Cashpoint / Кешпоинт

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 2500 грн
Термін кредиту 11 дн.

Вартість кредиту онлайн в Cashpoint / Кешпоинт

Сума: 2500 грн
Час: 15 дн.
Вартість: 725 грн
До оплати: 3225 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Cashpoint – це  установа, яка допомагає справитися з тимчасовими фінансовими труднощами. Для отримання кредиту готівкою вам знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний код. Рішення відносно надання коштів ви отримаєте приблизно через 10 хвилин, а гроші зможете забрати в зручний для вас час та в будь-якому відділенні Кешпоинт.

Перший безкоштовний кредит: При першому зверненнi 5 днiв користування грошима безкоштовно
Способи отримання кредиту: У стацiонарному вiддiленнi Кешпоинт
Швидкість оформлення кредиту: 5 - 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 15 днiв
Головна перевага: Icнує можливiсть покращення кредитного рейтингу
Найважливіший недолік: Обов'язкове відвідування офісу для отримання грошей
Бонусна програма: Знижки при наступних позиках і збільшення розміру доступної суми

Cashpoint / Кешпоинт відгуки

Послугами кредитної компанії Cashpoint вже скористались тисячі українців. Більшість з них повністю задоволена умовами кредитування та якістю обслуговування, про що свідчить кількість позитивних відгуків о Кешпоинт, залишених на сайті.

 • «Іноді звертаюся в Кешпоинт за позикою. Завжди оформлюю заявку онлайн на сайті – це дуже зручно й займає мінімум часу. Спасибі за такий чудовий сервіс та вигідні умови» – Тарас, Кривий Ріг.
 • «Брала гроші в борг в Cash point перший раз. Оформлювала договір у відділенні, тому що воно знаходиться близько мого дому. Дівчата в офісі привітні, все гарно пояснили та допомогли заповнити анкету. Спасибі за якісне обслуговування. Дану установу можу рекомендувати, як одну із кращих кредитних компаній в Україні» – Антоніна, Київ.
 • «Позичаю в Кеш Поинт  час від часу, коли затримують зарплату. Завжди швидко повертаю, тому не приходиться багато переплачувати. Ця компанія мені подобається через відсутність зайвих формальностей. Отримати позику так само просто, як і сплатити її» – Борис, Чернівці.

більше відгуків

Переваги і недоліки Cashpoint / Кешпоинт:

Переваги:

 • Діє програма лояльності для постійних клієнтів
 • Максимальна сума кредитування 20 000 гривень
 • Не потрібні довідки про доходи та застава
 • Є можливість пролонгації
 • Перші 5 днів користування кредитними коштами для нових клієнтів безкоштовні

Недоліки:

 • Неможливо отримати гроші без відвідування офісу
 • Максимальна сума, яка доступна новим клієнтам – 2000 гривень

Переваги і недоліки Cashpoint / Кешпоинт - підсумки

Cashpoint впевнено можна назвати однією з провідних кредитних компаній в Україні. Завдяки професіоналам, які тут працюють, постійно вдосконалюються умови кредитування та якість надання послуг. Так, наприклад, стало можливим подання заявки через інтернет. Важливими перевагами також являються програма лояльності для постійних клієнтів та можливість отримання кредиту під 0% на 5 днів для нових клієнтів.

Заповнiть заявку


Як взяти кредит онлайн в Cashpoint / Кешпоинт крок за кроком:

 1. Виберіть суму та термін на cashpoint.com.ua
 2. Зареєструйтесь в особистому кабінеті (у випадку оформлення заявки на сайті)
 3. Заповніть анкету
 4. Дочекайтесь дзвінка оператора
 5. Відвідайте відділення та заберіть гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Cashpoint / Кешпоинт:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Для оформлення кредиту можна скористатися двома способами: оформити договір, відвідавши стаціонарне відділення або відправити заявку через сайти та прийти в офіс уже для отримання грошей.

Для того, що оформити кредитний договір безпосередньо в офісі та відразу отримати гроші, потрібно скористатися мапою на сайті та дізнатися адресу найближче розташованого до вас відділення Cashpoint. Потім необхідно приготувати оригінали паспорта та ідентифікаційного коду, й особисто відвідати вибраний офіс.  Протягом всього процесу вас супроводжуватиме спеціаліст компанії Кешпоинт, який дасть відповідь на ваші запитання та допоможе заповнити документи. Оформлення договору забере у вас не більше 10 хвилин, а гроші ви зможете отримати відразу після його підписання.

Якщо ж у вас зовсім немає часу, й ви хочете заздалегідь дізнатися, чи буде вам ухвалений кредит, то для цього також можна використати інтернет-сервіс. Зайшовши на сайт, виберіть термін та бажану суму, зареєструйтеся в особистому кабінеті та заповніть заявку-анкету. Після відправлення анкети до вас зателефонує оператор Cashpoint для уточнення інформації та повідомить вас про рішення. Якщо воно позитивне, ви можете в будь-який час відвідати стаціонарне відділення та забрати гроші.


Способи отримання кредиту онлайн в Cashpoint / Кешпоинт

 1. Готівкою у відділенні компанії

Отримати кредитні кошти можливо готівкою в будь-якому відділенні Cashpoint. Знайти адресу найближчого до вас можливо на офіційному сайті компанії. В офіс з собою необхідно обов’язково взяти паспорт та ідентифікаційний код. Ці документи будуть потрібні для перевірки особистості.

Максимальна сума кредиту, яку можна отримати в Кешпоинт – 20 000 гривень. Проте, при першому зверненні можливо отримати тільки 2000 гривень. З кожним наступним договором доступна сума для вас буде збільшуватися, але тільки за умови дотримання всіх правил договору та своєчасного внесення оплати. Гроші видаються терміном на 7 та 15 днів з можливістю дострокового погашення, а також пролонгації.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Сплатити кредит онлайн за допомогою карти, через сервіси PayMaster та EasyPay
 2. Сплатити кредит готівкою у будь-якому відділенні Cashpoint
 3. Сплатити кредит в одному із терміналів самообслуговування EasyPay, ibox, TYME та City24.

Для того, що погасити кредит від компанії Кешпоинт, кожен клієнт може вибрати найбільш зручний для себе спосіб. Компанія дозволяє зробити це в одному з її офісів, або за допомогою онлайн-сервісів PayMaster та EasyPay, або ж за допомогою терміналів самообслуговування мереж EasyPay, ibox, TYME та City24. Завдяки таким широким можливостям, здійснити оплату вчасно може кожен клієнт.

У випадку, якщо з певних причин ви не можете вчасно погасити кредитне зобов’язання, компанія дає можливість скористатися послугою пролонгації. Пролонгувати кредит можна на терміни 7 та 15 днів. Для того, щоб скористатися цією послугою, потрібно відвідати відділення та оплатити відсотки за користування кредитом, а також комісію за супровід кредиту та вказати термін, на який хочете продовжити договір.

Cashpoint / Кешпоинт - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 81

Контактні дані:

ТОВ «Бі Ел Джи Мікрофінанс»

Жилянська101
01135 Київ

e-mail:

телефон: 0 (800) 500 106

www: cashpoint.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9:00-18:00
Субота – неділя: 10:00-17:00
Заповнiть заявку

Опис Cashpoint / Кешпоинт

Cashpoint працює на українському фінансовому ринку з 2011 року. Дана установа надає послуги короткострокового кредитування готівкою на суми до 20 000 гривень. Оформити анкету на кредит можливо, відвідавши офіс, а також на офіційному сайті. Гроші видаються тільки готівкою у стаціонарних відділеннях Кешпоинт. Відсоткова ставка за день користування складає 2,5%.


Додати відгук про Cashpoint / Кешпоинт

######## ##  ## ##   ## ##  ## ####### 
##   ## ## ## ##   ## ## ## ##   ## 
##   ##  ####  ##   ##  ####  ##   ## 
########   ##  ##   ##  ##  ##   ## 
##   ##  ##  ##   ##  ##  ## ## ## 
##   ##  ##  ##   ##  ##  ##  ## 
########   ##   #######   ##   ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Cashpoint / Кешпоинт

Ніка 2019-03-26 07:45:09 #168
Коли грошей не вистачає, беру позику тут, переплачую мало, турбота про клієнтів на рівні)
Відповісти
Маргарита 2018-10-23 13:47:33 #31
Cashpoint - непогана кредитна компанія. Кредити тут бравти зручно і вигідно. Я, сама, брала тут кредит 2 рази і не шкодую про це. Якщо потрібні будуть кошти, то буду звертатися і третій раз.
Відповісти

Дивіться також:

Швидко Гроші
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Кредит Касса
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння