Тут вам Хамон, Єгипет та інші подарунки від Moneyveo!

Зараз усі заклопотані підготовкою до свят. Часу залишилось мало, а зробити треба ще так багато: купити подарунки та все для столу, прикрасити ялинку та дім. А якщо з фінансовою ситуацією не все добре, то клопоти подвоюються. Компанія Манівео готова допомогти вам в цьому, пропонуючи легке вирішення фінансових проблем за допомогою оформлення миттєвих кредитів онлайн. А в додаток ви отримаєте можливість взяти участь в новорічній акції та виграти чудові подарунки.

Тут вам Хамон, Єгипет та інші подарунки від Moneyveo!
Манівео розігрує 154 призи у новорічній акції

Правила участі в акції

Грандіозну акцію за назвою «Тут вам Хамон, Єгипет та інші подарунки!» проводить лідер українського ринку онлайн-кредитування – компанія Манівео. Дана акція проходитиме в період з 7 по 28 грудня та дасть можливість кожному учаснику виграти один з 154 подарунків.

На відміну від усіх інших акцій кредитних компаній, правила участі в акції від Манівео не передбачають виконання жодних спеціальних дій. Учасником акції автоматично стає кожен клієнт, який хоча б раз оформляв кредит онлайн в Манівео. При цьому не має жодного значення, коли цей кредит був взятий: чи це було уже рік назад, чи ви оформили його саме зараз.

Розіграш буде проводитись за номерами кредитних договорів. А це означає, що чим більше договорів ви підписали, тим більше у вас є шансів на отримання подарунку. До того ж, до уваги не береться те, як ви виконуєте боргові зобов’язання: чи кредит уже погашений, чи ще активний, чи можливо, ви допустили заборгованість по кредиту.

Як відбуватиметься розподіл подарунків?

Подарунки будуть розігруватись кожного дня по буднях. Виключення становлять тільки вихідні дні, а також 24 та 25 грудня. Розіграш проходитиме у прямій трансляції на ютуб-каналі. Кожен день буде розіграно 10 подарунків між позичальниками Манівео та 1 подарунок – смартфон Xiaomi Redmi 5 Plus – між глядачами трансляції.

Щоб дізнатись результати, дивіться пряму трансляцію або її запис та звіряйте номера кредитних договорів, що випадуть із номером свого договору. Якщо ви не змогли подивитись відео, перевіряйте регулярно свою електронну пошту та вхідні смс-повідомлення на мобільному телефоні. Саме в такий спосіб Манівео буде повідомляти переможців про виграш.

У разі отримання повідомлення, вам потрібно зателефонувати в компанію та повідомити бажаний спосіб доставки та адресу для отримання подарунку.

Які подарунки будуть розігруватися?

У період проведення акції буде розіграно 154 подарунка, 140 з яких призначені виключно для клієнтів компанії, а 14 - для тих, хто подивиться трансляцію і залишить відгуки.

Перелік призів:

1. Подарунковий сертифікат вартістю 1000 гривень, які можна використовувати на покупки в мережі супермаркетів «Сільпо».
2. Промокод на наступний кредит під 0,01% в Moneyveo.
3. Подарунковий сертифікат вартістю 1000 гривень для придбання ювелірних прикрас в мережі магазинів «Срібна країна».
4. Подарунковий сертифікат вартістю 1000 гривень для придбання косметики в інтернет-магазині MakeUp.
5. Прекрасна штучна ялинка заввишки 180 сантиметрів.
6. Комплект іграшок на ялинку вартістю 500 гривень.
7. Ціла нога хамона вартістю 3000 гривень.
8. Підписка на онлайн-телебачення Megogo на цілий рік
9. Набір солодощів вартістю 500 гривень.
10. Путівка на 7 днів до Єгипту на двох! Вартість путівки становить 28000 гривень.

Між глядачами трансляції на ютуб-каналі буде розіграно 14 смартфонів Xiaomi Redmi 5 Plus

Як виграти смартфон?

Окрім 10 подарунків, які будуть розігруватись між клієнтами Манівео, компанія дає додаткову можливість виграти смартфон. Для цього навіть не доведеться оформляти кредит, адже розіграш буде проводитись між глядачами трансляції розіграшу.

Якщо ви хочете отримати смартфон Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64Gb, вартість якого становить 5000 гривень, просто заходьте на ютуб-канал Манівео о 12:00 (саме в цей час, кожного дня окрім вихідних розпочинатиметься пряма трансляція розіграшу 10 подарунків), та залишайте під відео коментар із текстом «Хочу подарунок від Манівео».

У кінці трансляції спеціальна програма перенесе усі залишені коментарі в таблицю сервісу random.org (агрегатора випадкових чисел) і визначить переможця. Moneyveo хоче, щоб конкурс був максимально чесним, тому просить залишати тільки по одному коментарі, адже участь у розіграші буде приймати тільки один коментар від однієї особи, інші ж будуть просто відсіюватись.

Хочемо ще раз звернути увагу, що участь у розіграші смартфону можуть взяти навіть ті особи, які ні коли не були клієнтами Манівео, тож поспішіть залишити коментар та скористайтесь шансом виграти смартфон.

 

Додати коментар

##   ## ##  ##    ## ##   ## ######## 
###  ### ## ##    ## ##   ## ##   ## 
#### ####  ####     ## ##   ## ##   ## 
## ### ##  ##     ## ##   ## ######## 
##   ##  ##  ##  ## ##   ## ##    
##   ##  ##  ##  ## ##   ## ##    
##   ##  ##   ######  ####### ##    

Увійдіть, щоб приховати це поле

Іван 2019-01-30 15:27:34 #122
Кожен любить отримувати призи або маленькі бонуси і якщо вже пощастить то звичайно я б не відмовився від такого бонусу який пропонують.