Мегагроші

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 7700 грн
Термін кредиту 17 дн.

Вартість кредиту онлайн в Мегагроші

Сума: 8000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 8016 грн
До оплати: 16016 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія Megagroshi готова допомогти отримати швидкий кредит онлайн всім, хто потребуює фінансової підтримки. Висока швидкість обслуговування та низькі процентні ставки допомагають компанії зайняти лідируючі позиції у фінансовій галузі. Отримати гроші в борг можна навіть за 15 хвилин – завдяки інноваційним системам комп'ютерного скорингу.

Мегагроші відгуки

Швидкість, надійність та комфорт – основні цілі, котрі досягнула компанія Мегагроші. З їх допомогою швидке вирішення фінансових питань стало реальністю. За кредит онлайн потрібно буде переплатити зовсім невелику суму, зате гроші можна отримати моментально.

 • «У мене віддалена робота, і дохід буває непостійним: то густо, то пусто. Але ЖЕКу цього не зрозуміти, ось і доводиться займати невеликі суми до отримання грошей. У Мегагроші знайшов найнижчі ставки по всій Україні. Як не крути, а ціна завжди стоїть на першому місці.» - Олег, Вінниця.
 • «Позичала в Мегагроші кошти на покупку нового телевізора. Віддала все вчасно з першої зарплати. Борг закрили буквально через два дні, перевіряла в бюро кредитних історій. Рекомендую, хороший сервіс!» - Оксана, Полтава.
 • «Потрібні були гроші на оплату кредиту. До цього завжди позичала в друзів, та їм також завжди було потрібно якось віддячувати: вино, цукерки з кавою, та й незручно часто звертатись. Побачив рекламу Мегагроші, спробував один раз і сподобалося – невелика переплата і не потрібно соромитися ні перед ким! Тепер завжди займаю тут гроші.» - Михайло, Бровари.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Мегагроші крок за кроком:

 1. Вибрати термін і суму
 2. Внести особисті дані
 3. Dідправити заявку
 4. Пройти верифікацію карти
 5. Підписати договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Мегагроші:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформлення кредиту онлайн в компанії Мегагроші не завдасть особливих проблем. Для початку позичальник повинен вирішити, яка сума йому необхідна, та на який термін. Прорахувати повну суму, що доведеться повернути, можна за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту компанії Megagroshi. Далі необхідно перейти до реєстраційної форми та вказати персональні дані: ім'я та прізвище, ідентифікаційний код і контактні дані.

Після реєстрації необхідно пройти процедуру верифікації банківської карти. Для цього достатньо ввести основні дані: номер карти, ім'я власника та код зі зворотного боку. Варто попередити, що ім'я власника повинно збігатися з ім'ям позичальника, а карта повинна бути видана одним з українських банків.

Для перевірки карти кредитна компанія заблокує на рахунку невелику суму. Ввівши її в спеціальному полі, позичальник підтвердить, що карта є його власністю, і він знає про оформлення кредитного зобов'язання. Ця функція була введене для уникнення отримання кредитів онлайн на чужій документ.

Після, необхідно дочекатися відповіді від кредитної компанії. Зазвичай розгляд заявки триває близько 5-7 хвилин. Якщо це не перша позика в компанії Мегагроші, то все пройде набагато швидше. Після отримання схвалення можна перейти до підписання кредитного договору.

Настійно рекомендуємо не поспішати та уважно ознайомитись з усіма пунктами кредитного договору. Адже саме від вашої уважності залежить результат кредитного зобов'язання. Бувають випадки, коли позичальники потрапляли в боргові ями та прострочення тільки через незнання договору й недотримання умов. Підписати електронний договір дуже просто – компанія Мегагроші вишле код в смс-повідомленні, а майбутній позичальник повинен вписати його в своєму особистому кабінеті. Цей крок і буде електронним підписом.


Способи отримання кредиту онлайн в Мегагроші

 1. На банківську карту

Отримати кредит онлайн в компанії Мегагроші можна тільки одним способом – на особисту картку будь-якого українського банку. Сьогодні банківська карта – універсальний інструмент для покупок, як в інтернеті, так і в реальному житті. За допомогою пластику можна купити практично будь-яку річ та сплатити будь-яку послугу. Якщо позичальник має потребу в готівці, то можна зняти кошти з карти в найближчому банкоматі або відправити їх на електронний гаманець або інший рахунок.

При першому кредиті онлайн клієнти можуть розраховувати тільки на суми до 3000 гривень і використовувати їх протягом 27 днів. При наступних кредитних зобов'язаннях в компанії Мегагроші суми збільшуються до 14 950 гривень. Мінімальний термін, який можна вказати в заявці – 7 днів. Але повернути гроші достроково та перерахувати суму всього боргу можна в будь-який момент.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплатити за допомогою карти в особистому кабінеті
 2. У терміналах самообслуговування
 3. У банківському відділенні

Оплатити кредит онлайн в компанії Мегагроші можна за допомогою карти, а також готівкою. Найпростіший спосіб – увійти в свій особистий кабінет на офіційному сайті та оплатити борг картою. Для цього знадобиться знову ввести її дані та код. В цьому випадку не важливо, кому належить карта.

Крім цього, оплатити борг в Мегагроші можна за допомогою терміналів ПриватБанку, IBox або EasyPay. Зараз термінали розташовуються в кожному магазині, тому знайти найближчий дуже просто. Позичальнику знадобиться номер кредитного договору, який можна знайти в особистому кабінеті.

Необхідно не забути про комісії і внести повну суму боргу. Іноді трапляються ситуації, коли позичальник неправильно розраховує повну суму, і на рахунку в особистому кабінеті може висіти борг навіть в 1 гривню. Комп'ютерна система не закриє цей кредит, а дані про прострочення зіпсують кредитну історію і можуть принести чимало проблем позичальникові в майбутньому.

Також оплатити борг можна в найближчому банківському відділенні. В цьому випадку можна внести платіж готівкою. Але позичальникові все одно знадобляться реквізити кредитної компанії і номер договору, які вказані на сайті або в особистому кабінеті.

Мегагроші - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №965

Контактні дані:

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»

Саксаганьского119-А
01032 Rb]d

e-mail: info@megagroshi.com.ua

телефон: 0 800 30 12 12

www: megagroshi.com.ua

соціальні мережі:    

Робочий час:

9:00 - 21:00
Заповнiть заявку

Опис Мегагроші

Компанія MegaGroshi на фінансовому ринку України надає кредити онлайн на гнучких умовах. Отримати невелику суму в борг може будь-який громадянин України, який досяг повноліття і відповідає всім вимогам кредитора. Термін виплати боргу можна продовжити на 7, 15 або 30 днів. Також можна повернути кредит онлайн достроково. В цьому випадку сума повернення буде перерахована з урахуванням реальних днів використання грошей.


Переваги і недоліки Мегагроші:

Переваги:

 • Отримати кредит онлайн можна з 18 років
 • Постійні позичальники можуть розраховувати на суми до 14950 гривень
 • Можна продовжити термін кредиту онлайн або повернути борг достроково

Недоліки:

 • Отримати кредит онлайн не зможуть військовослужбовці

Переваги і недоліки Мегагроші - підсумки

Оформити кредит онлайн в компанії MegaGroshi простіше простого. Для цього необхідно відповідати мінімальним вимогам і витратити всього 10 хвилин свого часу. Новачки можуть отримати до 3000 гривень, а постійні клієнти навіть 14950 гривень. Користуватися грошима від компанії MegaGroshi можна протягом 27 днів. Також за допомогою особистого кабінету можна продовжити термін використання кредиту на 7,15 або 30 днів.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Мегагроші

######## ######## ######## #### ######## 
##   ## ##     ##   ## ##   ## 
##   ## ##     ##   ## ##   ## 
######## ######   ##   ## ######## 
##   ## ##     ##   ## ##  ##  
##   ## ##     ##   ## ##  ## 
######## ########  ##  #### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Мегагроші

Дивіться також: