Moneyveo платить 50 грн за перший кредит

Щоб не ламати голову, де швидко взяти гроші, компанія Moneyveo пропонує скористатись її послугами: миттєво та без зайвих формальностей оформити кредит онлайн на карту. До того, ж позичаючи гроші в Moneyveo в період з 22 жовтня по 30 листопада, ви зможете отримати в подарунок поповнення мобільного телефону на 50 гривень.

Moneyveo платить 50 грн за перший кредит
Оформить безкоштовний кредит в Moneyveo та отримайте 50 гривень

Правила участі в акції «Moneyveo платить 50 грн за перший кредит»

Чудова осіння акція «Moneyveo платить 50 гривень за перший кредит» дозволяє всім новим клієнтам скористатись чудовою нагодою оформити безкоштовний кредит та в додаток отримати 50 гривень на мобільний телефон. Що для цього потрібно зробити?

Правила участі в акції дуже прості. Кожен новий клієнт Moneyveo, котрий оформить кредит онлайн в період з 22 жовтня по 30 листопада, стає учасником акції автоматично. Для отримання призу потрібно всього лиш виконати вимоги кредитного договору, тобто погасити кредит вчасно та в повному розмірі.

Погашаючи кредит вчасно (включаючи триденний пільговий період), до оплати буде нараховано тільки тіло кредиту та 0, 01% за день користування кредитними коштами. А призових 50 гривень будуть перераховані на номер мобільного телефону, вказаний в заявці під час оформлення кредиту, відразу після погашення боргу.

Як оформити кредит онлайн в Moneyveo?

Оформлення кредиту онлайн на карту в Moneyveo також надзвичайно проста та швидка процедура. Здійснити її можливо з будь-якого куточку України та в будь-який час доби. Для цього потрібно тільки мати пристрій з доступом до інтернету (комп’ютер, планшет, смартфон), паспорт з постійною пропискою, ідентифікаційний код, дійсну банківську карту та номер мобільного телефону.

 

Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповніть заявку
  

Зайшовши на сайт Moneyveo, виберіть на кредитному калькуляторі необхідну суму та термін кредиту та натисніть «отримати кредит». Після цього відкриється сторінка з анкетою-заявкою, де доведеться вказати:

 • дані паспорта

 • ідентифікаційний код

 • адреса проживання

 • мобільний номер

 • електронна адреса

Наступний етап: прив’язка банківської карти та її верифікація. Щоб прив’язати карту, вкажіть її номер, термін дії та тризначний код зі зворотної сторони. Після цього, на вашому рахунку буде заблокована невелика сума, розміром 1-3 гривні. Щоб її розблокувати та підтвердити наявність доступу до карти – в зазначеному полі вкажіть заблоковану суму.

Як тільки ви вкажете цю інформацію, рахунок буде розблоковано, а на номер мобільного телефону буде вислано одноразовий код для підписання кредитного договору. Після підписання договору гроші миттєво будуть перераховані на платіжну карту позичальника.

Чому варто вибирати саме Moneyveo?

Оформлення кредиту онлайн в Манівео можна впевнено назвати одним із кращих способів вирішення тимчасових фінансових проблем. Чому?

 • По-перше, процедура оформлення кредиту досить проста та займає всього кілька хвилин. До позичальника висуваються мінімальні вимоги: не потрібні довідки про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування, кредити онлайн в Манівео доступні з 18 років без поручителів та заставного майна. Також не доведеться особисто відвідувати відділення кредитора та стояти в довгих чергах, адже вся процедура здійснюється за допомогою інтернету.
 • По-друге, в компанії Moneyveo досить вигідні та гнучкі умови кредитування: нові клієнти можуть користуватись кредитами безкоштовно, а для постійних діє програма лояльності, а також часто проводяться цікаві конкурси та розіграші.
 • По-третє, при виникненні проблеми із вчасним погашенням кредиту, в Манівео можливо скористатись послугою пролонгації абсолютно безкоштовно. Заплативши відсотки за дні користування кредитними коштами, договір буде продовжено на аналогічний період. Крім того, тут дається можливість заощадити в разі дострокового погашення, оскільки до оплати будуть нараховані тільки відсотки за фактичні дні користування позиковими засобами.

Статті

Реструктуризація: що це та як оформити?

Маєте один або кілька кредитів, але з грошима не густо?...

Що таке кредитна історія

Кредитна історія – це термін, з яким обов’язково зіткнеться...

Додати коментар

##   ## #### ##  ## #### ######## 
###  ### ## ###  ## ## ##   ## 
#### #### ## #### ## ## ##   ## 
## ### ## ## ## ## ## ## ######## 
##   ## ## ## #### ## ##   ## 
##   ## ## ##  ### ## ##   ## 
##   ## #### ##  ## #### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Володимир 2019-01-08 12:51:57 #93
Відмінні умови отримання кредиту і плюс бонус у вигляді поповнення на мобільний. Саме оформлення кредиту найпростіше і не займає багато часу плюс все онлайн. Я задоволений там сервісом від Moneyveo