Перший кредит під 0% або кредитка: що вигідніше?

На фінансовому ринку України постійно з’являються нові кредитні установи, нові послуги та нові кредитні продукти. Вони допомагають швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми позичальників та не понести багато особистих витрат. Наприклад, банки пропонують оформлення кредитних карток, користування якими не вимагає майже жодних додаткових платежів, а кредитні компанії дозволяють новим клієнтам оформляти кредити під 0%. Чим саме відрізняються обидві кредитні пропозиції? Що вибрати для себе?

Перший кредит під 0% або кредитка: що вигідніше?

Відмінності між кредитом під 0% та кредиткою?

Кредит та кредитна карта являють собою два різні види кредитування. На даний час кредитні картки являються виключно банківським продуктом, а от кредити видаються і банками, і кредитними компаніями. При чому в останніх можливо отримати навіть безвідсотковий кредит. Найчастіше він доступний новим клієнтам, але під час дії спеціальних акцій кредитних компаній або віповдно до правил програм лояльності, його можуть оформити й постійні позичальники.

Щоб краще зрозуміти різницю між безвідсотковим кредитом і кредитною карткою, варто виокремити кілька суттєвих відмінностей:

1.       Максимальна сума, доступна для отримання.

 • Перш за все, тут варто сказати, що кредити під 0% видаються в основному кредитними компаніями. Максимальна сума кредитів в даних установах – 15000 гривень, рідше – 20000 гривень, але безвідсоткові кредити видаються розміром не більше 3000 – 5000 гривень.
 • Кредитні карти, в залежності від оцінки кредитоспроможності клієнта, можуть мати набагато вищий кредитний ліміт.

2.       Максимальний термін користування кредитом.

 • Користуватись кредитом онлайн, оформленим в кредитній компанії, можливо не більше 30 днів, але у випадку неспроможності вчасно повернути гроші, можливо неодноразово оформляти пролонгацію.
 • При оформленні кредитної картки користуватись кредитними грошима можливо постійно.

3.       В який спосіб можна використовувати гроші?

 • Оформляючи кредит онлайн, позичальник отримує його в повному розмірі на карту, тобто, ці гроші стають уже його власністю.
 • Кредитна карта дозволяє використовувати тільки ту суму, яка необхідна, а частина ліміту, яка залишилась не використаною, так і залишається власністю кредитора.

4.       Час, необхідний для оформлення?

 • Для оформлення кредиту онлайн достатньо 10-15 хвилин. Гроші на рахунок надходять миттєво, відразу після підписання договору.
 • А для оформлення кредитної карти доведеться витратити 2-3 дні, іноді процедура може затягнутись навіть до тижня.

5.       Процедура оформлення.

 • Кредити онлайн оформляються у дистанційному режимі. Щоб підписати договір, не потрібно відвідувати офісу установи. Це можливо зробити за допомогою будь-якого пристрою з доступом до інтернету та спеціального електронного ідентифікатора, що висилається на номер мобільного телефону позичальника.
 • Для оформлення кредитної картки доведеться особисто прийти у банківське відділення, взяти із собою оригінал паспорта та ідентифікаційного коду, а іноді й додаткові документи.

6.       Яким клієнтам доступно?

 • Отримати безвідсотковий кредит онлайн можуть практично всі клієнти. Кредити онлайн видаються усім повнолітнім громадянам України, незалежно від соціального та матеріального становища. При цьому, кредитна історія не має особливого значення.
 • А от для отримання кредитної карти, зазвичай, вимагається вік не менше 21 року, наявність стабільного доходу та позитивна кредитна історія.

Що вибрати: перший кредит під 0% чи кредитку?

Порядок оформлення першого кредиту під 0%?

Щоб оформити безвідсотковий кредит, для початку потрібно знайти кредитну компанію, яка пропонує такі кредити. Для швидкого пошуку можна відвідати спеціальні сайти, що здійснюють постійний моніторинг фінансового ринку, а також регулярно оновлюють інформацію на своїх сервісах та створюють рейтинги кредитів онлайн. Ознайомившись з інформацію та вибравши кредитора, можна переходити до оформлення кредиту.

Для цього потрібно зайти на сайт кредитора, вибрати термін та суму кредиту. Потім, заповніти анкету-заявку, в якій вказати паспортні дані та номер ідентифікаційного коду, іноді також вимагаються скановані копії документів або фотографія з паспортом в руках.

Якщо все виконано правильно, залишається додати банківську карту та пройти її верифікацію. Перевірка здійснюється в спосіб блокування на рахунку клієнта випадкової суми до 5 гривень. ЇЇ потрібно вказати в якості коду перевірки. Після верифікації карти залишається завершальний етап – підписання кредитного договору за допомогою спеціального одноразового коду. Після цього гроші миттєво надходять на рахунок позичальника.

Коли варто оформити безвідсотковий кредит?

Оформлення кредиту онлайн безперечно буде хорошим рішенням для клієнтів, яким гроші потрібні миттєво, а також, коли стан кредитної історії або відсутність стабільного доходу не дозволяють оформити кредитну карту.

Якщо позичальнику потрібно виправити кредитну історію або створити її з нуля, то оформлення кредиту під 0% допоможе зробити це без додаткових витрат, адже безвідсоткове позичання – один з кращих способів заощадити на кредиті.

Ще одна ситуація, коли варто оформити саме безвідсотковий кредит: коли гроші потрібні на кілька днів, наприклад, до зарплати. Адже, якщо вибирати варіант з оформленням кредитної карти, то, власне, цей час доведеться чекати на саму карту.

Коли краще оформити перший кредит під 0%, а коли – кредитку?

Коли оформити кредитну карту вигідніше?

Якщо ви плануєте регулярно користуватись кредитними коштами, то кращим рішенням у такому випадку буде оформлення кредитної карти.

По-перше, це вигідно. Використання кредиту за картою обходиться безкоштовно, якщо, звичайно, клієнт повертає гроші до закінчення пільгового періоду. Цей термін може становити від 30 до 90 днів.

По-друге, це зручно. Оформлення кредитної карти дозволяє також правильно планувати бюджет. Кредиткою можна користуватись, як звичайною дебетовою картою (оплачувати покупки в стаціонарних магазинах та інтернеті, здійснювати перекази між своїми картами та на рахунки інших осіб, знімати готівку). Додатковою перевагою є також те, що в разі прострочення пільгового періоду відсотки будуть нараховуватись не на повну суму кредитного ліміту, а тільки за використані кошти.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Антиколектори. Хто вони? Чи варто до них звертатись? (2)

Попит на колекторські послуги зараз різко збільшується. І це не дивно, адже число проблемних заборгованостей...

Додати коментар

##  ## ######## ######## ##  ## ###### 
###  ## ##    ##   ## ## ## ##  ## 
#### ## ##    ##   ##  ####  ##    
## ## ## ######  ########   ##   ###### 
## #### ##    ##  ##   ##     ## 
##  ### ##    ##  ##   ##  ##  ## 
##  ## ######## ##   ##  ##   ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле