Швидка Готівочка

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10200 грн
Термін кредиту 14 дн.

Вартість кредиту онлайн в Швидка Готівочка

Сума: 10500 грн
Час: 14 дн.
Вартість: 13146 грн
До оплати: 23646 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Кредитна компанія Швидка Готівочка подбала про те, щоб процес оформлення кредиту зробити для клієнта максимально зручним та простим. Для отримання позитивного рішення про надання позики не потрібно пред’являти жодних документів, які підтверджували б кредитоспроможність позичальника, достатньо тільки паспорта та ідентифікаційного коду. А отримати гроші можливо за лічені хвилини. До того ж позичальник має можливість вибирати спосіб отримання кредиту: на карту або готівкою у відділенні.

Швидка Готівочка відгуки

Не дивлячись на те, що компанія Швидка Готівочка працює тільки з 2017 року, вона вже встигла заробити собі хорошу репутацію. Все завдяки чесній діяльності та найвищому рівню обслуговування клієнтів. Весь процес оформлення кредиту займає не більше 20 хвилин, а отримати гроші можна не виходячи з дому.

 • «Зверталась в цю компанію за кредитом, коли не вистачило грошей на придбання ноутбука. Звичайно, можна було оформити розстрочку, але в мене була майже повна сума, залишилось знайти тільки 2 000 гривень. Тому я вирішила взяти ці гроші в Швидка Готівочка. Оформила кредит через інтернет за 20 хвилин. Обслуговуванням задоволена. Рекомендую Швидка Готівочка всім, кому терміново потрібні гроші.» Наталя, Тернопіль
 • «Швидка Готівочка виручила мене, коли терміново потрібно було заплатити за ремонт авто. Ми з дружиною їхали відпочивати, дорогою в нас несподівано вийшла з ладу коробка передач. З собою ми мали тільки трохи готівки, а на картках теж було не дуже багато, тому довелось шукати можливість отримати швидкий кредит онлайн. Дружина зайшла в інтернет зі смартфона і відразу знайшла цю компанію. Заповнивши заявку та підтвердивши карту, гроші майже миттєво надійшли на рахунок. Це дійсно обслуговування на вищому рівні. Дуже дякуємо.» Степан, Київ
 • «Позичаю гроші в Швидка Готівочка уже не вперше. Мені тут дуже подобається, адже не потрібно пояснювати, на які цілі потрібні гроші. Отримати кредит можна в будь-який момент, так само як і їх повернути. Одним словом, дуже зручний сервіс.» Станіслав, Дніпро

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Швидка Готівочка крок за кроком:

 1. Заповнити анкету-заявку
 2. Отримати рішення
 3. Отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Швидка Готівочка:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформити кредит в компанії Швидка Готівочка можна як дистанційно, так і у відділенні. Для оформлення кредиту онлайн, перш за все, потрібно приготувати обов’язкові документи: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Також потенційному позичальнику повинно бути не менше 18 та не більше 75 років.

На головній сторінці сайту треба вибрати потрібну суму та термін кредиту. Потім, можна переходити до заповнення заявки. В ній потрібно вказати персональні дані, а також адрес проживання та номер телефону або адресу електронної скриньки. Після отримання рішення залишається пройти верифікацію карти, яка буде відбуватись шляхом блокування на рахунку клієнта невеликої суми коштів. Після чого клієнту потрібну ввести заблоковану суму в зазначеному полі.

Дана процедура дозволяє перевірити, чи номер вказаної карти належить тій особі, на чиє ім’я оформлюється кредитний договір. А це, в свою чергу, виключає можливість отримання кредитних коштів зловмисниками, які використовують крадені персональні дані для оформлення кредиту на інших осіб.

Якщо позичальник бажає отримати кредит готівкою, то для цього достатньо звернутись у найближче відділення компанії й заповнити аналогічну заявку, як на сайті, тільки в друкованому форматі. З собою треба мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Платіжна картка не є обов’язковою, адже гроші видаються готівкою, одразу після підписання договору. Але, якщо клієнт бажає, то можливе й нарахування кредиту на банківський рахунок позичальника.


Способи отримання кредиту онлайн в Швидка Готівочка

 1. На платіжну карту будь-якого банку України
 2. Готівкою і відділенні кредитної компанії

Швидка Готівочка пропонує клієнтам на вибір два способи отримання грошей: готівкою у відділенні компанії або, у випадку оформлення кредиту онлайн, на банківську карту. Для отримання доступна сума від 200 до 20 000 гривень, терміном від 1 до 20 днів.

Гроші видаються відразу після підписання договору, безпосередньо, у відділенні компанії. Якщо клієнт оформлює кредит дистанційно, то тоді кошти відразу надходять на вказаний рахунок. Проте, потрібно бути готовим також до можливої затримки. Адже час здійснення переказу залежить не тільки від установи котра надає позику, але і від банку, який випустив дану карту.

В одних кредитних установах проведення розрахункових операцій та операцій з переказом коштів може відбуватись автоматично і займати кілька хвилин, а в інших може займати кілька днів. Тому радимо заздалегідь дізнатися регламент роботи вашого банку, щоб мати інформацію про час, протягом якого доведеться чекати на гроші.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії
 2. У відділенні
 3. У терміналах самообслуговування
 4. У банківському відділенні

Погасити кредит від компанії Швидка Готівочка дуже просто. Для цього доступні всі можливі способи. Оплату можна проводи: у відділенні компанії, в банківському відділенні або в терміналах самообслуговування, і звичайно, за допомогою платіжної карти на сайті компанії через особистий кабінет.

Головне правило – дотримуватись термінів, вказаних в кредитному договорі. А саме, відповідно до умов кредитування, погашення кредиту повинно здійснюватися не пізніше, ніж через 20 днів з моменту отримання коштів. За кожен прострочений день буде нараховуватись додатково 1 % відсоток від отриманої суми, окрім стандартних 1,8 % за користування кредитом.

Якщо немає можливості вчасно оплатити борг, краще скористатись послугою пролонгації. Для цього потрібно заплатити відсотки за фактичні дні користування грошима. Після оплати можливий термін користування кредитом продовжується ще на 10 днів. Пролонгувати кредит можливо необмежену кількість разів.

Швидка Готівочка - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №871

Контактні дані:

ТОВ «Фіндопомога»

Щусева36, офіс19
04060 Київ

e-mail: gotivo4ka@gmail.com

телефон: +380985768181

www: gotivochka.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9:00 – 20:00
Субота – неділя: 10:00 – 18:00
Заповнiть заявку

Опис Швидка Готівочка

Кредитна компанія Швидка Готівочка була створена з метою надання послуг короткострокового кредитування на спрощених умовах. Майже кожен громадянин може отримати тимчасову фінансову допомогу, представивши тільки паспорт та ідентифікаційний код. Оплата за послугу становить 1,8% за день користування коштами. Будь-які інші платежі та комісійні збори відсутні.


Переваги і недоліки Швидка Готівочка:

Переваги:

 • Отримати кредит можливо в розмірі до 20 000 гривень
 • Кредити видаються на будь-які цілі
 • Отримати гроші можливо на банківську карту, а також готівкою
 • Рішення по заявці приймається протягом 20 хвилин
 • Є можливість дострокового повернення позики

Недоліки:

 • Термін користування кредитними коштами не може перевищувати 20 днів
 • Пролонгувати кредит дозволяється тільки на 10 днів

Переваги і недоліки Швидка Готівочка - підсумки

Швидка Готівочка – це кредитна компанія, що надає послуги швидкого кредитування. Отримати кредит онлайн або готівкою, тут можуть усі повнолітні громадяни України, віком  до 75 років. Для цього потрібно оформити кредитний договір на сайті або відвідати найближче відділення Швидка Готівочка. З документів знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний код. Відсоток відмов тут мінімальний, тому майже у кожного є шанс на позитивну відповідь.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Швидка Готівочка

##   ## #### ##   ## ####### ######## 
###  ### ## ###  ### ##   ## ##   ## 
#### #### ## #### #### ##   ## ##   ## 
## ### ## ## ## ### ## ##   ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## #### ##   ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Швидка Готівочка

Олександр 2018-10-23 13:40:21 #30
Звертався в цю компанію за отриманням кредиту на ремонт автівки. Все добре. Цей кредит здорово виручив мене.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння