KOSHELOK

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 15000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в KOSHELOK

Перша Наступна
Сума: 15000 грн 15000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: грн 12195 грн
До оплати: 15000 грн 27195 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Якщо ви шукаєте сервіс, де можна швидко та без зайвих формальностей отримати займ онлайн на карту, то KOSHELOK саме те, що вам потрібно. Тут можливо отримати кредит онлайн на карту всього за кілька хвилин, не виходячи з дому. Вся процедура здійснюється дистанційно, а із документів потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ відстрочка із заморожуванням штрафів та відсотків
Головна перевага: Низька процентова ставка - 1,6%
Найважливіший недолік: Для отримання кредиту потрiбна добра кредитна iсторiя
Бонусна програма: Для постійних клієнтів збільшуються терміни і суми кредитів

KOSHELOK відгуки

KOSHELOK – сучасна кредитна компанія, яка пропонує українським позичальникам надзвичайно зручні умови користування кредитними послугами, а також чесне та прозоре обслуговування. Люди довіряють даному кредитору, й оформивши тут кредит онлайн один раз, залишаються постійними клієнтами.

 • «Минулого місяця несподівано зламалась машина, а без неї я як без рук. Грошей на ремонт не було, тому вирішила оформити кредит онлайн в кредитній компанії Кошельок за порадою друга. Заповнивши за 10 хвилин заявку, відповідь прийшла майже миттєво, так само швидко були перераховані й гроші на карту» – Наталя, Київ.
 • «В нас на підприємстві часто затримують зарплату, тому доводиться іноді позичати в друзів. Проте, я вирішив знайти інший альтернативний спосіб вирішення проблеми, а саме: скористатись послугами компанії KOSHELOK. Мені тут подобаються гнучкі умови кредитування, а також те, що отримати гроші можливо навіть не виходячи з дому» – Станіслав, Чернівці.
 • «Гроші на рахунок отримала відразу після відправлення заявки. Дуже дякую за оперативне обслуговування. Іноді це надзвичайно важливо» – Тетяна, Житомир.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в KOSHELOK крок за кроком:

 1. Виберіть термін та розмір кредиту
 2. Зареєструйтесь на сайті koshelok.net
 3. Заповніть заявку
 4. Додайте платіжну карту
 5. Підтвердіть умови отримання кредиту
 6. Дочекайтесь відповіді та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в KOSHELOK:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Процедура оформлення кредиту онлайн на карту в кредитній компанії KOSHELOK надзвичайно проста й займає мінімум часу. Для цього потрібно зайти на сайт кредитора, вибрати на кредитному калькуляторі необхідний термін та суму кредиту. Потім, зареєструватись в сервісі KOSHELOK та створити особистий кабінет.

Після цих дій перед вами відкриється сторінка з анкетою-заявкою, в якій потрібно вказати паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, інформацію про наявність чи відсутність роботи та адресу проживання. Також обов’язково треба додати реквізити банківської карти, на яку хочете отримати гроші, а також пройти її верифікацію.

Перевірка карти здійснюється за допомогою блокування на рахунку клієнта випадкової суми. Це потрiбно для того, щоб підтвердити, що саме ви являєтесь власником вказаної карти.

Після верифікація карти залишається погодитись з умовами кредитування та дочекатись відповіді. Якщо відповідь позитивна, підпишіть договір, вказавши код, отриманий в смс-повідомленні й отримайте гроші. На карту вони будуть перераховані впродовж 15 хвилин.   


Способи отримання кредиту онлайн в KOSHELOK

 1. На платіжну карту будь-якого банку

Отримати кредит онлайн в компанії KOSHELOK можливо єдиним способом – тільки на особисту банківську карту. Однак, слід зазначити, що це найзручніший спосіб, адже кредитом можна користуватись відразу після підписання договору.

До того ж, якщо потрібно, кошти можна зняти в банкоматі або ж сплатити покупки в інтернеті, переслати на іншу карту чи на рахунок іншої особи.

До отримання доступні суми від 500 до 10 000 гривень, терміном від 7 до 65 днів. Але при першому зверненні отримати максимальну суму на 65 днів не вдасться, адже для нових клієнтів доступно тільки 2500 гривень не більше, ніж на 30 днів.

З кожним наступним вдало оформленим та погашеним кредитом доступна сума та термін будуть збільшуватись. Головне, дотримуватись правил договору та вносити платежі вчасно.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною картою в особистому кабінеті

 2. Готівкою у будь-якому банківському відділенні

 3. За допомогою будь-якого інтернет-банкінгу

 4. Готівкою в терміналах самообслуговування

Щоб користування кредитом було максимально зручним, кредитна компанія Кошельок дозволяє погашати кредит будь-яким зручним способом.

Перший з них – це погашення платіжною картою на сайті кредитора. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет на стронi koshelok.net та натиснути кнопку «погасити кредит». Для оплати можна використати будь-яку іншу, достатньо тільки ввести її реквізити.

У випадку, коли грошей немає на жодній карті, погашення кредиту онлайн можливо здійснити готівкою в найближчому банківському відділенні, або за допомогою терміналів самообслуговування. Але для цього потрібно дізнатись реквізити кредитної установи та номер кредитного договору, адже ці дані потрібно буде вказати при здійсненні платежу.

Наступний спосіб – погашення в інтернет-банкінгу. Якщо з певних причин ви не можете оплатити кредит в особистому кабінеті, аналогічну дію можна виконати, використовуя інтернет-банкінг банку, в якому у вас є відкритий рахунок.

KOSHELOK - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 814

Контактні дані:

ТОВ «KOSHELOK»

Авіаконструктора Антонова8А
08130 Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки

e-mail: info@koshelok.net

телефон: +38 (093) 238-20-20

www: koshelok.net

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис KOSHELOK

Кредитна компанія KOSHELOK – це новий український сервіс кредитування, який допомагає українцям справитись з фінансовими проблемами швидко та просто. Компанія працює з 2016 року та видає кредити онлайн на карту усім повнолітнім громадянам, незалежно від фінансового та соціального становища. Для отримання кредиту достатньо тільки паспорта та ідентифікаційного коду, а гроші на рахунок приходять одразу після отримання відповіді.

Приклад розрахунку: Відсоткова ставка в Koshelok = 1,62% в день.

Наприклад: ви берете 1000 гривень на 15 днів.

1,62% = 16 гривень 20 копійок

16,20 х 15 = 243

В кінці договору ви заплатите 1243 гривні.

Онлайн кредит на карту зі знижкою

Koshelok кредит любить дарувати знижки!

 • Основна умова - вчасно сплачувати кредити.
 • Чим більше позик ви погасите вчасно, тим вища знижка.
 • Максимальний розмір - 35%.

Як використати знижку на новий кредит онлайн?

Вам нічого не потрібно робити. Знижка автоматично зображується на кредитному калькуляторі.
Важливо: кожна знижка має свій термін дії. Але не хвилюйтесь, її знову можна накопичити! Для цього потрібно оформити наступний кредит онлайн. Початковий тариф -10%.

Безвідмовні кредити онлайн для студентів

Оформити кредит онлайн може кожен студент, який має 18 років. При цьому  KoshelOk не вимагає довідок про доходи та працевлаштування.

Важливо: оцінюєте свої можливості раціонально та не беріть більшу суму ніж зможете погасити.  

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків з поганою кредитною історією

В KOSHELOK можна взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7. Проте ви повинні подбати чи усі дані про погашення попередніх кредитів внесені у вашу кредитну історію. Якщо ви сплатили кредит нещодавно, ця інформація може забаритись. Тому зателефонуйте в Бюро КІ та перепитайте, чи все гаразд.

Що робити, якщо не можеш погасити позику?

Спокійно, не потрібно шукати, де можна добрати кредит, щоб погасити попередній. Достатньо відтермінувати позику на зручний вам відрізок часу.

Відтермінувати всі кредити онлайн на карту можна в особистому кабінеті.

 1. Оплатіть відсотки, що наросли за період користування;
 2. Очікуйте на імейл та смс підтвердження.
  Важливо: оплата через термінал самообслуговування або через банк зараховується трішки довше.

Перелік інших МФО, де легко взяти кредит: Alexcredit, Cash кредит, CCloan, Credit7, CreditBox, CreditOn, CreditPlus, CreditUP, Dinero, E-Groshi, Gofingo, KUMO, Microcash, Miloan, Money4YOU, Moneyveo, My Wallet, MyCredit, Tengo, VeroCash, ZeCredit, Грошик кредит.

 


Переваги і недоліки KOSHELOK:

Переваги:

 • Зручний спосіб оформлення кредитного договору та отримання грошей
 • Надійна система охорони персональних даних
 • Вигідна відсоткова ставка
 • Можливо оформити послугу пролонгації
 • Можливе дострокове погашення кредиту

Недоліки:

 • Нові клієнти можуть отримати не більше 2500 гривень
 • Відсутні стаціонарні відділення

Переваги і недоліки KOSHELOK - підсумки

Компанія Кошельок – одна з кращих кредитних компаній в Україні. Умови користування кредитами надзвичайно гнучкі, а обслуговування чесне та прозоре. Тут відсутні будь-які додаткові платежі та комісії. Клієнту потрібно тільки заплатити нараховані відсотки – 1,6% за день. А у випадку, коли вчасно погасити кредит не вдається, позичальник може скористатись послугою пролонгації повністю безкоштовно.

Заповнiть заявку


Додати відгук про KOSHELOK

##  ## ######## ##  ## ####### ##   ## 
###  ## ##    ###  ## ##   ## ##   ## 
#### ## ##    #### ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ######  ## ## ## ##   ## ##   ## 
## #### ##    ## #### ##   ## ##  ## 
##  ### ##    ##  ### ##   ##  ## ##  
##  ## ######## ##  ## #######   ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про KOSHELOK

Арсен 2021-09-13 09:28:50 #1095
А чом би і не взяти гроші, коли реально необхідні? Я особисто вважаю, що з будь-якої ситуації має бути вихід, і кошелок один з них. До того ж доволі непоганий.
Відповісти
Ганна 2021-09-06 12:36:53 #1063
Як на мене, в KOSHELOK доволі зручна система та відповідний сервіс. А якщо щось не зрозуміло, то на сайті є вся потрібна інформація. Вважаю нашу співпрацю вдалою.
Відповісти
Вітя 2021-08-26 10:58:33 #1007
Доволі хороша компанія, а головне - Koshelok вміє нормально спілкуватися зі своїми клієнтами. Якось не до кінця зрозумів чи правильно оформив пролонгацію, тож довелось зателефонувати на гарячу лінію. Але дівчинка детально всі пояснила. В результаті мені морально полегшало й ніхто не зіпсував настрій. А коли маєш борги, це важливо!
Відповісти
Настя 2021-08-17 15:32:09 #985
Що там не кажіть, але коли терміново потрібні гроші Кошелок найкращий варіант. Перевірила на власному досвіді. З впевненістю рекомендую!
Відповісти
Влад 2021-08-10 15:00:19 #950
Дякую за підтримку. Оформив кредит за 15 хвилин та вирішив свої проблеми просто їдучи в автобусі. Відсоток помірний, ніяких додаткових оплат нема.
Відповісти
Макар 2021-08-06 13:11:27 #914
Колись позичав гроші в знайомих, але це завжди тягнуло за собою певні моральні обов'язки, тому дякую. Краще брати гроші в кредитних компаній як KOSHELOK. Принаймні кажу зі свого досвіду. На все про все потратив 15 хвилин часу. Відсоток невисокий, тому в кінці договору віддавати багато не прийшлось. Тепер регулярно користуюсь!
Відповісти
Дара 2020-01-26 10:14:38 #692
Гроші на карту за 20 хв. Звичайно і відсоток 1.6 за день користування але якщо не надовго і терміново потрібні гроші можна оформлятися!
Відповісти
Інна, Черкаси 2019-08-29 12:46:58 #426
Обслуговування клієнтів на досить високому ріівні
Відповісти
Наталя, Берлоги 2019-08-29 12:45:30 #425
Зручний сервіс
Відповісти
Міша 2019-08-29 12:44:31 #424
Уже кілька років користуюсь цим сервісом. Всім задоволений
Відповісти
Ілля, Бурштин 2019-08-29 12:42:56 #423
РЕКОМЕНДУЮ!
Відповісти
Івана, Надвірна 2019-08-29 12:41:14 #422
Ніколи ще не звертався в МФО. Довелося, так як потрібен був терміновий ремонт у ванній, а грошей на кредитці було замало. Фірма непогана - подобатися, що перший займ без відсотків і знижки постійним клієнтам. Порушень договору не помітив! раджу
Відповісти
София Борисівна 2019-07-30 23:12:48 #300
Хороший сервіс. Дають позики на карту після надання паспортних даних. Суми навіть до 15 тисяч гривень. Все проходить швидко та спокійно онлайн. Окремо хочу відмітити приємний дизайн веб-сайту!
Відповісти
Ліда, Калуш 2019-07-03 22:25:22 #264
Маю лише позитивну думку про дану компанію. Не було проблем з отриманням кредиту, а весь процес проходив дуже швидко та комфортно. Кошти оперативно надійшли на мою картку. Прозорі умови не можуть не радувати. Крім того, у мене виникла проблема з вчасним погашенням позики, але компанія з розумінням поставилася до ситуації, за що я їй дуже вдячна. Рекомендую!
Відповісти
Ірина 2019-02-01 11:50:19 #132
Була гостра нестача грошей і потребувала я щось не в великій сумі спасибі є КОШЕЛЬОК допомогли в оформленні кредиту. За 20 хвилин отримала очікувану суму.
Відповісти

Дивіться також:

Ваша Готівочка
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Kf.ua
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Форза Кредит / Forza Credit
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Качай гроші
4.3

Заповнiть заявку

Додати до порівняння