Moneyveo платить 50 грн за перший кредит

Щоб не ламати голову, де швидко взяти гроші, компанія Moneyveo пропонує скористатись її послугами: миттєво та без зайвих формальностей оформити кредит онлайн на карту. До того, ж позичаючи гроші в Moneyveo в період з 22 жовтня по 30 листопада, ви зможете отримати в подарунок поповнення мобільного телефону на 50 гривень.

Moneyveo платить 50 грн за перший кредит
Оформить безкоштовний кредит в Moneyveo та отримайте 50 гривень

Moneyveo відгуки Moneyveo відгуки Заповніть заявку Додати до порівняння

Правила участі в акції «Moneyveo платить 50 грн за перший кредит»

Чудова осіння акція «Moneyveo платить 50 гривень за перший кредит» дозволяє всім новим клієнтам скористатись чудовою нагодою оформити безкоштовний кредит та в додаток отримати 50 гривень на мобільний телефон. Що для цього потрібно зробити?

Правила участі в акції дуже прості. Кожен новий клієнт Moneyveo, котрий оформить кредит онлайн в період з 22 жовтня по 30 листопада, стає учасником акції автоматично. Для отримання призу потрібно всього лиш виконати вимоги кредитного договору, тобто погасити кредит вчасно та в повному розмірі.

Погашаючи кредит вчасно (включаючи триденний пільговий період), до оплати буде нараховано тільки тіло кредиту та 0, 01% за день користування кредитними коштами. А призових 50 гривень будуть перераховані на номер мобільного телефону, вказаний в заявці під час оформлення кредиту, відразу після погашення боргу.

Як оформити кредит онлайн в Moneyveo?

Оформлення кредиту онлайн на карту в Moneyveo також надзвичайно проста та швидка процедура. Здійснити її можливо з будь-якого куточку України та в будь-який час доби. Для цього потрібно тільки мати пристрій з доступом до інтернету (комп’ютер, планшет, смартфон), паспорт з постійною пропискою, ідентифікаційний код, дійсну банківську карту та номер мобільного телефону.

 

  

Зайшовши на сайт Moneyveo, виберіть на кредитному калькуляторі необхідну суму та термін кредиту та натисніть «отримати кредит». Після цього відкриється сторінка з анкетою-заявкою, де доведеться вказати:

 • дані паспорта

 • ідентифікаційний код

 • адреса проживання

 • мобільний номер

 • електронна адреса

Наступний етап: прив’язка банківської карти та її верифікація. Щоб прив’язати карту, вкажіть її номер, термін дії та тризначний код зі зворотної сторони. Після цього, на вашому рахунку буде заблокована невелика сума, розміром 1-3 гривні. Щоб її розблокувати та підтвердити наявність доступу до карти – в зазначеному полі вкажіть заблоковану суму.

Як тільки ви вкажете цю інформацію, рахунок буде розблоковано, а на номер мобільного телефону буде вислано одноразовий код для підписання кредитного договору. Після підписання договору гроші миттєво будуть перераховані на платіжну карту позичальника.

Чому варто вибирати саме Moneyveo?

Оформлення кредиту онлайн в Манівео можна впевнено назвати одним із кращих способів вирішення тимчасових фінансових проблем. Чому?

 • По-перше, процедура оформлення кредиту досить проста та займає всього кілька хвилин. До позичальника висуваються мінімальні вимоги: не потрібні довідки про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування, кредити онлайн в Манівео доступні з 18 років без поручителів та заставного майна. Також не доведеться особисто відвідувати відділення кредитора та стояти в довгих чергах, адже вся процедура здійснюється за допомогою інтернету.
 • По-друге, в компанії Moneyveo досить вигідні та гнучкі умови кредитування: нові клієнти можуть користуватись кредитами безкоштовно, а для постійних діє програма лояльності, а також часто проводяться цікаві конкурси та розіграші.
 • По-третє, при виникненні проблеми із вчасним погашенням кредиту, в Манівео можливо скористатись послугою пролонгації абсолютно безкоштовно. Заплативши відсотки за дні користування кредитними коштами, договір буде продовжено на аналогічний період. Крім того, тут дається можливість заощадити в разі дострокового погашення, оскільки до оплати будуть нараховані тільки відсотки за фактичні дні користування позиковими засобами.

Статті

Інтернет-банкінг: чи завжди безпечний?

Зараз все більший перелік буденних справ переноситься...

Кредит через телефон: де та як оформити?

Більшість позичальників уже давно звикла, що для оформлення...

Додати коментар

##   ## #### ######## ##   ## ###### 
##   ## ##   ##  ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##    
##   ## ##   ##  ##   ## ###### 
##   ## ##   ##  ##   ##    ## 
##   ## ##   ##  ##   ## ##  ## 
 ####### ####  ##   #######  ###### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Володимир 2019-01-08 12:51:57 #93
Відмінні умови отримання кредиту і плюс бонус у вигляді поповнення на мобільний. Саме оформлення кредиту найпростіше і не займає багато часу плюс все онлайн. Я задоволений там сервісом від Moneyveo