Візьміть кредит в компанії Компаньйон Фінанс та виграйте автомобіль

Літо на носі – а це означає, що почалися клопоти з підготовки до нього. Компанія Компаньйон Фінанс пропонує вигідні відсоткові ставки по кредитах та запрошує всіх клієнтів оформити фінансове зобов'язання на комфортних умовах і взяти участь у розіграші цінних призів та навіть автомобіля.

Візьміть кредит в компанії Компаньйон Фінанс та виграйте автомобіль
Для участі в розіграші призів від Компаньйон Фінанс не потрібно додатково реєструватися – беруть участь всі позичальники.

Kf.ua відгуки Kf.ua відгуки Заповніть заявку Додати до порівняння

безкоштовний кредит онлайн для новачків

Отримувати кредити онлайн зручно та вигідно: не потрібно витрачати час на похід до відділення, збирати довідки і папери з роботи. Отримати гроші за допомогою інтернету можна протягом півгодини. Незважаючи на безліч очевидних переваг, мікрофінансові організації (МФО) не втомлюються радувати та балувати своїх позичальників. Наприклад, у нас на сайті можна знайти безліч пропозицій безкоштовних кредитів для новачків. Навіщо надавати безкоштовні послуги? Для зняття стресу перед першим кредитуванням –  відповідають кредитори.

Компаньйон Фінанс, крім безкоштовних кредитів новачкам, ще на початку весни запустив грандіозну акцію, в якій можна виграти цінні призи, а головним подарунком стане автомобіль.

За кредит в Компаньйон Фінанс – подарунки

Виконуючи свої звичайні фінансові обов'язки, а саме віддаючи вчасно борг, кожен позичальник отримує шанс отримати цінний приз. Apple iPhone 8 і ноутбук Apple MacBook Air 13 вже знайшли своїх власників, а телевізор LG буде відправлений випадково обраному клієнтові 26 червня. Найцінніший подарунок – легковий автомобіль вартістю до 500 тисяч гривень, знайде свого власника серед клієнтів Компаньйон Фінанс вже зовсім скоро – 23 липня.

Для того, щоб взяти участь в розіграші призів, необхідно: оформити кредит онлайн на термін більше 5 днів та оплатити його вчасно, в крайньому випадку дозволяється прострочення платежу не більше одного дня. Найважливіше, що кожен кредит, взятий з 1 березня, окремо бере участь в лотереї. Тобто, кожен позичальник може помножити свої шанси на перемогу з кожним наступним фінансовим зобов'язанням.

Невчасно закритий борг не бере участі в розіграші

Прострочений платіж – це завжди неприємна ситуація для позичальника. По-перше, порушувати умови договору може бути дорого: в кожній компанії передбачений штраф і пені за порушення умов договору. По-друге, прострочення можуть негативно позначитися на вашій репутації та отримання подальших кредитів може ускладнитися. Кредитне досьє – основне джерело достовірної інформації про позичальника, і кредитори схильні довіряти даними з кредитної історії та на їх базі приймати рішення про надання фінансового зобов'язання.

Прострочені платежі не беруть участі в акції, але компанія не кидає своїх клієнтів в складних фінансових ситуаціях. Компаньйон Фінанс радить оформити продовження кредиту, якщо прострочення не уникнути, і отримати 30 додаткових днів на користування позиковими грошима.

Як отримати кредит в компанії і взяти участь в акції?

Отримати гроші в компанії Компаньйон Фінанс можна через стаціонарне відділення та за допомогою офіційного сайту компанії. У 26 містах України розташовані затишні офіси компанії, де можна отримати кваліфіковану допомогу в оформленні заявки на кредит онлайн і моментально отримати готівку в касі. Хоча сьогодні вже майже у всіх магазинах можлива безготівкова оплата, але актуальність паперових купюр не зменшується.

Можливістю отримати кредит в стаціонарному відділенні будуть зацікавлені люди похилого віку, комп'ютерна грамотність, на жаль, поки не досягла широкого розповсюдження, а потреба в грошах торкається всіх без вікових обмежень. Саме тому, компанія Компаньйон Фінанс не відмовляється від офісів – на всі типи кредитів є свої клієнти.

Отримати фінансову допомогу на банківську карту не становитиме жодних труднощів. Все, що необхідно позичальнику: паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта та мобільний телефон. Після простої реєстрації та перевірки банківської карти, позичальник може очікувати отримання грошей.

Для того, щоб взяти участь в акції, не потрібно додатково десь реєструватися – дані клієнтів автоматично потрапляють в базу учасників. Крім цього, участь в розіграші абсолютно безкоштовна.

Де дізнатися результат?

Визначення переможців відбуватиметься за допомогою сайту random.com, тому можна бути впевненим в прозорості та чесності розіграшу. Результати будуть розміщені на офіційному сайті компанії та у відділеннях. Радісну новину переможець дізнається відразу ж, за допомогою телефонного дзвінка, а забрати приз зможе протягом 30 днів. Якщо за місяць власнику цінного подарунка не вдасться його забрати, компанії доведеться залишити приз собі.

Незважаючи на цінні призи, радимо позичальникам серйозно підходити до питань кредитування та не оформляти фінансове зобов'язання тільки для участі в розіграші. Крім цього, всі кредити, відмови й підтвердження вносяться в кредитну історію та можуть вплинути на подальші кредити у всіх фінансових установах.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Що таке персональні дані та де вони пригодяться?

Сьогодні ми постійно зустрічаємось з поняттями персональні...

Додати коментар

########  ####### ######## ####### ######## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ######  ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
########  ####### ##    ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле