Швидко Гроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 14 дн.

Вартість кредиту онлайн в Швидко Гроші

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 14 дн. 14 дн.
Вартість: грн 1400 грн
До оплати: 10000 грн 11400 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Компанія ШвидкоГроші спеціалізується на видачі швидких кредитов онлайн строком до 14 днів. При необхідності термін повернення завжди можна продовжити, заплативши тільки нараховані відсотки. Кредити видаються без застави, поручителів та без довідок про доходи. Оформити договір можна як в стаціонарному відділенні, так і в інтернет-сервісі компанії.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту, готiвкою
Швидкість оформлення кредиту: 20 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Підвищений рівень безпеки персональних даних
Найважливіший недолік: При простроченні боржника з першого дня затримки починають турбувати колектори
Бонусна програма: Знижки для постійних клієнтів

Швидко Гроші відгуки

Компанія ШвидкоГроші надає послуги мікрокредитування уже 7 років і вважається однією з найкращих кредитних компанiй України. Дотримуючись правил чесного кредитування, Швидко Гроші залишила далеко позаду своїх конкурентів і зайняла провідну позицію на фiнансовому ринку.  

 • Раніше відмовляла подругу від онлайн кредитів, а тепер і сама стала користуватись. Стараюсь утримуватись від боргів, але є випадки, коли це просто необхідно. Ось як зараз. Тому дякую МФО і Швидко Г... - Віра
 • І справді швидко. Якби не перевірив особисто, то б не повірив, що гроші приходять за 15-20 хв. До речі дуже зручний сайт, навіть я попри свою стару закалку розібрався. Що тут ще додати. Молодці! Га... - Станіслав
 • Певно, якби не позитивний досвід сестри, то не наважилась б скористатись онлайн позикою. Але оскільки чула хороші рекомендації нечужої мені людини, то вирішила спробувати. І справді, нічого страшно... - Аріна

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Швидко Гроші крок за кроком:

 1. Звернутися в відділення компанії з паспортом та кодом
 2. Заповнити заявку на отримання кредиту онлайн
 3. Дочекатись рішення
 4. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Швидко Гроші:

Вік від 18 дo 60
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=P8-QZo7lgyQ

Звертатися за кредитами онлайн в Швидко Гроші мають право усі повнолітні громадяни України у віці до 60 років. При цьому, компанія не вимагає від клієнтів надання довідки про доходи, застави чи поручителів. Також не потрібно вказувати мету, для якої потрібні кредитні кошти. Адже гроші видаються на будь-які потреби.

Процес оформлення кредиту в офісі Швидко Гроші дуже простий. Зайшовши на сайт компанії в розділ «Контакти» та знайшовши найближчий офіс Швидко Гроші, приготуйте оригінал паспорта, код й зверніться з цими документами у вибране відділення. У випадку повторного оформлення позики, звернення у відділення не обов’язкове.

В офісі компанії ви зможете отримати кваліфіковану допомогу в заповненні заявки, а також відповіді на питання, які вас цікавлять.  Після заповнення анкети доведеться почекати 10 хвилин на ухвалення рішення. Якщо відповідь позитивна, вам буде запропоновано підписати кредитний договір. Уважно ознайомтесь з усіма умовами й у разі згоди підпишіть документ. Відразу після цього вам будуть видані гроші. Таким чином, для оформлення договору й отримання коштів достатньо тільки 20 хвилин.

Проте, завжди потрібно пам’ятати, що разом з кредитом ви берете на себе серйозну відповідальність і зобов’язуєтесь дотримуватись правил договору. У разі прострочки до вас будуть застосовуватись штрафні санкції. Швидко Гроші залишає за собою право нараховувати штраф  в розмірі 2% в перший день прострочки, а в кожний наступний день сума боргу збільшуватиметься ще на 2%.


Способи отримання кредиту онлайн в Швидко Гроші

 1. На карту
 2. Готівкою у відділенні

Найпростіший і найзручніший спосіб отримання грошей – це оформлення кредиту на банківську карту онлайн. Проте, якщо ви берете грошi в компанії Швидко Гроші перший раз, скористатися цією послугою неможливо.

Правилами компанії передбачено, що для оформлення кредиту онлайн потрібно попередньо бути зареєстрованим у системі Швидко Гроші та мати раніше оформлений та погашений договір. При повторному зверненні ви зможете оформити  кредит онлайн та отримати грошi на карту всього за 5 хвилин.

Також отримати гроші можливо готівкою в одному зі стаціонарних відділень Швидко Гроші. Доступні суми від 600 гривень до 10 000 гривень. З кожною наступною, вдало оформленою та своєчасно погашеною позикою, ця сума збільшується.

Гроші ви зможете отримати після прийняття рішення по заявці. Весь процес від подачі заявки до отримання грошей зазвичай займає близько 20 хвилин.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. В особистому кабінеті

 2. В терміналі самообслуговування

 3. Готівкою в будь-якому найближчому відділенні ШвидкоГроші

Щоб погасити кредит в компанії Швидко Гроші, вам не доведеться навіть виходити з дому. Для цього потрібно мати доступ в інтернет та банківську карту. Щоб здійснити оплату, зайдіть в особистий кабінет та виберіть відповідну функцію. Проводити оплату можна картою будь-якого банку, це не мусить бути та сама карта, на яку ви оформлювали договiр.

Ще одним варіантом погашення кредиту є оплата в терміналі самообслуговування. В такий спосіб можна погашати кредити, як оформлені в онлайн-сервісі, так і у відділенні. Для цього потрібно просто вибрати на екрані функцію оплати кредиту, вказати назву компанії, свої дані та заплатити необхідну суму.

Також можна погасити борг у відділені Швидко Гроші. Щоб знайти найближий офiс до вас, скористайтеся сайтом, та увійдіть в розділ «Контакти».

По всій території нашої країни розміщено понад 200 офісів Швидко Гроші. Тому погасити кредит можливо в будь-якому куточку України. 

Швидко Гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 870

Контактні дані:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»

Саксаганского133 А
01032 Київ

e-mail: info@sgroshi.com.

телефон: 0 800 50 10 20

www: sgroshi.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 8:00 - 20:00
Субота – неділя: 10:00 - 19:00
Заповнiть заявку

Опис Швидко Гроші

Компанія Швидко Гроші видає кредити терміном від 7 до 14 днів з можливістю продовження терміну, на суми від 600 до 10 000 гривень. Процентна ставка за користування кредитними коштами становить 2% в день, що дорівнює 730% річних. У компанії відсутні будь-які додаткові оплати та комісійні збори. Національною комісією, яка здійснює державний нагляд за роботою мікрофінансових установ, компанія була зареєстрована у 2011 році.

Найпоширеніші питання: 

 • Чи можна отримати кредит, якщо працюєш неофіційно? Колекторська компанія Швидко гроші не вимагає підтвердження офіційного працевлаштування.
 • Чи можна оформити кредит у Швидко Гроші, якщо не погасив кредитів в інших банках? Ви можете оформити у нас позику незалежно від наявності кредитів у інших банках.
 • Чи доведеться сплачувати додаткову комісію? Не хвилюйтесь за приховані умови, додаткові платежі чи перші внески. У Швидко гроші ви сплачуєте відсотки виключно за користування кредитом. 
 • Що робити якщо прострочив кредит? Спокійно, не потрібно думати, де взяти швидко гроші та в кого позичити. У Швидко Гроші просрочка — не страшна! Відтермінуйте кредит, сплачуючи тільки відсотки за користування. Їх можна погасити онлайн на сайті, або в додатку банку ввівши реквізити Швидко Гроші. 

Якщо виникнуть питання, у нас є гаряча лінія. Номер телефону та електронна пошта швидко гроші знаходяться на сайті. Час роботи: цілодобово.

Як розраховується відсоткова ставка?

Розрахунок відсоткової ставки здійснюється за формулою: Варт = К + ЗВ; 

Варт — це загальна вартість кредиту.

К — сума коштів, яку ви отримуєте.

ЗВ — загальні витрати за користування кредитом: послуги кредитного посередника, комісія, обов'язкові платежі за послуги кредитодавця.

Приклад розрахунку: Уявімо, що ви берете в кредит 1000 грн. За користування цими коштами, ви щодня будете сплачувати 2% від суми, тобто 20 грн. За 7 днів ви заплатите 140 грн. А отже розрахунок виглядатиме так: 

Варт = К + ЗВ = 1000+140 = 1 140 грн.

Хочете переконатись чи це працює? Найкраще говорять про Швидко Гроші — відгуки.

Як оформити кредит іноземцям?

Швидко Гроші — одна з небагатьох компаній в Україні, яка надає кредити іноземцям, які проживають на території держави. При цьому, кредит онлайн на карту терміново і без відмови 24/7 можуть взяти позичальники з усіх куточків світу.

Перелік документів:

 • Вік від 18 до 65 років.
 • Оригінал паспорта.
 • Договір про роботу.

Як іноземцям оформити онлайн кредит на карту?

Взяти кредит можна як онлайн, так і в офісі компанії.

 1. Щоб оформити швидкий кредит онлайн — перейдіть на сайт ШвидкоГроші та натисніть кнопку “Оформити кредит”.
 2. Перед вами відкриється вікно, в якому необхідно ввести своє ім’я та робочий номер телефону. Натисніть “далі” й ви здійсните вхід в особистий кабінет Швидко Гроші.
 3. У верхніх рядках вкажіть: ім'я, прізвище, по батькові, дату народження, місце проживання, серію і номер паспорта, дату та орган його видачі.
 4. В нижній лінійці додайте адресу електронної пошти й номер телефону.
 5.  Перейдіть “далі” та зачекайте поки триває обробка даних.
 6. Коли всі дані пройдуть перевірку, на ваш телефон прийде код. Введіть його у порожній лінійці. Уважно слідуйте інструкції та пильнуйте, щоб всі дані були введені правильно, адже їх перевіряє комп’ютер.
 7. На сам кінець, вкажіть номер кредитки, на яку повинні прийти кошти й вже за кілька хвилин ви отримаєте кредит Швидко Гроші на карту.

Переваги і недоліки Швидко Гроші:

Переваги:

 • Можливість отримання кредиту як онлайн, так і в стаціонарному відділенні
 • Найбільша мережа відділень по всій Україні
 • Можна продовжувати термін погашення боргу необмежену кількість разів
 • Немає необхідності в заставі й поручителях
 • Процес оформлення при першому зверненні займає не більше 30 хвилин

Недоліки:

 • Немає можливості оформлення кредиту онлайн при першому зверненні
 • Кредити доступні тільки людям до 60 років

Переваги і недоліки Швидко Гроші - підсумки

Мікрофінансова організація Швидко Гроші спеціалізується тільки на видачі моментальних позик і є професіоналом цієї справи. А завдяки злагодженій та ефективній роботі колективу може гарантувати надання послуг на найвищому рівні. Спеціалістами компанії були враховані всі потреби українського клієнта, тому дана кредитна компанiя однією з перших в Україні ввела унікальний фінансовий продукт – миттєва готівка. На сьогоднішній день Швидко Грошi являється лідером мікрокредитування на українському ринку.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Швидко Гроші

######## ##  ## ######## ######## ###### 
##   ## ## ## ##   ## ##    ##  ## 
##   ##  ####  ##   ## ##    ##    
########   ##  ######## ######  ##    
##   ##  ##  ##  ##  ##    ##    
##   ##  ##  ##  ## ##    ##  ## 
########   ##  ##   ## ######## ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Швидко Гроші

Віра 2021-09-09 13:02:29 #1073
Раніше відмовляла подругу від онлайн кредитів, а тепер і сама стала користуватись. Стараюсь утримуватись від боргів, але є випадки, коли це просто необхідно. Ось як зараз. Тому дякую МФО і Швидко Гроші особисто, що виручили в такий непростий час.
Відповісти
Станіслав 2021-09-06 10:34:37 #1038
І справді швидко. Якби не перевірив особисто, то б не повірив, що гроші приходять за 15-20 хв. До речі дуже зручний сайт, навіть я попри свою стару закалку розібрався. Що тут ще додати. Молодці! Гарно працюєте та допомагаєте людям у безвиході. Звісно, я не прихильник боргів, але життя таке непередбачуване, що не встигнеш озирнутися, як бам і терміново треба гроші.
Відповісти
Аріна 2021-08-26 09:58:08 #1002
Певно, якби не позитивний досвід сестри, то не наважилась б скористатись онлайн позикою. Але оскільки чула хороші рекомендації нечужої мені людини, то вирішила спробувати. І справді, нічого страшного, навпаки Швидко Гроші допомогли швидко розрулити фінансові проблеми. За це я їм неймовірно вдячна. Звісно, потрібно пам'ятати, що ніхто вам не дарує цих грошей і рано чи пізно їх потрібно повернути. Проте це вже справа відповідальності. В мене особисто з поверненням все було гаразд.
Відповісти
Володя 2021-08-16 10:06:11 #955
Позики в Швидко Гроші беру давно, певно ще з 2018. З цією компанією ми прийшли і Крим і Рим і мідні труби. Тому довіряю на всі 100%.
Відповісти
Макар 2021-08-10 11:06:36 #918
Дякую за швидкий сервіс! Кредит оформив в кілька кліків. Гроші прийшли без затримок. А головне - я вирішив свої проблеми за ліченні хвилини!
Відповісти
Оля 2021-08-06 11:25:45 #881
Дуже виручили! На тиждень затримали зарплату, а треба було заплатити комуналку та зібрати дитину на змагання зі спортивного орієнтування. Кредит оформила дорогою на роботу. Щоправда мала кілька питань щодо умов. Але на щастя в Швидко Гроші гаряча лінія працює дуже оперативно й мені швиденько пояснили незрозумілі нюанси. Погасила без проблем в особистому кабінеті. Одним словом - дякую!
Відповісти
Любов 2020-04-25 12:04:19 #863
Гроші на кишені за 25 хв. Швидко і конфортності.
Відповісти
Ася 2020-04-20 08:33:21 #825
Гроші в борг на вигідних умовах. Виручили.
Відповісти
Олег 2020-04-18 12:04:27 #824
Чесні умови оплатив згідно цифрах зазначених у договорі. Дякую.
Відповісти
Лена 2020-04-16 10:17:58 #810
Мінімальний пакет документів. Ясна і грамотно консультація. 35 хв часу і отримала кредит.
Відповісти
Кіндрат 2020-03-11 16:13:49 #774
За 30 хв вирішив питання з фінансами не вистачало на покупку ювелірного виробу для дівчини.
Відповісти
Валерій 2020-03-08 08:30:09 #760
Швидкий кредит на невелику суму вдруге звертаюся і недарма
Відповісти
Виктория 2020-01-24 15:17:48 #683
Последнее время мне каждый день звонят коллекторы из вашей компании по поводу долга. Он мой бывший сотрудник, я к нему никакого отношения не имею, мы живем в разных городах и не имели никакого контакта уже больше 2 лет. Он оставил мой номер без моего ведома и согласия. Он мне никто и ничто. Согласно Закону Украины «О защите персональных данных» я не давала письменного согласия (и даже устное, если уже на то пошло) на обработку данных. Прошу удалить мой номер из базы данных. И, пожалуйста, пересмотрите свой персонал. Последний звонок был с номера 093-170-93-80 24.01 в 15:25, где сотрудница мне "порекомендовала" съесть мою сим-карту, чтобы мне не звонили. Пожалуйста, разберитесь в ситуации, иначе я буду вынуждена идти в суд. И, пожалуйста, берите данные тех, кто действительно непосредственно связан с вашими клиентами - родственников или близких друзей.
Відповісти
Григорій 2020-01-24 13:25:50 #681
З багатьох компаній вибрав вашу за умови кредитування хороші і не прогадав отримав потрібну суму на карту. Витратив на оформлення трохи більше півгодини. Прийняли рішення швидко.
Відповісти
Марта 2019-12-02 11:52:33 #633
На подарунок потрібні були гроші. Звертаюся в такі компанії вперше. Прочитавши умови зважилася. Схвалили кредит на суму 1500 грн терміном на 7 днів. Дуже виручили.
Відповісти
Алла 2019-11-30 15:10:35 #622
В одній компанії отримала відмову вже ненадеялась на гроші звернувшись в Швидко Гроші дали схвалення. Спасибі. Часу витратила 15 хв. Повернула через 11 днів.
Відповісти
Олег 2019-11-29 09:02:47 #617
Оперативно розглянули заявку і схвалили її. Коли потрібні терміново гроші я вже знаю куди можу звернутися.
Відповісти
Іван 2019-11-28 09:29:25 #611
Сервіс обслуговування практично миттєвий заповнив заявку і вже через 5 хв схвалення. Тепер в складних ситуація знаю куди обратьться без відмови.
Відповісти
Севоха 2019-11-27 07:01:45 #606
Перейшов на онлайн кредити, тому що банки відмовляли. З поганою кредитною історією іншого виходу немає. Якби не ваша компанія не знаю що б робив.
Відповісти
Ганна 2019-11-17 10:30:42 #599
Користувалася послугами компанії. Для мікрокредитування непогані умови.
Відповісти
Вероніка 2019-11-16 08:47:55 #594
Побачила в магазині класну куртку по знижкам а грошей немає. Вирішила проблему завдяки компанії Швидко Гроші заповнила документи і чекала результату. Протягом 5 хв відповідь. Схвалили. Оплата за кредитом прораховувала на сайті. Зручно і повернути позику.
Відповісти
Микита 2019-11-15 09:16:57 #589
На оплату штрафу потрібно було терміново гроші. Звернувся в компанію і мені не відмовили сума не велика але і тих немає. На схвалення неушло і 10 хв. Сподобався сервіс. Не виходячи з дому ви отримуєте те що хотіли.
Відповісти
Андрей 2019-11-14 07:22:59 #584
Отримав гроші на карту. На оформлення заявки витратив більше 10 хв. Сервіс все для клієнта!
Відповісти
Андрей 2019-11-13 11:43:44 #577
При переоформленні документів потрібно було терміново сплатити рахунок в банку. До получки ще 12 днів. Зважився на кредитування в Швидко гроші. Прочитавши умови заповнив заявку і через 20 хв гроші на карті. Вдячний.
Відповісти
Ірина 2019-11-12 08:00:50 #572
У друзів не зважилася брати в борг. Подала заявку в компанію Швидко гроші. Расмотрелі заявку досить швидко. Перевели на карту. Повернула кредит трохи раніше терміну. Спасибі звернуся по потребі знову.
Відповісти
Севоха 2019-11-11 10:15:19 #566
При оформленні все досить ясно викладено. Схвалили заявку на кредит в сумі 2500. Повернув все згідно договору.
Відповісти
Андрей 2019-11-10 08:13:58 #561
Ваш плюс в тому що можливий кредитування з 18 років. На офрмление все потрібних документів не пішло і 15 хв. Схвалили заяву на кредит в 1700 грн сума недостатня для мене в той момент.
Відповісти
Галя 2019-11-09 08:35:40 #556
Спасибі компанії за виданий кредит. Перед подачею заявки зверталася до компанії так як цікавили питання на які мені відповіли. На оформлення не пішло і 20 хв після підписала договір. Швидко і комфортно все віддалено.
Відповісти
Мустафа 2019-11-08 08:56:34 #550
Перший раз брав кредит у вас трохи боявся а раптом є приховані відсотки коли час прийшов повертати борг нічого зайвого не заплатив. Все згідно умов.
Відповісти
Лариса 2019-10-10 12:51:14 #491
Відмінна компанія. Зверталася за позикою оформила всі необхідні пункти договору надала документи. Дали добро на отримання грошей. Спасибі за сервіс.
Відповісти
Іван 2019-08-19 23:05:10 #357
Брав тут кредит один раз. Все влаштовує. Якщо ще знадобляться гроші буду звертатитись знову.
Відповісти
Віктор 2019-08-19 22:18:22 #356
Брав кредит тут тільки один раз, і то тільки на 15 днів. Але мушу сказати, щзо це дуже зручно, адже в банку такої можливості немає.
Відповісти
Ілона 2019-08-19 22:13:04 #355
Не відміну від від інших кредитних компаній, в які я зверталась, тут заявку ухвалили з першого разу
Відповісти
Микола 2019-08-19 21:39:30 #354
Брав гроші місяцць наза, Все вчасно погасив , тому жодних проблем не було.
Відповісти
Сергій 2019-08-19 21:31:36 #353
дякую за оператисне обслуговування
Відповісти
Ангеліна 2018-10-23 13:27:03 #29
Досить непогана кредитна компанія. Я отримувала кредит в стаціонарному відділенні. Дуже сподобалось відношення, доброзичливість та професійність працівників. Мені все добре пояснили і навіть розписали. Кредити не такі страшні, як вам здається)
Відповісти

Дивіться також:

Швидко Гроші
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Cashpoint / Кешпоинт
4.4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Глобал Кредит
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Kf.ua
4.8

Заповнiть заявку

Додати до порівняння