MoneyBOOM

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 2000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в MoneyBOOM

Сума: 2000 грн
Час: 28 дн.
Вартість: 980 грн
До оплати: 2980 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


MoneyBOOM – це компанія, що дозволяє отримати кредити онлайн на максимально простих та вигідних умовах усім громадянам, які потребують тимчасової фінансової підтримки. Отримати гроші тут можливо майже моментально. Для оформлення договору та отримання грошей достатньо тільки семи хвилин. При чому здійснити дану процедуру можливо в будь-який час дня і ночі. Варто зазначити, що дуже часто в MoneyBOOM проходять цікаві акції та конкурси, завдяки яким можна взяти позику дешевше або виграти цінні призи.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту, готiвкою у вiддiленнi
Швидкість оформлення кредиту: 7 хвилин для новачкiв та миттево для постiйних позичальникiв
Пролонгація кредиту:  ✓ до 30 днiв
Головна перевага: Є мобiльний додаток, за допомогою якого отримати кредит дуже легко
Найважливіший недолік: Новачкi можуть взяти до 4 000 гривень у позику
Бонусна програма: Часто з'являються знижкові промокоди

MoneyBOOM відгуки

MoneyBOOM – це чудовий сервіс, який дає можливість отримати гроші швидко та без зайвої тяганини з документами. На сайті все просто й зрозуміло, немає жодних прихованих комісій та платежів. Люди довіряють MoneyBOOM саме завдяки чесності та професіоналізму компанії.

 • «Манибум – хороший сервіс. Кредит отримав приблизно за 15 хвилин. Дуже тішить те, що можна просто зайти на сайт, за 2 хвилин заповнити заявку та практично відразу отримати гроші. Спасибі за хороший сервіс та чесність» – Олексій, Кропивницький. 
 •  «Нещодавно брала в Манибум кредит на 2 000 гривень. Саме цієї суми не вистачало, щоб розрахуватися за ремонт квартири. Мене приємно здивувало те, що не потрібно було пред’являти жодних довідок. А враховуючи дострокове погашення кредиту, то мені вдалось ще й значно зекономити» – Мар’яна, Мукачево.
 • «Роботою компанії Moneyboom задоволений. А особливо хотів би подякувати дівчатам з кол-центру – дуже ввічливий персонал. Виникло декілька запитань стосовно кредиту. Консультанти на всі питання відповіли та все гарно пояснили» – Ігор, Ужгород.

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в MoneyBOOM крок за кроком:

 1. Виберіть суму кредиту на сайтi moneyboom.ua
 2. Заповніть коротку анкету
 3. Додайте та підтвердіть платіжну карту
 4. Отримайте рішення
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в MoneyBOOM:

Вік від 20 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Оформлення кредиту онлайн в MoneyBOOM не забере у вас багато часу. Від входу на сайт до отримання грошей на карту може знадобитися максимум 7 хвилин. Щоб оформити кредитний договір, виберіть необхідну суму та термін, на який бажаєте отримати гроші. Для зручності скористайтеся спеціальним калькулятором на сторінці moneyboom.ua. Після цього заповніть всі обов’язкові поля, вказавши особисті дані.

Після цього на вказаний вами номер мобільного телефону прийде повідомлення з паролем для входу в особистий кабінет. Там потрібно буде доповнити інформацію про себе та додати карту.

Наступний крок – пройти верифікацію карти. Ця процедура здійснюється за допомогою блокування суми, розміром до однієї гривні на вашому банківському рахунку, саме вона являється кодом перевірки карти. Впишіть цей код в зазначене поле й дочекайтесь відповіді.

Протягом декількох хвилин ви отримаєте рішення й дізнаєтесь, чи одобрений для вас кредит, чи ні. Якщо відповідь позитивна, на номер мобільного телефону надійде ще одне повідомлення з одноразовим кодом для підписання договору. Ввівши цей код, кредит онлайн надiйде на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в MoneyBOOM

 1. На банківську карту
 2. Готівкою у відділенні банку

Для клієнтів Moneyboom доступнi два способи отримання кредиту: кредит на банківську карту або відвідати відділення вибраного банку та отримати грошi готівкою. Можливість стати позичальником мають усі повнолітні громадяни України від 20 років, при чому наявність роботи та хорошої кредитної історії необов’язкова. Також не потрібно застави та поручителів.

Онлайн-сервіс MoneyBOOM працює цілодобово, без вихідних та святкових днів, тому отримати гроші на карту можна в будь-який час. Якщо ви хочете отримати гроші готівкою, то потрібно вказати це в договорі та звернутися у вибране відділення одного з українських банків в робочий час. Проте договір ви можете оформити на сайті компанії тоді, коли вам зручно.

Максимальна сума кредиту для нових клієнтів складає 4 000 гривень на 30 днів. Постійним клієнтам доступні кредити на суми до 15 000 гривень. Також є програма лояльності, котра дозволяє отримати промокоди зі знижкою на наступні кредити.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною карткою через особистий кабінет
 2. В одному з українських банків
 3. В терміналі самообслуговування

Погасити кредит у компаніi MoneyBOOM можна картою, готiвкою у відділенні банку та в платіжному терміналі. Кожен позичальник може вибрати найбільш зручний для себе спосіб. Однак, завжди варто пам’ятати робити це вчасно. Прострочення кредиту онлайн призведе до нарахування штрафів та до погіршення стану кредитної історії.

Якщо ви не в змозі вчасно здійснити оплату, обов’язково скористайтеся послугою продовження кредитного договору. Доречi, в Манибум ця послуга безкоштовна. Потрібно заплатити тільки проценти за дні користування та вибрати кількість днів, на які ви хочете продовжити договір. Максимальний термін – це 30 днів. Згідно з правилами компанії, пролонгувати кредити можна необмежену кількість разів.

MoneyBOOM - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 126

Контактні дані:

ТОВ "ІНФІНАНС"

Жилянська41
01033 Київ

e-mail: [email protected]

телефон:

www: moneyboom.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис MoneyBOOM

Кредитна компанія MoneyBOOM пропонує послуги мікрокредитування на українському ринку понад 4 роки. За цей час компанія довела свою надійність та порядність й на сьогодні являється одним з найпопулярніших сервісів України по видачі позик та кредитів онлайн. Відсоткова ставка за день кредитування одна з найнижчих серед аналогічних компаній і складає всього 1,75%, а це дорівнює 638% річних.


Переваги і недоліки MoneyBOOM:

Переваги:

 • Швидке та зручне отримання грошей
 • Висока швидкість опрацювання заявки
 • Діє система лояльності для постійних клієнтів
 • Немає додаткових комісій
 • Є можливість пролонгації

Недоліки:

 • Без доступу в інтернет неможливо оформити кредит
 • Максимальна сума кредиту тільки для нових клієнтів 4 000 гриве

Переваги і недоліки MoneyBOOM - підсумки

Часто буває, що гроші закінчуються в самий невідповідний момент. Звичайно, можна позичити у родичів або друзів, але не завжди вони мають можливість допомогти, а іноді ми й самі не хочемо завдавати нікому занепокоєння. Також, не завжди кращим рішенням буде оформлення банківського кредиту. Адже ми всі знаємо, що це досить тривалий і клопіткий процес. Крім цього, банки часто відмовляють у кредитуванні через відсутність роботи або погану кредитну історію.

На сьогодні існує більш зручна можливість вирішення тимчасових фінансових проблем. Компанія MoneyBOOM надає послуги миттєвого кредитування онлайн з мінімальним відсотком відмов. Оформити кредит онлайн тут можуть навіть безробітні і люди з поганою кредитною історією.

Заповнiть заявку


Додати відгук про MoneyBOOM

######## ##   ## ######  ####### ##  ## 
   ## ##   ## ##  ## ##   ## ###  ## 
  ##  ##   ## ##    ##   ## #### ## 
  ##  ##   ## ##  #### ##   ## ## ## ## 
 ##   ##   ## ##  ## ##   ## ## #### 
 ##   ##   ## ##  ## ##   ## ##  ### 
######## #######  ######  ####### ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про MoneyBOOM

Дивіться також:

Додати до порівняння