PayPong

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 2000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в PayPong

Перша Наступна
Сума: 2000 грн 2000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: 605 грн 952 грн
До оплати: 2605 грн 2952 грн
Заповнiть заявку

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


В недалекому минулому всі свої фінансові проблеми українці були змушені вирішувати самостійно. Банки як раніше, так і зараз, не пропонують кредити всім підряд. Мінімальною вимогою завжди залишається наявність офіційної роботи з достатнім заробітком. Але фінансові труднощі найчастіше наздоганяють саме безробітних громадян, або неофіційно працевлаштованих.

Сьогодні не потрібно позичати гроші у друзів або знайомих і пояснювати їм причини потреби. Оформити кредит онлайн з мінімальними вимогами  не виходячи з дому, можна в компанії PayPong.

PayPong відгуки

Видача невеликих сум в кредит онлайн – тільки частина функцій організації PayPong. Компанія є однією з декількох внутрішніх платіжних систем в Україні. За допомогою PayPong також можна передати гроші будь-якому іншому громадянину України, або оплатити за допомогою банківської карти інтернет, послуги ЖКГ, мобільний зв'язок і погасити платежі інших кредитних зобов'язань.

 • «Люблю користуватися послугами компанії PayPong. Часто відправляю гроші по Україні сестрі, оплачую тут батькам і собі мобільний рахунок, а одного разу брала кредит онлайн. Гроші прийшли миттєво, я встигла вирішити нагальні проблеми. З поверненням також не було ніяких складнощів. Дуже зручно. Рекомендую.»- Анна, Київ.
 • «Я не вмію стежити за своїми витратами: зарплата є, і непогана, але на весь місяць не вистачає. Тому я стабільно користуюся послугами кредитів онлайн. Останнім часом мені подобається PayPong за швидкість розгляду заявки, зручність і невисокі відсотки.»- Артем, Чернігів.
 • «Я студентка, і для навчання мені потрібен був хороший і потужний ноутбук, за канікули назбирала невелику суму, ще чекаю однієї зарплати. Попався по акції хороший варіант, а грошей не вистачає. Спробувала взяти кредит онлайн заради інтересу. Гроші прийшли вже протягом години, і я купила ноутбук в той же день. Спасибі PayPong за таку можливість.»- Мілана, Одеса.

більше відгуків

Переваги і недоліки PayPong:

Переваги:

 • Моментальне обслуговування і відповідь по заявці
 • Високий відсоток схвалень
 • Знижена відсоткова ставка на перший кредит онлайн

Недоліки:

 • Невеликий розмір максимальної суми позики

Переваги і недоліки PayPong - підсумки

PayPong є однією з лідируючих компаній в Україні. Секрет успіху в широкому профілі функцій платіжної системи. Повністю автоматизована система скорингу дозволяє швидко перевіряти дані клієнта та моментально відправляти відповіді по заявці. Позичальники, які отримали перший займ в компанії, повертаються знову й знову, якщо не за кредитами онлайн, то для оплати послуг або грошових переказів.

Заповнiть заявку


Як взяти кредит онлайн в PayPong крок за кроком:

 1. За допомогою кредитного калькулятора на сайті PayPong необхідно вибрати необхідну суму і термін
 2. Реєстрація на сайті і заповнення заявки
 3. Перевірка банківської карти
 4. Підпис кредитного договору та отримання коштів на карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в PayPong:

Вік від 21 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Кредитна компанія PayPong видає українцям кредити онлайн на суму від 100 до 3700 гривень. Але в перший раз вийде взяти не більше 2000 гривень. Користуватися грошима можна протягом місяця.

Кредитор дуже незвично для фінансових організацій підходить до питань прострочених платежів. У PayPong можна затримати оплату до 3 днів без виписки штрафу, погіршення кредитної історії та інших санкцій. Також можна оформити пролонгацію кредиту онлайн і користуватися грошима ще 30 днів.

Особистий кабінет на сайті компанії PayPong створюється відразу після простої реєстрації. З його допомогою можна вислати заявку на кредит, оплатити будь-які послуги в мережі, віддати борг і переслати гроші іншим людям. Заповнення заявки на кредит онлайн відбувається швидко та просто: в майбутньому позичальникові необхідно вписати персональні дані, номер документа та інформацію про банківську карту. Отримати гроші в борг можуть всі громадяни України з 21 року.

Для перевірки вписаних даних та особистості особи, що укладає кредитне зобов'язання, на мобільний номер і електронну адресу будуть вислані спеціальні цифрові коди, правильне введення яких підтверджує відповідність даних.

Щоб отримати схвалення і гроші, необхідно правильно ввести всі дані. Найменші помилки і опечатки можуть безпосередньо вплинути на результат і бути причиною відмови. Не забувайте, що кожне відхилення заявки може негативно відібитись на репутації позичальника, а отримати наступні фінансові зобов'язання може бути проблематично.


Способи отримання кредиту онлайн в PayPong

1.       На банківську карту

Отримати кредит онлайн в компанії PayPong можна тільки за допомогою банківської карти. А з неї вже можна зняти готівку в разі крайньої потреби, що буде набагато вигідніше, ніж, наприклад, за допомогою кредитної картки.

Заявки розглядаються за допомогою комп'ютерних скорингових систем, тому отримати відповідь можна вже протягом декількох хвилин. Але у вихідні та святкові дні передача грошей може відбуватися із затримками.

На головній сторінці організації зазначено, що відсоток схвалень практично досягає 100%, а саме 92%. Це означає, що отримати необхідну суму на свою банківську карту можуть і безробітні, і студенти, і особи з судимістю, і пенсіонери. При першій позиці діє посилання -40% на процентну ставку.

Для того, щоб уникнути прострочень і внесення негативних записів в кредитну історію, кожен позичальник може активувати послугу продовження платежу.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною картою в особистому кабінеті
 2. В будь-якому банку
 3. В терміналі самообслуговування

Сплатити борг можна за допомогою карти, або готівкою за допомогою терміналів самообслуговування і банківських кас. Для того, щоб погасити його моментально, можна увійти в свій особистий кабінет та оплатити банківською картою. В цьому випадку гроші будуть перераховані автоматично.

Якщо такої можливості немає, то можна заплатити будь-яким іншим доступним способом, а необхідні реквізити дізнатися на офіційному сайті в особистому кабінеті. Варто зауважити, що в цьому випадку кошти будуть передаватися на рахунок компанії PayPong тільки протягом робочих днів. Необхідно враховувати це при виборі дня повернення грошей. Також нагадаємо, що в компанії PayPong існує триденний термін після останнього дня оплати на погашення боргу. За ці три дні позичальникові не будуть зараховані штрафи та не будуть внесені записи в кредитну історію.

Також в компанії діє додаткова послуга продовження платежу й дострокове повернення з метою економії коштів. При достроковому поверненні весь борг буде перерахований з урахуванням реальних днів використання.

PayPong - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 489

Контактні дані:

ТОВ «Европейська платіжна система»

бульвар Вацлава Гавела (І. Лепсе)4
03067 Київ

e-mail: help@paypong.ua

телефон: +38 (044) 321-11-32

www: paypong.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота – неділя: вихідні
Заповнiть заявку

Опис PayPong

PayPong – сучасна платіжна система, однією з продуктів якої є кредити онлайн. Можна отримати в борг суму від 100 до 3700 гривень і користуватися грошима протягом 30 днів. Процентна ставка буде дорівнювати 1,6% за кожен день використання. У разі першого позики діє -40% знижка на процентну ставку 0,9%, але максимальна сума, доступна новачкові, не перевищує 2000 гривень.


Додати відгук про PayPong

######## ######## ##  ## #### ####### 
##   ## ##    ##  ##  ## ##   ## 
##   ## ##    ## ##  ## ##   ## 
######## ######  #####   ## ##   ## 
##    ##    ## ##  ## ## ## ## 
##    ##    ##  ##  ## ##  ## 
##    ######## ##  ## #### ##### ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про PayPong

roman 2018-12-18 11:04:09 #83
дуже зручна система, брав кредит все сподобалось , всім рекомендую !
Відповісти
Маша 2018-11-26 07:57:47 #63
Мені дуже подобається, що тут видають невеликі кредити. Це не накладає на тебе великі фінансові зобов'язання, але при цьому дає додаткові кошти, для існування
Відповісти

Дивіться також:

Кредит Касса
4.7

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Miloan / Мілоан
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
MyCredit / Май Кредит
5

Заповнiть заявку

Додати до порівняння
Нові Кредити
4

Заповнiть заявку

Додати до порівняння