Гривні

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 15000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в Гривні

Перша Наступна
Сума: 15000 грн 15000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: грн 0 грн
До оплати: 15000 грн 15000 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Необхідні кошти, а в банках ви отримали відмову через поганий стан кредитної історії? Зверталися до родичів і друзів, але у них також не знайшлося грошей, які вони могли б позичити? Не варто впадати у відчай, адже вихід є навіть із самої складної фінансової ситуації.

Зверніть увагу на агрегатор Гривні, партнерами якого є більше десятка інших кредитних організацій, інтегрованих в його систему. Відправивши заявку на кредит онлайн тут, її отримають одночасно кілька організацій і, відповідно, ви не залишитеся без позитивної відповіді навіть в разі поганої кредітної історії. Компанія працює цілодобово, а також у святкові і вихідні дні, тому отримати гроші в борг позичальник зможе в будь-який зручний для себе час.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 5-15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓
Головна перевага: Моментальна розсилка заявки в багато фірм підвищує можливість отримання грошей в борг
Найважливіший недолік: Немає можливості оформити позику на електронний гаманець
Бонусна програма: Знижки на наступні позики

Гривні відгуки

Не любите витрачати час на походи в банк і отримувати відмови, які псують кредитну історію? У такому випадку варто звернутися до онлайн-агрегатора мікрофінансових організацій Гривні, яка співпрацює тільки з надійними фірмами, що мають ліцензії. Відмінну якість роботи підтверджують численні відгуки про компанію:

 • Задоволена сервісом, який надали Гривні. Приємно відчувати, що кредиторові небайдуже. Адже буває так, що наче прийшов до когось додому та невідомо що вимагаєш. - Ганна
 • Дякую Loando, що допомогли мені знайти цього кредитора. Оформив позику хвилин за 6, гроші прийшли так само швидко. З певних причин скористався пролонгацією, але віддав гроші через 2 дні після підкл... - Максим
 • Пішла на нову роботу після довгої перерви. Зарплату обіцяли хорошу, але до неї треба було ще дожити. В цьому мені допомогли гривні. Там я змогла швиденько оформити кредит та отримати гроші. Погасил... - Катя
ni

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Гривні крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін
 2. Зареєструйтесь на сторiнцi grivni.com.ua
 3. Заповніть анкету
 4. Додайте карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Гривні:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок

Для оформлення кредиту онлайн за допомогою сайту-агрегатора Гривні позичальникові необхідно вибрати суму кредиту онлайн, а також термін кредитування. Далі – пройти реєстрацію на сайті. При цьому варто вказати свої особисті дані, такі як ім'я, прізвище, мобільний телефон, адреса електронної пошти, а також дані паспорта та ідентифікаційний код. Також слід вписати інформацію про працевлаштування, а після цього – вибрати кредитну організацію, умови надання грошей в борг у якій будуть найбільш підходити для позичальника. Радимо для підвищення своїх шансів на отримання кредиту онлайн подати заявку відразу в кілька організацій - не менше трьох.

Варто відзначити, що позичальник при цьому обов'язково повинен відповідати основним вимогам – бути у віці від 18 років, а також мати громадянство України. Отримати гроші в борг на карту неповнолітньому неможливо – в кредитуванні буде відмовлено, тому будьте уважні. А ось з якого міста чи іншого населеного пункту буде відправлена ​​заявка - не має значення, адже вся процедура оформлення відбувається в онлайн-режимі.

Відповідь на заявку на кредит онлайн не змусить себе чекати – отримати її позичальник зможе протягом декількох хвилин після відправлення на свою адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, який був зазначений в анкеті. Якщо відповідь виявиться позитивною, компанія вишле договір кредиту онлайн, умови якого варто уважно прочитати, а в разі згоди з усіма пунктами – підписати за допомогою електронного підпису (спеціального коду, який буде висланий на номер мобільного). Після цього, кошти будуть вислані позичальнику негайно.


Способи отримання кредиту онлайн в Гривні

 1. На банківську карту
 2. Готівкою в офісі компанії

Отримати гроші в борг за допомогою сайту-агрегатора grivni.com.ua позичальник може зручним для себе способом - на банківську карту або готівкою безпосередньо в офісі кредитної організації, в разі, якщо вона надає таку послугу.

Перший спосіб отримання кредиту найбільш зручний, адже позичальникові не потрібно буде виходити з дому або відпрошуватися з роботи. Єдиною вимогою при цьому є наявність іменної банківської карти, з позитивним балансом на ній – не менше 5 гривень. Це необхідно, щоб провести коротку перевірку позичальника – ідентифікацію особистості. Варто відзначити, що отримати гроші на карту родича чи друга неможливо – вона повинна належати тільки позичальнику, а ім'я та прізвище на карті – збігатися з ім'ям і прізвищем, зазначеними в паспорті. Якщо такі вимоги дотримані і перевірка пройдена, позичальник має високі шанси для отримання грошей в борг на суму від 100 до 15 000 гривень з терміном кредитування до 30 днів.

У разі ж, якщо такий варіант отримання грошей онлайн не буде підходити позичальникові, можна звернутися в офіс обраної фірми. Але варто враховувати, що її офіси можуть виявитися не в кожному місті, що може створити певні труднощі для позичальника.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою
 2. За допомогою терміналу
 3. У відділенні кредитної компанії
 4. У банківському відділенні

Погасити кредит онлайн позичальник може, наприклад, за допомогою банківської карти, терміналу, готівкою в одному з відділень компанії, в яку він звернувся, або за допомогою співробітника банку.

При цьому варто розуміти, що спосіб погашення буде залежати і від самої кредитної організації, до якої звернувся позичальник - деякі з них і зовсім не мають стаціонарних офісів. Таку інформацію слід враховувати на сайті кредитної організації перед оформленням кредитного зобов'язання або безпосередньо при прочитанні договору кредиту онлайн.

Головне, щоб позичальник погасив кредит онлайн в термін, зазначений в підписаному ним договорі, або здійснив переказ коштів за два-три дні до цього. Деякі банки можуть затримувати операцію переказу грошей, що може загрожувати простроченою заборгованістю і нарахуванням штрафів, а також псуванням кредитної історії позичальника. Зберігайте квитанцію - це допоможе уникнути неприємних ситуацій в майбутньому.

У разі повернення коштів в стаціонарному відділенні компанії, відповідно, за це хвилюватися не варто. Ви можете принести гроші в будь-який час роботи відділення, не пізніше дати, зазначеної в кредитному договорі.

Гривні - дані компанії:

Контактні дані:

ТОВ "Трафік Контроль"

Володимирська101, корпус 1, 3-й поверх,
01033 Київ

e-mail: info@grivni.com.ua

телефон:

www: grivni.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Гривні

Гривні – сайт-агрегатор, який є посередником між кредитною організацією та клієнтом, який допоможе визначитися позичальнику з вибором найкращої компанії для отримання грошей в борг у стислі терміни. Все що необхідно – заповнити короткий інформаційний блок, а також відповідати вимогам кредитної організації. Компанія Гривні працює тільки в надійними організаціями, які мають ліцензію, тому боятися за збереження своїх даних не варто.

Яка відсоткова ставка в Grivni?

Для клієнтів, які вперше беруть онлайн кредит в Grivni відсоткова ставка — 0,0%. Це навіть не 1 гривня за весь період!

Як збільшити шанси на кредит?

Погана кредитна історія не єдина причина відмови. Тому уважно прочитайте наступні поради та дізнайтесь як отримати кредит онлайн без відмови.

 1. Перевірте чи правильно вписали інформацію.
  Всю інформацію обробляє комп'ютер. Тож якщо система виявить найменшу помилку в імені чи інших даних — ви приречені на відмову.
 2. Впевніться, що на вашій картці не стоїть кредитний ліміт.
  Іноді, банк ставить денний ліміт на карту. Тож ви не зможете отримати кредит, якщо розмір позики перевищує дозволену суму.
 3. Серйозні прострочення попередніх кредитів.
  В Grivni кредит видається лише в разі дрібних заборгувань.

Чи можна позичити гроші, якщо вже маєш в grivni кредит?

На раз можна оформити лише 1 позику. Новий кредит онлайн в Гривні можна взяти лише за умови, що ви погасили попередній.

Важливо: якщо ви маєте кредити в інших установах, ви спокійно можете взяти позику в МФО Grivni.

Чи можна оформити кредит з поганою кредитною історією?

Все залежить від того, наскільки низький ваш кредитний рейтинг. Компанія Grivni не звертає увагу на дрібні заборгованості. Проте, якщо ви регулярно затримували оплату кредиту, вам можуть відмовити.

Як покращити кредитний рейтинг?

 • Проаналізуйте свою кредитну історію. Перевірте чи у вашій кредитній історії є підтвердження про прострочення платежів. Якщо в Бюро кредитних історій не зможуть надати вам такої інформації — ці дані можна забрати з вашої КІ.
 • Позбудьтесь дрібних заборгованостей. Якщо у вас прострочені кредитні ліміти на кількох кредитках — перекиньте гроші на з 1 на іншу. Таким чином на вашому рахунку буде -1 кредит.
 • Перевірте чи в базі Бюро КІ збереглись дані про погашення останніх кредитів. Якщо ви погасили кредит нещодавно, ці дані могли не потрапити до вашої КІ. Тож обов'язково переконайтесь, що все гаразд.
 • Візьміть кілька дрібних позик та погасіть вчасно. Так ви покажете, що виправились та вам можна довіряти.

Де ще можна взяти кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7

Також ви можете оформити кредит онлайн в: Монетка кредит, CCloan, Kviku, Miloan, MoneyBOOM, Moneyveo, MyCredit, VeroCash, ZeCredit та інших МФО.

 


Переваги і недоліки Гривні:

Переваги:

 • Велика кількість компаній.
 • Швидка відповідь на заявку.
 • Можливість порівняти умови надання кредитів онлайн.

Недоліки:

 • Можливі вікові обмеження.
 • Може бути встановлено обмеження способів отримання / погашення мікропозик.

Переваги і недоліки Гривні - підсумки

Сайт-агрегатор grivni.com.ua – зручний інтернет-майданчик, за допомогою якого можна оформити кредит на карту або будь-яким іншим зручним способом всього протягом декількох хвилин, порівнявши пропозиції від різних мікрофінансових організацій. Варто зазначити, що терміни кредитування, сума мікропозик і процентна ставка може варіюватися в залежності від того, в яку компанію вирішив звернутися клієнт. Компанія Гривні співпрацює тільки з надійними, перевіреними часом фірмами, що допоможе позичальникові не сумніватися у своєму виборі й зберегти конфіденційність своїх даних.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Гривні

 ####### #### ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ###  ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## #### ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ## ## ## 
## ## ## ## ##   ## ##   ## ## #### 
##  ##  ## ##   ## ##   ## ##  ### 
 ##### ## #### #######  ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Гривні

Ганна 2021-09-10 10:05:20 #1079
Задоволена сервісом, який надали Гривні. Приємно відчувати, що кредиторові небайдуже. Адже буває так, що наче прийшов до когось додому та невідомо що вимагаєш.
Відповісти
Максим 2021-09-06 11:04:48 #1042
Дякую Loando, що допомогли мені знайти цього кредитора. Оформив позику хвилин за 6, гроші прийшли так само швидко. З певних причин скористався пролонгацією, але віддав гроші через 2 дні після підключення послуги. Тож все гаразд
Відповісти
Катя 2021-08-26 12:42:00 #1029
Пішла на нову роботу після довгої перерви. Зарплату обіцяли хорошу, але до неї треба було ще дожити. В цьому мені допомогли гривні. Там я змогла швиденько оформити кредит та отримати гроші. Погасила відразу коли змогла, обійшлось без прострочень. Максимально задоволена з сервісу
Відповісти
Андрій 2021-08-17 08:43:12 #966
Мега швидко оформив позику і десь вже за годину гроші були на карті. Загалом не маю якихось претензій, все чітко та зрозуміло.
Відповісти
Дарія 2021-08-06 11:50:40 #892
Не люблю звертатись до друзів за допомогою в фінансових питаннях, адже не раз обпеклась такою “добротою”. Тому надаю перевагу заплатити відсотки та мати чисту совість. Вибрала Grivni через низьку відсоткову ставку, а на першу позику це взагалі 0%! Оформлення зайняло до 10 хвилин, і дуже добре, що не просили довідок про працевлаштування. Пробую відкрити власну справу й поки не оформила ФОП, а отже офіційно вважають безробітною. Все супер! Дякую!
Відповісти
Марко 2020-04-25 12:01:56 #862
Зручно оформив позику не виходячи з квартири. Гроші надійшли на карту миттєво після схвалення повернула так само простозайм.
Відповісти
Андрей 2020-04-20 08:49:37 #829
Чи не прихованих платежів це і є головний плюс все чисто за договором сплатив.
Відповісти
Олег 2020-04-16 10:27:08 #812
Кредитні умови ясні. Все чітко і грамотно викладено. Рішення швидке. Без поручителів і виходу з дому.
Відповісти
Мирон 2020-03-04 13:45:31 #739
Великий плюс отримання позики з 18 років я оформляв, результат порадував. Отримав невеликий кредит на 14 днів.
Відповісти
Гаврило 2020-01-29 17:26:40 #711
Брав гроші на ремонт техніки. Швидке рішення від компанії.
Відповісти
Таміла 2020-01-25 13:13:17 #684
Максимальна сума 15000 жодна компанія не пропонує такої суми плюсом перший кредит безкоштовний з оформлення швидке рішення. Брала кредит на ремонт авто.
Відповісти
Сашка 2020-01-22 15:08:38 #672
Нова компанія з'явилася в сфері кредитування. Звернувся ближче до Нового року за сильною нужді в фінансовому плані. Плюс вам за перший безвідсотковий кредит. Видали без зволікання.
Відповісти

Дивіться також:

CreditKasa / Кредит каса
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Глобал Кредит
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Кредит Плюс
4.9

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
ULTRACASH
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння