Приведи друга в Манівео та отримай 200 гривень або iPhone X

Дружба – це сила! Приведіть друга в Moneyveo та разом із ним отримайте по 200 гривень, а також шанс виграти сучасний смартфон iPhone X. Все це можливо завдяки новій акції від Moneyveo, яка проходитиме з 14 січня по 28 лютого 2019 року.

 Приведи друга в Манівео та отримай 200 гривень або iPhone X
Порекомендуй другу сервіс Манівео та отримайте кожен по 200 грн

Як заробити 200 гривень на кредитах онлайн?

Заробляти з Манівео дуже легко. Достатньо розповісти своїм знайомим та близьким про сервіс швидкого кредитування. Як тільки, хтось із них оформить в Манівео кредит онлайн, ви відразу отримаєте виплату на карту. Єдина вимога – кредит онлайн повинен бути оформлений в акційний період з 14 січня по 28 лютого. Отже, чим більшій кількості людей порекомендуєте кредитну компанію Манівео, тим більше грошей зможете заробити.

Ділитись інформацію про сервіс можна кількома способами:

1.       Усно. У цьому випадку потрібно, щоб особа, яка за вашою рекомендаціє оформлятиме кредит в Манівео, обов’язково вказала ваше ім’я та прізвище під час заповнення заявки в графі «звідки ви дізнались про Манівео».
2.       За допомогою посилання. Клiєнт компанiї Манiвео може залишити посилання на сайт компанії на своїй сторінці в одній із соціальних мереж або в особистому блозі, чи на будь-якому іншому сервісі, де маєте відкритий профіль. Якщо клієнт перейде за вашим посиланням та оформить кредитний договір, ви відразу отримаєте гроші на рахунок.
3.       Самостiйно, вказавши номер телефону друга або його електронну адресу на сайті Манівео. Інформацію можна залишити в особистому кабінеті або вислати на емейл компанії.

Як виграти смартфон iPhone X ?

Для участі в розіграші смартфону не доведеться виконувати жодних спеціальних дій. Адже кожен, хто оформить кредит онлайн в період проведення акції та той, хто його порекомендував, автоматично стає учасником розіграшу.

Розіграш буде проводитись за допомогою спеціальної програми random.org 1 березня, де буде вибрано 2-х переможців. Кожен з них отримає по одному смартфону iPhone X. Про виграш переможця буде поінформовано особисто в телефонному режимі або листом, висланим на електронну адресу.

Ознайомитись з результатами розіграшу можна буде також на сайті Манівео в розділі «Новини» або на сторінці компанії в Facebook, де інформація появиться уже 4 березня.

Як оформити кредит онлайн?

 • Оформити кредит онлайн на сайті Манівео можна менше, ніж за 8 хвилин. Процедура оформлення надзвичайно проста й вимагає мінімум документів: тільки паспорт та ідентифікаційний код. Проте, якщо їх у вас немає біля себе, це не означає, що не вдасться отримати гроші в борг без документів, адже достатньо тільки пам’ятати дані (компанія не вимагає сканованого паспорта, чи коду).

 • Після відправлення заявки відповідь приходить миттєво. Якщо всі дані були вказано вірно та не було допущено жодних помилок при оформленні кредиту онлайн, то слід очікувати позитивного рішення.

 • Наступний етап – прив’язка та верифікація карти. Дану процедуру проводить майже кожна фінансова установа, адже з ЇЇ допомогою легше уникнути шахрайства та видачі кредитів, наприклад, на чужі документи. Щоб додати банківську карту, потрібно тільки вказати її реквізит, а для перевірки достатньо тільки вписати заблоковану суму на рахунку, після чого карта буде прив’язана.

 • Останній етап – підписання кредитного договору. Тут потрібно виконати приблизно той же алгоритм дій, що і в попередньому пункті: на номер мобільного телефону заявника приходить спеціальний код, який потрібно вказати в якості підпису. Як тільки ця дія буде виконана, договір буде вважатися підписаним, а гроші миттєво надійдуть на рахунок позичальника.

Акції

Великодня гра від Global Credit

Уже зовсім скоро ціла країна буде святкувати чудове...

Сімейні цінності MyCredit

Швидкими кроками наближається найвеличніше свято Великдень....

Додати коментар

######## #### ##   ##  ###  ##   ## 
##   ## ## ## ## ##  ## ##  ## ## ## 
##   ## ## ## ## ## ##  ## ## ## ## 
########  ## ## ## ## ##   ## ## ## ## 
##   ## ## ## ## ## ######### ## ## ## 
##   ## ## ## ## ## ##   ## ## ## ## 
######## #### ### ### ##   ## ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле