Быстрозайм

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Быстрозайм

Перша Наступна
Сума: 10000 грн 10000 грн
Час: 30 дн. 30 дн.
Вартість: 0 грн 6000 грн
До оплати: 10000 грн 16000 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Быстрозайм – одна з перших і найбільших кредитних компаній України. Компанія пропонує своїм клієнтам швидкий і зручний сервіс з надання позик онлайн або у стаціонарному відділенні. Саме ця компанія першою в Україні запустила унікальний продукт – миттєва готівка.

Відтепер на отримання фінансової підтримки вам більше не доведеться чекати, а також збирати великий пакет документів. Все, що вам потрібно – це паспорт, ідентифікаційний код, телефон і доступ до інтернету. Гроші ви можете отримати в зручний для вас спосіб (на карту або у стаціонарному відділенню компанії) і в будь-який час.  

Быстрозайм відгуки

Быстрозайм – це компанія, яка працює на фінансовому ринку України вуже близько п’яти років. Її послугами щодня користуються сотні українців. Свою популярність компанія здобула завдяки прозорій та чесній діяльності. А високий стандарт обслуговування й оперативне надання послуг допомагають їй і надалі залишатися однією з провідних кредитних компаній України.

 • “Користуватися послугами Быстрозайм насправді дуже просто і легко. Мені подобається те, що на відповідь не потрібно довго чекати. При першому зверненні я отримав гроші приблизно через 20 хв. ” - Дмитро, Київ 
 • “ Несподівано зламався смартфон, а без нього в нас час як без рук. Грошей на новий не було, тому я вирішив звернутися за позикою у Быстрозайм. Скажу чесно, обслуговування мені сподобалось, гроші я отримав досить швидко. Дуже дякую.” - Олександр, Черкаси 

 • “Звернулася в Быстрозайм за порадою друга. Працівники цієї компанії поставилися до мене дуже люб'язно, допомогли оформити договір і вуже через півгодини, я отримала гроші. Дуже дякую Быстрозайм за те, що виручили в скрутній ситуації.” - Марина, Первомайськ

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Быстрозайм крок за кроком:

 1. Виберіть відділення (у випадку оформлення договору стаціонарно).
 2. Виберіть необхідну суму і термін позики.
 3. Зареєструйтесь та заповніть заявку.
 4. Дочекайтесь відповіді.

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Быстрозайм:

Вік від 18 дo 75
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=D0jjWdgih0o

Отримати позику в Быстрозайм можуть усі без винятку громадяни у віці від 18 до 75 років. Для оформлення договору знадобиться паспорт громадянина України та обов'язково другий додатковий документ, що засвідчує особистість. Це може бути: ідентифікаційний номер, закордонний паспорт, водійське посвідчення, воєнний квиток, пенсійне посвідчення або студенnський квиток. Процедуру оформлення можна пройти на сайті компанії або у стаціонарному відділенні.

При оформленні позики онлайн потрібно спершу вибрати за допомогою калькулятора на головній сторінці інтернет-сервісу Быстрозайм необхідну суму і термін кредиту. Потім натиснути кнопку “отримати позику”, після цього відкриється сторінка реєстрації й обов'язкові поля для заповнення, заповніть їх та відішліть заявку. По відправленні заявки, на протязі 20 хвилин на вказану вами електронну адресу прийде відповідь. Стан заявки також можна перевірити в особистому кабінеті на сайті.

При оформленні кредиту в стаціонарному відділенні організації, як і у випадку з оформленням кредиту онлайн, з собою необхідно мати паспорт та один з обов'язкових документів наведених вище. Заповнити коротку анкету, у разі необхідності, допоможе фахівець компанії, а також дасть відповідь на всі ваші запитання. Процес оформлення позики у відділенні займає не більше 20 хвилин. Гроші можливо отримати у касі відразу після заповнення документів та підписання договору.


Способи отримання кредиту онлайн в Быстрозайм

 1. На банківську карту
 2. Готівкою у касі відділення

Компанія Быстрозайм, піклуючись про комфорт своїх клієнтів, пропонує два способи отримання позики:  перерахунок кредитних коштів на банківську карту й отримання позики готівкою в офісі компанії. Тому кожен клієнт, аналізуючи свої обставини, має можливість вибрати найбільш зручний і вигідний для себе спосіб.

Якщо ви хочете отримати гроші на банківську карту, то необхідно заповнити анкету на сайті компанії і вказати свій банківський рахунок. Після отримання позитивної відповіді на заявку, на протязі 30 хвилин, кредитні кошти надійдуть на ваш рахунок.

Для того, щоб отримати позику готівкою, вам необхідно звернутися в найближче відділення кредитної компанії Быстрозайм і оформити договір позики, заповнивши заявку. Після підписання документів, ви відразу отримаєте гроші  безпосередньо у касі офісу.

Варто зазначити, що сума позики, яку можуть отримати в Быстрозайм всі повнолітні громадяни України складає від 300 до 10 000 гривень. Така позика видається на період від 7 до 64 днів, також є можливість пролонгації кредиту. Офіс компанії, як і онлайн сервіс, працює 7 днів на тиждень, тому звертатися за позикою можливо у будь-який день.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. На офіційному сайті компані
 2. На розрахунковий рахунок
 3. В найближчому офісі

Погасити позику в Быстрозайм дуже просто. Для цього компанія пропонує кілька зручних способів. Перший з них — це можливість оплатити позику за допомогою сайту. Для цього вам необхідно зайти на головну сторінку сайту і в розділі “повернути позику” натиснути кнопку “на сайті”. Після чого, відкриється вікно оплати, де потрібно заповнити всі поля і підтвердити оплату. В такий же спосіб можливо провести процедуру оплати з особистого кабінету.

Наступний спосіб для оплати позики — це банківський переказ. Провести платіж можна у відділенні будь-якого банку. При оплаті слід вказати: номер договору, повні реквізити компанії, а також ваші паспортні дані. При проведенні платежу слід враховувати, що перерахунок коштів на рахунок організації може тривати до 3-х робочих днів. Протягом цього часу, все ще будуть нараховуватися проценти по кредиту. Тому оплачуючи рахунок, краще вказуйте суму оплати з урахуванням можливих затримок.

Найбільш простий спосіб — це сплата позики безпосередньо у найближчому відділенні організації Быстрозайм. Адреси філіалів ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Щоб провести оплату, необхідно прийти у офіс та звернутися до одного із працівників, надати йому номер договору й свої паспортні дані. Перевагою такого  способу оплати є те, що внесені кошти моментально перераховуються на рахунок кредитора і кредит від того моменту вважається погашеним.

Быстрозайм - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №118

Контактні дані:

ТОВ "СЛУЖБА МИТТЄВОГО КРЕДИТУВАННЯ"

Сорок років Радянської України 39-А/25
69037 Запоріжжя

e-mail: [email protected]

телефон: 0 800 507 570

www: bistrozaim.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

8:00 - 20:00
Заповнiть заявку

Опис Быстрозайм

Быстрозайм на сьогодні являється лідером серед фінансових організацій України у сфері мікрокредитування. Однією з перших в Україні запустила інтернет-сервіс із надання кредитів онлайн. Довірою клієнтів компанія заручилася завдяки оперативному та якісному наданню послуг, а також відсутності прихованих платежів. Для постійних клієнтів діє програма лояльності, яка допомагає заощадити на позиках, а нові клієнти мають можливість скористатися кредитом під 0 %.


Переваги і недоліки Быстрозайм:

Переваги:

 • Швидке оформлення позики й оперативне перерахування коштів
 • Можливість оформлення позики онлайн
 • Сервіс працює 7 днів на тиждень
 • Діє програма лояльності
 • Оплата тільки за фактичні дні користування коштами

Недоліки:

 • Неможливо отримати кошти на електронний гаманець
 • Максимальна сума позики тільки 10 000 гривень

Переваги і недоліки Быстрозайм - підсумки

Быстрозайм — це компанія, офіси якої знаходяться в 28 містах України в 9-ти областях. Оформити позику в Быстрозайм дуже легко і просто, для цього потрібно тільки паспорт і будь-який інший документ, що підтверджує особистість. Вся процедура від оформлення договору до отримання позики триває близько 30 хвилин. Завдяки швидкісному інтернет-сервісу компанії, отримати гроші на банківську карту можливо, навіть не виходячи з дому.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Быстрозайм

########   ###  ######## ######## ##  ## 
##   ##  ## ##  ##    ##    ###  ## 
##   ## ##  ## ##    ##    #### ## 
######## ##   ## ######  ######  ## ## ## 
##    ######### ##    ##    ## #### 
##    ##   ## ##    ##    ##  ### 
##    ##   ## ##    ######## ##  ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Быстрозайм

Дивіться також: