«Приведи друга» – осіння акція від Манівео

За вікном похмурі осінні дні, а так хочеться порадувати себе чимось приємним. Компанія Манівео готова в цьому допомогти, тому проводить дуже цікаву акцію, даючи шанс кожному клієнту виграти один з 50 сучасних гаджетів, а також гарантовано отримати 150 гривень. Для цього потрібно взяти кредит в період з 1 вересня по 20 жовтня.

Приведи друга в Манівео та отримай 150 гривень або 1 з 50 сучасних гаджетів

Правила участі в акції

Стати учасником акції «Приведи друга» дуже просто: потрібно тільки порекомендувати Манівео одному зі своїх друзів або знайомих в період з 1 вересня по 20 жовтня. Для рекомендації можна скористатись одним з  трьох способів.

Перший спосіб: розмістить посилання на сервіс Манівео на своїй сторінці в будь-якій соціальній мережі, на форумі, в блозі, або на будь-якому іншому інтернет-сервісі, в тому числі в коментарях.

Другий спосіб: залишити номер мобільного телефону або електронну адресу друга в особистому кабінеті на сайті Манівео. Після цього рекомендованому другу прийде смс-повідомлення на мобільний телефон або особистий лист на електронну скриньку з пропозицією оформити кредит онлайн в сервісі Манівео.

Третій спосіб: порекомендувати сайт усно. Але в цьому випадку потрібно нагадати потенційному позичальнику про необхідність вказати вас в якості особи, що порекомендувала оформлення кредиту в Манівео. Зробити це обов’язково під час заповнення заявки на кредит.

Виплата грошової винагороди та розподіл 50 подарунків

Розмір грошової винагороди становить 150 гривень за кожен оформлений кредит по вашій рекомендації. Отже, чим більшій кількості друзів ви порекомендуєте сервіс Манівео, тим більше ви зможете заробити. Як тільки ваш друг отримає позитивне рішення та підпише договір, винагороду відразу перерахують на ваш рахунок.

Також, як ви, так і друг, котрий оформить позику автоматично стаєте учасниками розіграшу одного з 50 подарунків. Серед яких: 4 колонки JBL Charge 3, 4 навушників  Marshall Major, 8 навушників Meizu EP-52, 10 фітнес-браслетів Mi band 3, 12 Power Bank 2i від фірми Xiaomi Mi, а також дванадцять промокодів на кредит під 0,01%.

Дана акція триватиме 50 днів: з 1 вересня по 20 жовтня включно. А розіграш подарунків буде проведено 22 жовтня в проміжку між 12:00 та 17:00 та транслюватиметься в прямому ефірі на офіційній сторінці Maniveo в Facebook. Результати розіграшу будуть також опубліковані на головному сайті компанії в розділі «новини». Кожному переможцю відправлять смс-повідомлення або лист з інформацією про час та способи отримання призів.

Манівео – найкращий сервіс кредитування онлайн

Чому варто вибирати Манівео? Відповідь проста: тому ще це вигідно та зручно. Завдяки Манівео, ви отримуєте можливість вирішити свої фінансові проблеми «тут і зараз», не витрачаючи зайвого часу на дорогу до фінансової установи та на формування величезного пакету документів. Адже вся процедура здійснюється дистанційно за наявності тільки паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти, а займає всього 8 хвилин.

До того ж, кредит онлайн від Манівео можливо погасити так само швидко й зручно, як і його отримати. Для цього достатньо скористатись особистим кабінетом на сайті компанії, та натиснути кнопку «погасити». А при необхідності виконати оплату можливо й готівкою, скориставшись будь-яким банківським відділенням або терміналом самообслуговування.

Якщо не вистачає грошей для вчасного погашення, Манівео дає можливість скористатись послугою продовження кредитного договору повністю безкоштовно, і в такий спосіб зберегти кредитну історію. Заплатити доведеться тільки нараховані відсотки за дні користування кредитом. Також варто згадати і про ще одну чудову можливість, котра дозволяє навіть економити на кредитуванні – це дострокове погашення з перерахунком відсотків. Тобто, сплачуючи кредит раніше терміну, клієнт платить тільки за фактичні дні користування кредитними коштами.

Додати коментар

######## ##  ## ########   ###  ##   ## 
   ##  ## ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
  ##   ####  ##   ## ##  ##  ## ##  
  ##    ##  ######## ##   ##  ###  
 ##    ##  ##   ## #########  ## ##  
 ##     ##  ##   ## ##   ## ##  ## 
########  ##  ######## ##   ## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Світлана 2018-10-18 12:26:14 #4
Чудова акція! Якраз планувала брати кредит В Манівео) У мене ще є в запасі кілька днів) Отже буду оформляти!