Forza Credit

Заповніть заявку
Вартість кредиту 4000 грн
Термін кредиту 10 дн.

Вартість кредиту онлайн в Forza Credit

Перша Наступна
Сума: 4000 грн 4000 грн
Час: 10 дн. 10 дн.
Вартість: 0 грн 4 грн
До оплати: 4000 грн 4004 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Все більше українців переходять на мікрокредитування. Це не дивно, адже отримати кредит онлайн набагато простіше, ніж гроші в банку. Крім цього, не потрібно надавати довідок з роботи та кілька днів чекати відповіді. Отримати необхідну суму можна вже через годину.

Кредитна компанія Forza Credit займається видачею невеликих сум в борг на 65 днів. Організація гарантує швидку обробку анкет, високий рівень схвалень і обслуговування європейського рівня.

Forza Credit відгуки

Кредитна компанія Forza Credit одна з небагатьох, хто надає українцям кредити онлайн на термін більше 30 днів. Користуватися грошима можна 65 днів. Хто потребує фінансової допомоги, той знає ціну часу. За два місяці можна вирішити свої проблеми й труднощі та легко повернути борг без додаткових комісій та платежів.

 • «Потрапила під скорочення на роботі. Відкладених коштів не вистачало, щоб жити й неспішно шукати хороший варіант. Вже були думки йти на першу-ліпшу вакансію, а потім сестра запропонувала зайняти грошей в Forza Credit. Як добре, що я її послухала. Через пару тижнів знайшла відмінну роботу з високою зарплатою і зручними умовами. Віддала борг з першої зарплати. Спасибі Forza Credit!» - Ірина, Херсон.
 • «Брала гроші в борг у компанії ФорзаКредіт на ремонт будинку. Реєструватися було нескладно, але багато часу у мене зайняло фото документів. Отримала саме ту суму, на яку розраховувала, але напевно через те, що у мене хороша кредитна історія. Віддала вчасно борг і ніяких штрафів не зарахували.» - Ольга, Володарка.
 • «Я звертався в Forza Credit вже два рази. Обидва рази гроші отримав швидко та без будь-яких проблем. Мені подобається те, що можна отримати досить значну суму, в порівнянні з іншими компаніями. Оформляв кредити онлайн через смартфон, тому проблем з фотографіями не виникало.» - Михайло, Вінниця.

Як взяти кредит онлайн в Forza Credit крок за кроком:

 1. Вибрати необхідну суму та термін кредиту онлайн
 2. Заповнити невеличку анкету, до якої необхідно докласти скан-копії або фотографії паспорта, ІПН і власне фото з веб-камери.
 3. Отримати схвалення від кредитора.
 4. Підписати кредитний договір.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Forza Credit:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформити кредитне зобов'язання в компанії Forza Credit нескладно. Позичальник в середньому на це витрачає близько півгодини. C допомогою комп'ютера або смартфона можна легко відшукати сайт кредитної компанії Forza Credit і вибрати через кредитний калькулятор необхідну суму. Зверніть увагу, що однією з вимог кредитора є скан-копії або фотографії паспорта, ІПН та актуальна фотографія з веб-камери пристрою.

При заповненні анкети на позику необхідно уважно заповнювати всі дані, що стосуються персональних даних позичальника та банківської карти. Навіть найменша помилка або опечатка може вплинути на відповідь по кредиту онлайн. Пройти скоринг у комп'ютерный системи з неправильними даними не вийде, тому неуважний позичальник отримає відмову.

Кредитна компанія Forza Credit хвилюється про безпеку коштів своїх клієнтів, тому проводить додаткову ідентифікацію по банківській карті. Не забувайте, що для кредитів онлайн підходять тільки іменні картки банків України. Ім'я на карті та ім'я, вписане в реєстраційну форму, має збігатися. Крім цього, на карті повинен бути залишок не менше 1 гривні. Кредитор заблокує якусь суму та попросить вписати квоту в якості перевірочного коду. Такий крок допоможе перевірити справжність документів і карти.


Способи отримання кредиту онлайн в Forza Credit

1. На банківську карту

Отримати гроші в компанії Forza Credit можна тільки одним способом – на банківську карту. Але не варто сумніватися, що це один з найбільш зручних і простих способів отримання коштів. Користуватися банківською картою можна як при стаціонарних платежах, так і при оплатах онлайн. А за допомогою інтернет-банкінгу відправити гроші на будь-яку карту або заплатити за будь-яку послугу можна моментально.

У разі, якщо необхідні готівкові кошти, то за допомогою банківської карти та терміналу вашого банку, ви зможете без проблем зняти будь-яку суму.

Робота в онлайн-доступі дозволяє кредитный компанії Forza Credit пропонувати гнучкі умови і більш низькі ставки за рахунок економії на стаціонарних офісах. Процентна ставка, яку пропонує кредитна компанія, дорівнює 1,85%. Доступні суми від 500 до 14999 гривень. Але новачок в перший раз може розраховувати тільки на 3000 гривень.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою на сайті
 2. В терміналах самообслуговуванян
 3. Готівкою у банківському відділенні

Forza Credit піклується про репутацію своїх клієнтів, тому за 2 дні до кінця терміну використання грошей позичальникові прийде смс-нагадування на телефон. Це дуже зручно, адже за 65 днів, а саме на стільки підписується кредитний договір, можна забути про борг.

Оплатити кредит онлайн можна як за допомогою інтернету, так і через термінали або банківську касу. Найшвидший спосіб повернути борг – карта. Для цього необхідно увійти в свій особистий кабінет та оплатити кредит, як покупку в звичайному інтернет-магазині. Зверніть увагу, що тут вже немає суворого обмеження по карті – для повернення боргу можна скористатися чужою.

Для оплати готівкою позичальнику буде необхідний номер кредитного договору, який вказаний в особистому кабінеті. Не забувайте про комісіяї, які можуть бути нараховані в разі внесення коштів через сторонню систему.

Якщо можливості оплатити борг вчасно немає, то необхідно завчасно активувати послугу продовження платежу. В цьому випадку крайній термін буде відсунутий на кілька днів, але позичальнику потрібно сплатити відсотки за ці дні використання грошей.

Forza Credit - дані компанії:

Свідоцтво
ФК №504

Контактні дані:

ТОВ "ФК" Форза "

в. Хвойки б.15 /15
04080 Київ

e-mail: forzacredit.com.ua

телефон: 0 800 300 770

www: forzacredit.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00
Субота – неділя: вихідні
Заповніть заявку

Опис Forza Credit

Кредитна організація Forza Credit веде легальну діяльність у фінансовій галузі України та видає кредити онлайн на суму від 500 до 14999 гривень на термін до 65 днів. Відсоткова ставка фіксована й дорівнює 1,85% від всієї суми за кожен день використання позикових коштів. Також можливе дострокове повернення боргу з перерахунком платежу.


Переваги і недоліки Forza Credit:

Переваги:

 • Великі суми кредитів онлайн
 • Можливість продовження платежу
 • Можливість дострокового повернення

Недоліки:

 • Необхідно надавати скан-копії паспорта та ІПН
 • Необхідно актуальне фото позичальника з веб-камери комп'ютера або смартфона

Переваги і недоліки Forza Credit - підсумки

Forza Credit – українська кредитна компанія з відмінною репутацією і високим рівнем надійності. Суми кредитів онлайн коливаються в розмірі від 500 до 14 999 гривень, а використовувати їх можна 65 днів. У разі, якщо повернути борг вчасно не виходить, можна використовувати продовження платежу. А для економії коштів позичальник може повернути борг раніше наміченого терміну й перерахувати всю суму з урахуванням реальних днів використання грошима.

Заповніть заявку


Додати відгук про Forza Credit

 #######   ###  ##   ## ####### ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ######### ##   ## ######## 
## ## ## ######### ##   ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
 ##### ## ##   ## ##   ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Андрей 2018-11-25 16:57:42 #56
Дивно, чому необхідно фотографуватися ??? А якщо я не хочу
Олена Семенівна 2018-10-22 08:43:33 #15
Досить непогана кредитна компанія. Брала тут кошти на лікування дитини. Трохи не зручно було робити актуальне фото так як технічно не було чим, але переваги переважили - велика сума кредиту і можливість продовження платежу. Сподобалось, що при продовженні терміну на кілька днів працівники вели себе ввічливо і з зрозумінням. Кредит я вже повернула. Ніяких проблем при поверненні не було.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння