Як вибрати надійну кредитну компанію?

Левова частина нашого повсякденного життя мігрувала в онлайн. Це стосується майже всіх його сфер, правої й фінансової в тому числі. Так, наприклад, щораз більша кількість людей оформлюють кредитні зобов’язання саме за допомогою світової павутини. Однак виникає питання: як знайти надійну кредитну компанію та не попастися на гачок шахраїв?

Як перевірити надійність кредитної компанії?

Що потрібно знати при виборі кредитної компанії?

Плануючи оформити кредит онлайн, треба розуміти, що ця сфера фінансового ринку є досить привабливою для шахраїв. Тому підходити до вибору кредитної компанії необхідно з усією серйозністю й застосовувати ряд важливих заходів, для того, щоб остаточно переконатися в надійності кредитора й не відчути на власній шкірі всіх жахіть шахрайства в кредитуванні. Що саме потрібно перевірити? Та як звичайна людина без фінансової освіти може здійснити таку перевірку самостійно?

Насправді все дуже просто. Хоча сьогодні ще не існує спеціального правового поля, яке відповідало б за регулювання кредитних компаній, та все ж, це не означає, що такі організації не підпадають під жоден з правових актів українського законодавства. Усі фінансові установи регулюються за допомогою цивільного закону, закону «Про ринок фінансових послуг» та «Про електронну комерцію».

Отже, щоб перевірити компанію, потрібно дізнатися, чи вона працює на законних правах: чи є зареєстрованою, як фінансова установа. Отримати таку інформацію можна на офіційному сайті Верховної Ради України, де для загального доступу відкрито Єдиний державний реєстр фінансових установ. Кожен бажаючий може особисто перевірити наявність конкретної компанії в цьому реєстрі.

Що треба дізнатися про компанію перед укладенням договору?

Варто також пам’ятати, що наявність кредитної компанії в державному реєстрі ще не означає, що це справді хороша і надійна організація. Було б розумно перевірити й інші важливі деталі. Перш за все, перевірте наявність на сайті таких документів як: аудиторський звіт, дані про баланс та розмір власного капіталу. Ці дані допоможуть зрозуміти вам наскільки це серйозна і професійна організація.

Після цього перевірте також репутацію компанії: почитайте відгуки, подивіться позиції компанії в кредитних рейтингах, дізнайтеся, як часто про компанію говорять засоби масової інформації, хто є її власником та як довго вона працює на фінансовому ринку. Якщо, кредитору нічого приховувати й він веде свою діяльність чесно, то дізнатися все це буде дуже легко, й при цьому не повинно виникнути жодних труднощів.

І останнє, що обов’язково треба зробити – це ознайомитись з правилами надання кредиту, умовами договору, інформацією про відсоткові ставки, нарахування штрафів та пені, а також дізнатись, чи є можливість пролонгації (продовження) терміну кредитного договору або дострокового погашення боргу. Інформація про ці всі деталі дозволить уникнути помилок при оформленні кредиту онлайн.

Принципи вибору надійної кредитної компанії?

Яких правил потрібно дотримуватись під час оформлення кредитного договору?

Як уже згадувалось вище, потрібно уважно ознайомитись з умовами кредитного договору. Хоча всі ми неодноразово чули нагадування про те, що перш, ніж щось підписувати, треба уважно прочитати документ. Але, як свідчить практика, більшість людей часто нехтує цією порадою. Якщо говорити про кредитний договір, то в жодному разі не варто пропускати цей пункт. Адже від того, на яких умовах ви оформите кредит залежить, чи отримаєте ви ту користь, на яку надієтесь, чи навпаки створите собі додаткові проблеми.

Друге правило – це ретельне розрахування відсоткової ставки. У договорі повинно бути чітко прописано, скільки відсотків нараховується за день користування коштами, яка річна відсоткова ставка та яку суму клієнт повинен заплатити по закінченню терміну кредитного договору. А також, не забудьте уточнити інформацію про додаткові платежі та комісії, в більшості фірм зараз відсутні платні послуги, зазвичай клієнт платить тільки відсотки по кредиту, та все ж краще уточнити це питання.

І останнє важливе правило – поцікавтесь інформацією, що стосується охорони персональних даних: які системи для цього використовуються, наскільки вони надійні, а також – які гарантії охорони ваших даних надає кредитор. І обов’язково дізнайтеся в яких випадках ваше боргове зобов’язання може бути продане третім особам або колекторам. Тільки за умови виконання всіх цих правил, ви зможете захиститись від кредитного шахрайства та оформити кредит максимально вигідно та надійно.

Кредит онлайн повинен бути для вас вигідним

Оформлюючи кредит проаналізуйте, що ви при цьому отримаєте: більше вигоди чи ще більше додаткових витрат. Кредит повинен бути вигідним, тобто, він повинен вирішувати теперішні проблеми, але не заганяти людину у ще більші борги в майбутньому. Тому, якщо ви знаєте, що пізніше не будете мати змоги погасити борг вчасно, то краще відмовтесь від його оформлення й прикладіть всіх зусиль, щоб обійтися без боргових зобов’язань.

Якщо ж без оформлення кредиту неможливо обійтись, постарайтесь знайти компанії, які саме в цей час проводять акції. Сьогодні досить часто можна зустріти пропозиції отримання для нових клієнтів безвідсоткових кредитів. Правда, період такого кредитування зазвичай короткий, та триває приблизно 10 – 15 днів, після чого за наступні дні нараховується звичайна відсоткова ставка (1,5% – 2%). Однак певну частину коштів завдяки таким акціям все ж можна заощадити.

Також варто розглянути варіант отримання кредиту в компанії, яка проводить розіграш подарунків. Призи, які розігруються, іноді бувають досить цінними і можуть навіть перекривати розмір кредиту та відсотків разом узятих. Якщо чітко дотримуватись умов таких конкурсів, то є всі шанси на отримання винагороди. Пам’ятайте, уважне аналізування кредитних пропозицій, а також своїх можливостей та обставин допоможе вигідно оформити кредит онлайн, і при цьому, без жодних ризиків.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Додати коментар

 ###### ####    ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##    ## ##   ## ##   ## 
##    ##    ## ##   ## ##   ## 
 ######  ##    ## ##   ## ######### 
   ## ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##  ## ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 ###### #### ######  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Назар 2019-01-09 08:50:49 #101
По-перше що б вибрати хорошу кредитну організацію я читаю відгуки про неї а також шукаю інформацію про неї на форумах. Прислухаюся до порад друзів які вже брали кредит і звичайно ж читаю умови договору.