CreditOn

Show costs of loan

Вартість кредиту 4700 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в CreditOn

Сума: 5000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 6995 грн
До оплати: 11995 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


CreditOn являється надійною й високопрофесійною компанією. Оформлювати кредити онлайн саме тут завжди вигідно і зручно, адже сама процедура не вимагає багато часу – 15 хвилин, а гроші на рахунок приходять моментально. Також, відсутні будь-які приховані платежі, ви платите тільки за дні користування позикою. Для отримання кредитних коштів не потрібно нікуди виходити, вся процедура відбувається дистанційно. Таким же способом можливо й здійснити оплату.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓ до 10 днiв
Головна перевага: Висока ймовірність схвалення 80-90%
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише онлайн за допомогою iнтернету
Бонусна програма: Програма “Приведи друга” - 100 гривень за кожну особу за вашою рекомендацією

CreditOn відгуки

CreditOn надає послуги кредитування онлайн з 2015 року. За цей короткий час компанія обслужила велику кількість клієнтів та підтвердила свій професіоналізм у фінансовій сфері. Підтвердженням цьому являються хороші відгуки клієнтів, а також провідна позиція серед українських фінансустанов.

 • «Мала можливість скористатися послугами компанії Кредитон уже кілька разів. Скажу чесно, завжди мене все влаштовувало. Тут працюють порядні та кваліфіковані спеціалісти. Можу впевнено рекомендувати як найкращу мікрофінансову організацію в Україні» – Дмитро, Херсон.
 • «Минулого місяця ми з дружиною отримали запрошення від родичів з закордону на весілля. Хоча жодних заощаджень в нас не було ні на дорогу, ні на подарунок, та відмовити ми не могли. Тому вирішили шукати, де швидко і без проблем можна отримати позику. Дружина в інтернеті знайшла компанію CreditOn. Буквально за 15 хвилин гроші були уже в нас на карточці» – Максим, Болехів.
 • «Моя подруга часто користується послугами цієї компанії, тому про Кредит Он я дещо чула. Проте, сама ніколи не брала кредити ні тут, ні в інших компаніях. Коли знадобились гроші, я звичайно, звернулася сюди. Обслуговуванням задоволена і умовами позики також. Усім рекомендую цю кредитну компанию» – Світлана, Кіровоград.

Як взяти кредит онлайн в CreditOn крок за кроком:

 1. Заповніть анкету
 2. Пройдіть верифікацію карти
 3. Підпишіть договір
 4. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в CreditOn:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=nxuNObW3zP4

Для того, щоб отримати кредит в CreditOn, вам потрібно виділити всього 15 хвилин свого часу та приготувати паспорт, код й банківську карту. Великим плюсом є те, що не доведеться бігати по різних установах та збирати довідки про доходи й інші документи, шукати поручителів й речі для застави. 

Процес оформлення дуже простий. Для цього навіть не обов’язково проходити реєстрацію на сайті, відразу можна перейти до заповнення анкети. В ній потрібно вписати персональні та контактні дані. Прослідкуйте, щоб всі поля були заповнені правильно, без жодних помилок, адже помилка може стати приводом для відмови у наданні позики.

Також пам’ятайте, що потрібно подавати номер тільки власної карти, оскільки компанія не перераховує кошти на рахунки третіх осіб. Після відправлення заявки вам залишається пройти верифікацію карти. Ця перевірка буде відбуватися в спосіб блокування на вашому рахунку певної суми, яку ви повинні будете ввести в зазначеному полі. 

Якщо верифікація пройдена успішно, вам буде запропоновано підтвердити оформлення позики за допомогою спеціального коду, висланого на електронну пошту або мобільний номер. Після підтвердження, гроші на карту надійдуть миттєво. 


Способи отримання кредиту онлайн в CreditOn

1.На особисту банківську карту

Отримати гроші ви можете в будь-якому куточку України, де є доступ до інтернету. Вам не доведеться чекати в довгих чергах та виділяти багато часу, щоб отримати необхідну суму. Все що потрібно – це пристрій, за допомогою якого ви можете скористатися інтернет-сервісом компанії та заповнити заявку на отримання позики.

CreditOn пропонує єдиний, найбільш вигідний та простий спосіб отримання кредитних коштів – на картку будь-якого українського банку. Після того, як ваша заявка на позику буде схвалена і ви підпишете договір, гроші моментально будуть перераховані на ваш рахунок, тому ви відразу зможете ними користуватися.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На сайті компанії crediton.org.ua банківською картою
 2. За допомогою інтернет-банкінгу
 3. В терміналах самообслуговування
 4. У відділенні банку

Головне правило хорошого позичальника – це погашення позики в термін. Компанія CreditOn з турботою відноситься до своїх позичальників, тому пропонує безліч зручних способів сплати кредитів. Перший і найбільш зручний – це погашення боргу онлайн за допомогою банківської карточки. Виконати даний тип платежу дуже просто: потрібно тільки зайти на офіційний сайт й вибрати функцію «оплата кредиту», вибрати карту та вказати суму оплати.

Щоб провести оплату боргу в Кредитон наступними способами (за допомогою інтернет-банкінгу, в терміналі самообслуговування, у відділенні банку) потрібно заздалегідь дізнатися реквізити компанії та номер договору. Сама процедура оплати також не займе багато часу, однак варто врахувати можливі черги до каси банку або терміналу. 

CreditOn - дані компанії:

Контактні дані:

ТОВ «ДЖЕНЕСІС ФІНАНС»

пр. Степана Бандери 8
04073 Київ

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 21 03 61

www: crediton.org.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис CreditOn

Кредитна компанiя CreditOn з'явилася на українському ринку в 2015 році. Компанія спеціалізується на видачі термінових кредитів онлайн розміром від 500 до 15 000 гривень. Денна ставка по кредиту складає 1,9%. Для оформлення кредиту не вимагаються довідки про доходи, наявність поручителів та застав. За весь період своєї діяльності CreditOn встигла видати більш ніж 16 000 кредитів.


Переваги і недоліки CreditOn:

Переваги:

 • Висока швидкість оформлення договору та перерахунок коштів
 • Прозоре та чесне нарахування відсотків
 • Можливість оформлення кредита дистанційно
 • Нарахування відсотків тільки за фактичні дні користування кредитом
 • Для оформлення договору достатньо паспорта й ідентифікаційного коду

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень
 • Тільки один спосіб отримання грошей

Переваги і недоліки CreditOn - підсумки

Всі мріють мати фінансову стабільність. Щоб цього досягти, перш за все, потрібно навчитись правильної економії й фінансової дисципліни. Однак, мабуть, усі погодяться з тим, що таке навчання вимагає багато часу й зусиль. А що робити, коли домашній бюджет порожній, а гроші потрібні негайно?

У такому випадку можете скористатися кредитом онлайн від CreditOn. Дана компанія пропонує послуги з надання фінансової допомоги. Заявки приймаються цілодобово, без вихідних та святкових днів. Звертатися за кредитами можуть усі повнолітні громадяни України.

Заповніть заявку


Додати відгук про CreditOn

##   ## #### ######   ###  ######## 
##   ## ## ##  ##  ## ##    ## 
##   ## ## ##    ##  ##   ##  
##   ## ## ##    ##   ##  ##  
 ##  ##  ## ##    #########  ##   
 ## ##  ## ##  ## ##   ## ##   
  ###  #### ###### ##   ## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Максим 2019-10-13 18:11:12 #511
Непоганий сервіс. Кредитна історія не дуже але гроші потрібні були. Звернувся в компанію і мені дали добро. реально вдячний. Виручили.
Иван 2018-12-17 23:14:52 #82
Дуже вигідний кредит онлайн, вже брав кредит все пройшло успішно і без питань. Оцінив недоліки та переваги, щас беру знов 3000 тисячі гривень$
Derral 2018-12-17 23:10:37 #81
Дуже цікава онлайн кредиторія, хочу взяти перший раз тут кредит, думаю спрацюсь і все буде добре, головне що я оцінив же переваги і недоліки!
Оля 2018-12-17 18:59:02 #77
Срочно нужны были деньги,услышала рекламу по телевизору. Подала заявку,одобрена была просто мгновенно,я очень приятно была удивлена так как моя история кредитная вообще сильно не очень.Мне всегда отказывают в кредитах.В общем пользуюсь сервисом с удовольствием. Очень приятно удобно.Рекомендую
Ольга 2018-12-17 18:12:54 #74
Терміново був потрібен кредит готівкою за сімейними обставинами. Бігати по банках і оформляти кредит не було можливості, гроші і час були одночасно важливі!Звернулася сюди!Всім рекомендую!
Denzo 2018-12-17 17:31:39 #71
Двічі брав тут позики - зручно і швидко. Всім хто боїться таких фірм можу сказати одне - не будуть просрачівать борги все буде ок

Дивіться також:

Додати до порівняння