробувала і не пожалкувала! Перший кредит видали під 0,01%. Це саме те, що мені було потрібно - мінімальний відсоток, гроші та трохи часу. Погасила кредит вчасно й без пригод. Загалом задоволена!!! Якщо будуть потрібні гроші, то знатиму куди звертатись.
Відповісти
Георгій 2020-04-21 17:07:57 #838
Вдячний за схвалену заявку. Отримати кредит досить просто як і повернути.
Відповісти
Карпо 2020-04-16 10:33:58 #814
Відсоткова ставка ставка доступна для отримання кредиту такого роду.
Відповісти

Дивіться також:

Качай гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Позичка / Pozichka
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
MoneyBOOM
4.5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
SOS CREDIT
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння