Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально організованих та відповідальних людей. У випадках, коли гроші потрібні терміново, прийнято звертатись до родичів або друзів, а останні кілька років більшість українців звертаються за фінансовою допомогою також в дистанційні кредитні компанії. Хоча відсоток відмов тут мінімальний, проте іноді таке трапляється. Як вплинути на рішення кредитора та збільшити свої шанси на отримання позики? Чи можливо миттєво отримати кредит онлайн без відмови при першому зверненні?

Де можливо отримати кредит онлайн без відмови?

Причини відмови в кредитуванні?

Основна причина відмови в кредитуванні – це навмисне, і ненавмисне допущення помилок при заповненні кредитної заявки. Як правило, до обману вдаються шахраї, бажаючи отримати кредит на чужий паспорт. Кредитні компанії, в свою чергу, проводять високоякісну перевірку, тому в стані швидко виявити зловмисників та відмовити у видачі кредиту сумнівним особам.

Звичайно, більшість клієнтів, які отримують відмову у видачі кредиту онлайн, не являються злочинцями, але програми кредитних компаній розцінюють їх саме так. Виною цьому безпосередньо стає допущення помилок при вводі паспортних даних або на етапі верифікації карти.

Іноді, не маючи дійсної платіжної карти, позичальники намагаються отримати кредитні кошти на карту свого родича або друга, проте отримують відмову. Правила укладання кредитних договорів в небанківських компаніях вимагають, щоб карта, на яку будуть нараховані кредитні кошти, належала тій самій особі, на котру оформляється договір. В протилежному випадку оформлення кредиту онлайн буде неможливим.

Що ще впливає на рішення кредитора?

Хоча до списку обов’язкових документів для оформлення кредиту входять тільки паспорт та ідентифікаційний код, проте майже в кожній заявці на кредит є графа, в якій потрібно вказати розмір заробітної плати та місце роботи. Розмір доходів впливає на рішення кредитора, проте тимчасова відсутність роботи або низька заробітна плата не призводять до відмови в кредитуванні.

Небанківські кредитні компанії видають кредити без довідок про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування, а це означає, що отримати фінансову допомогу можуть, в тому числі, й безробітні особи. Основа для отримання позитивної відповіді – треба вказувати тільки правдиві дані. Можливо, сума кредиту буде меншою, ніж ви сподівались, але це краще, ніж зовсім нічого.

Також, для рішення кредитора важливе значення має вік позичальника. Дистанційні кредитні установи видають кредити з 18 років, в окремих випадках обмеження встановлено від 21 року і до 65 або 75 років. Перед тим, як подавати заявку на кредит, варто завчасно дізнатись вимоги до позичальників. Якщо ви не відповідаєте встановленій віковій категорії, залишається шукати іншого кредитора.

Які кредитні установи видають кредити онлайн без відмови?

Як підвищити шанси на отримання кредиту онлайн?

Існує кілька способів збільшити шанси на отримання кредиту онлайн:

1. Щоб отримати позитивну відповідь на кредитну заявку, потрібно просити про кредит в розмірі відповідному вашим доходам. Уважно проаналізуйте особисті фінанси та визначте, яка суму буде найбільш оптимально взяти та безболiсно повернути.

2.  У випадку, коли кредит потрібен в набагато більшому розмірі, ніж ваші доходи, варто звертатись в кредитні установи, в яких ви уже раніше успішно оформляли боргові зобов’язання. Якщо жодних проблем з погашенням не виникало (ви не допускали прострочень), скоріш за все, відповідь буде позитивна. 

3. Перед зверненням за кредитом перевірте кредитну історію, навіть якщо ви впевнені в її хорошому стані. Може виявитись, що в ній допущені помилки з технічних або інших причин. Виявлення даного факту допоможе вчасно виправити кредитну історію та уникнути відмови.

4. Але якщо ваша ситуація надто погана: кредитна історія безнадійно зіпсута, ви недавно проходили процедуру банкрутства, кілька років не отримуєте жодних офіційних доходів, а також з певних причин не маєте основних документів, останній варіант отримати кредит – попросити друга або родича (якому, звичайно, ви довіряєте йому, а він вам) оформити кредит на себе.

Основні переваги кредитів онлайн?

Чи можливо швидко отримати кредит онлайн без відмови?

Той факт, що за кредитами онлайн звертається все більша кількість позичальників, однозначно вказує на наявність вагомих переваг кредитування онлайн перед банківськими кредитами.

Одним з найбільших плюсів являється економія час та зручність такого виду кредитування. Щоб отримати кредит в дистанційній кредитній компанії, вистачить 10-15 хвилин. При цьому, не потрібно покидати місце роботи чи дім та витрачати додатковий час на дорогу до офісу. Весь процес, починаючи від подачі заявки й закінчуючи отриманням коштів, відбувається в онлайн-режимі.

Ще однією, не менш значущою перевагою, слід назвати миттєвий розгляд заявки та мінімальний відсоток відмов. Хоча сьогодні ми говорили про причини негативних рішень та про те, як збільшити шанси на отримання кредиту, проте слід сказати, що кредитні компанії набагато рідше відмовляють у кредитуванні, ніж банки. Тільки 5-10 % заявників, в залежності від вимог окремих кредитних компаній, отримують негативну відповідь.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Додати коментар

 ######  #######  ######  #### ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ##  ## ## ## ## 
##    ##   ## ##     ## ## ## ## 
 ###### ##   ## ##  #### ## ## ## ## 
   ## ##   ## ##  ##  ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ##  ##  ## ## ## ## 
 ######  #######  ######  #### ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле