Мані на кармані

Mаєте непостійний заробіток і час від часу стикаєтеся з потребою в невеликій сумі до зарплати? Кредитна карта ОТП Банку допоможе розв'язати цю проблему. Клієнти банку мають можливість користуватися цим сучасним фінансовим продуктом по добрим умовам.

ОТП Банк пропонує українцям 4 види кредитних карт, які відрізняються функціями й умовами - кожен може вибрати для себе відповідний варіант.

Основні характеристики карти Мані на кармані

ОТП Банк Кредитна картка
  Манi на карманi Манi на карманi Легка Global Auto Card Vodaphone Bonus Card
Кредитний ліміт до 30 000 грн до 5 000 грн от 50 000 до 200 000 грн до 200 000 грн
Оформлення картки безкоштовно безкоштовно безкоштовно безкоштовно
Обслуговування картки (щомісяця) безкоштовно безкоштовно 300 грн 400 грн
Пільговий період до 55 днів до 55 днів до 55 днів до 55 днів
Комісія по закінченню пільгового періоду 1,66% - 5% в місяць 5% в місяць 36% рочних 5% в місяць
Обов'язковий щомісячний платіж 7%  7% (мінімум 50 грн) 5% (мінімум 50 грн) 7% (мінімум 50 грн)
Комісія за зняття власних коштів в Україні 0,8% 0,8% - 1% 0,8% - 1% 0,8% - 1%
Комісія за зняття кредитних коштів в Україні безкоштовно безкоштовно 4 % + 6 грн. безкоштовно
Комісія за зняття власних коштів за кордоном 1,5% + 22 грн 1,5% + 22 грн 1,5 % + 22 грн. /3 $/ € 1,5 % + 22 грн. /3 $/ €
Комісія за зняття кредитних коштів за кордоном 4% + 32 грн. 4% + 32 грн. 4% + 32 грн. 4% + 32 грн.
Валюта картки гривня гривня гривня + долари США, євро гривня + долари США, євро
 

Вимоги для отримання кредитної карти

Вік від 25 дo 59
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Бонуси для власників кредитної картки

ОТП Банк пропонує своїм клієнтам вибрати кредитну карту з 4 варіантів: дві карти з більш-менш стандартними умовами, одна - для любителів автомобілів, і остання в партнерстві з Водафон зі знижками й бонусами.

 • З картою Global Auto Card Кешбек 1% зі всіх покупок, а на паливо - 2%.
 • За оплати карткою Global Auto Card нараховуються бонуси, які можна обміняти на покупку автотоварів або бензину.
 • При оплатах карткою Vodafon за кожні витрачені 100 гривень нараховується 20 бонусів, які можна обміняти на пакети дзвінків по Україні або пакети інтернету, подарунки від ресторанів, турагентств і відомих магазинів.
 • Оформлення кожної кредитної картки безкоштовно.

Як відкрити кредитну картку?

Оформити кредитну карту у цього кредитора нескладно, потрібно діяти за стандартною схемою оформлення кредитного зобов'язання:

 1. Увійти на офіційний сайт ОТП Банку та ознайомитись з видами карт. Кожна кредитка має свої переваги й умови обслуговування. Для отримання вичерпної інформації рекомендуємо завантажити тарифи - такий файл доступний на кожній сторінці та уважно вивчити вартість зняття готівки, процентну ставку і щомісячний мінімум, який повинен бути на картці.
 2. Заповнити та надіслати в ОТП Банк заявку на кредит: спершу потрібно буде вказати своє повне ім'я, мобільний телефон та електронну адресу. Пізніше - стане доступна анкета з питаннями про доходи, витрати й документів позичальника.
 3. Після відправлення анкети дані проходять перевірку на кредитоспроможність і якщо все в порядку, то клієнт може отримати свою карту в відділенні, поштою або кур'єром.

Для того, щоб відкрити кредитну карту, необхідно відповідати вимогам, які є у кредитора до позичальників: мати українське громадянство, паспорт, ІПН і не молодше 25 років.

Відмінності від інших карт


Кредитні карти ОТП Банку відрізняються від подібних по багатьох факторам.

 • По-перше, кожна кредитна карта високотехнологічна і має всі ступені захисту перед шахрайськими атаками.
 • По-друге, всі кредитки ОТП Банку можна приєднати до Google Pay або Apple Pay й оплачувати покупки смартфоном або іншими гаджетами з модулем NFC.
 • По-третє, відкриття кредитної картки безкоштовно.

МАНИ НА кармані 

Кредитна карта Мані на кармані від ОТП Банку - універсальний кредитний продукт, який підійде і для покупок в інтернеті, і для зняття готівки - 0% за операцію. Максимальний ліміт, доступний на Мані на кармані - 30 000 гривень. Розмір і дату мінімального платежу можна виставити самостійно при оформленні кредитки.

МАНИ НА кармані ЛЕГКА

Легка версія кредитної картки Мані на кармані передбачає знижений кредитний ліміт, але можливість підключення до кредитного сервісу Скібочка для розстрочки до 6 місяців за ставкою 0,0001%. Відкрити й користуватися такою картою можна безкоштовно, а це значить, що карта Мані на кишені Легка - кращий варіант для тих українців, які час від часу потребують невелику суму до зарплати за мінімальною ставкою.

GLOBAL AUTO CARD

Кредитна карта Global Auto Card зручна для тих клієнтів, які не уявляють свого життя без автомобіля: при оплаті цією картою можна збирати бонуси та обмінювати їх на автотовари. Також, тут передбачений підвищений Кешбек на витрати з картою на паливо - 2%. Ця кредитна карта платна в обслуговуванні, але принесе власнику чимало економії вже в перший рік використання.

VODAFONE

Власники кредитної картки Vodafone від ОТП Банку також можуть збирати бонуси й міняти їх на подарунки або пакети послуг в мережі Водафон. Відкриття карти безкоштовно, як і використання, а ліміт можна збільшити до 200 000 гривен, якщо довести кредитору, що перед ними добропорядний позичальник, і пред'явити необхідні документи.

Переваги і недоліки

Кредитні карти від ОТП Банку - відмінний вибір для тієї категорії громадян, які часто потребують фінансової підтримки. Відкрити будь-яку карту безкоштовно, тому її можна навіть зробити "про запас". А при виборі продукту з Кешбек можна не тільки витрачати, а й заробляти бонуси за використання продукту.

Переваги:
 • Безкоштовне відкриття картки.

 • Доступний кредитний ліміт на карті до 50 000 гривень без довідки з роботи.

 • Бонуси і Кешбек.

 • Додаток на смартфон, де зручно контролювати витрати.

 • Всі карти можна під'єднати до NFC і використовувати гаджети для оплат.

Недоліки:
 • Кредитний ліміт нижче, ніж в інших банках.

 • Немає можливості отримувати кошти за залишок на карті.

Підсумок

Кредитні карти ОТП Банку приємно здивували своїми умовами: зняття готівки майже завжди безкоштовно, як і обслуговування продукту. Широкий вибір пропозицій для українців, де кожен знайде відповідний варіант і почне економити коштом Кешбек і бонусів. Плюсом також стане те, що ОТП Банк - міжнародна фірма, і за кордоном позичальник завжди знайде підтримку і найвищий рівень обслуговування.

подати заявку на отримання кредитної картки

Додати відгук про Мані на кармані

######## ##  ## ###### ##  ## ##   ## 
##    ## ## ##  ## ## ## ##   ## 
##     ####  ##     ####  ##   ## 
######   ##   ######   ##  ######### 
##     ##     ##  ##  ##   ## 
##     ##  ##  ##  ##  ##   ## 
##     ##   ######   ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Мані на кармані

Дивіться також:

ПриватБанк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
Чорна картка
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння
А-Банк
0
Надіслати заявку
Додати до порівняння