Як вигідно оформити кредит онлайн?

Слово кредит аж ніяк не асоціюється з вигодою. Кожен із нас розуміє, що позичаючи гроші у будь-якій фінансовій установі, ми зобов’язуємось не тільки повернути те що взяли, але і сплати нараховані відсотки, які часто обходяться в немаленьку суму. Та все ж, отримати від кредитування певну вигоду можливо, якщо робити це правильно.

Вигідне оформлення кредитів онлайн – можливе!

Що таке кредит онлайн та де його отримати?

Перш ніж звертатися за кредитом онлайн, потрібно детально дізнатися: що це за послуга, у яких фінансових установах можна її отримати, які принципи роботи таких організацій, а також визначити основні переваги та недоліки онлайн кредитування. Всі ці знання допоможуть вибрати вигідну пропозицію та здійснити оформлення кредитного договору правильно й безпечно.

В нашій державі, на жаль, ще не всі громадяни знайомі з поняттям кредиту онлайн. Багато хто вважає, що кредитуванням населення займаються тільки банки, ломбарди та кредитні спілки. Проте на сучасну фінансовому ринку появились нові установи, під назвою кредитні компанії. Вони суттєво відрізняються від банків та інших небанківських організацій: принципи їх діяльності набагато простіші, а умови отримання кредиту доступні для всіх соціальних груп населення.

Оформити кредитний договір та отримати гроші від кредитної компанії, можливо навіть не покидаючи дому, тобто дистанційно. Саме тому такі кредитні зобов’язання мають назву кредити онлайн. Для оформлення договору тут вистачить мінімального пакету документів, гроші висилаються на банківську карту, й видаються в основному на короткотривалі терміни до 30 днів. При бажанні можна відвідати відділення кредитної установи та отримати кредит готівкою.

Вибираємо надійну кредитну компанію?

Користування кредитними послугами може бути вигідним тільки в тому випадку, якщо співпрацювати з легальними та високонадійними установами. Найкращий варіант – це звичайно банк. Але якщо ваша кредитоспроможність, кредитна історія чи інші чинники не дозволяють оформити банківський кредит, то так само безпечно отримати фінансову підтримку можливо і в кредитній компанії. Однак треба дуже уважно підходити до вибору кредитора та звертати увагу на багато різних чинників.

Одним з основних факторів, який дає гарантію, що кредитна компанія легальна являється Єдиний державний реєстр. Відповідно до українського законодавства, усі фінансові установи, які бажають здійснювати свою діяльність законно, повинні входити до складу цього реєстру та мати відповідне свідоцтво про реєстрацію. Отримати таку інформацію можливо на офіційному сайті Верховної Ради України.

Вибрати надійну кредитну компанію також допоможе перевірка фінансової звітності, відомостей про розміри власного капіталу та стан балансу. Чим більші фінансові обороти компанії та чим товстіший її гаманець, тим вона надійніша.  Ну і звичайно, можна пошукати відгуки інших клієнтів безпосередньо на сайті організації чи на тематичних форумах або ж в подібних групах у соціальних мережах.

Як оформити кредит онлайн з вигодою?

Як зекономити на оформленні кредиту онлайн?

Як відомо, відсоткові ставки по кредитах онлайн набагато вищі за ставки банківських кредитів. Але цьому є цілком логічне пояснення: щоб отримати гроші в кредитній компанії, клієнту достатньо подати дані паспорта та ідентифікаційного коду, жодного іншого документу, який би підтверджував кредитоспроможність позичальника та який давав би кредитору якісь гарантії не вимагається. Тому всі ризики компанія вимушена покривати за рахунок високих відсотків. 

Сьогодні в одній кредитній компанії можна зустріти відразу кілька видів кредитів з різними відсотковими ставками. Відповідно, вимоги до позичальника також будуть різні. Найкращі пропозиції кредитування, з мінімальними відсотками та гнучкими умовами, отримують «надійні» клієнти. Тому, якщо є можливість, завжди варто надати повний пакет документів та якомога краще запевнити кредитора у своїй кредитоспроможності.

Крім цього є ще декілька способів, які допомагають отримати від кредитування більше користі – це оформлення кредитів під час проведення акцій ві кредитних компаній, розіграшів чи конкурсів. Для нових клієнтів іноді трапляються промозиції оформлення навіть безвідсоткових кредитів. Інформацію про різні такі заходи можна отримати як на інтернет-сервісі компанії, так і на аналітичних сайтах-агрегаторах, які проводять постійний моніторинг кредитних компаній, тому інформація на них завжди актуальна.

І останнє, завжди пам’ятайте про вчасне погашення боргу. А якщо є можливість, то старайтесь оформляти дострокове погашення, адже так загальна сума нарахованих відсотків буде набагато меншою.

Плюси та мінуси кредитів онлайн

Переваги кредитування онлайн очевидні. Перш за все, це зручність та швидкість, оформити договір та отримати гроші на карту можливо навіть за 15 хвилин, просто сидячи вдома перед комп’ютером.

Друга перевага – це відсутність бюрократії, яка ще і досі існує у всіх банківських організаціях. Щоб отримати гроші в кредитній компанії не потрібно ходити по різних інстанціях та збирати гору документів. Ідентифікація клієнта також відбувається дуже швидко та вимагає від клієнта мінімум зусиль.

І ще одна, і можливо найбільша перевага – це те, що отримати кредит онлайн в кредитній компанії мають шанс практично всі. Процент відмов на відміну від банків мінімальний, приводом для відмови в кредитування не може стати навіть відсутність постійного доходу та наявність поганої кредитної історії. Тут завжди стараються зрозуміти клієнта та надати ту допомогу, якої він потребує.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Додати коментар

######## ####### ##   ## ##   ## ######## 
  ##  ##   ## ###  ### ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ## #### #### ##   ## ##   ## 
  ##  ##   ## ## ### ## ##   ## ######## 
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##    
  ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##    
  ##   ####### ##   ## ####### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле