Кредит з поганою кредитною історією – чи це можливо?

Сьогодні оформлення кредиту – це звичайна буденна річ, причому часто з отриманням грошей в позику під відсотки не виникає жодних труднощів. Проте варто згадати, що все так просто і легко тільки до того часу, доки є стабільний дохід та хороша кредитна історія, котрі разом забезпечують високу кредитоспроможність. Але, чи можливо отримати кредит за наявності поганої кредитної історії та з низькою кредитоспроможністю?

Чи можливо отримати кредит з поганою кредитною історією?

Що таке кредитна історія та коли вона потрібна?

Кредитна історія – це дані про особу, що зберігаються в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Записи в УБКІ стосуються всіх кредитних послуг та продуктів, які клієнт будь-коли оформлював. До кредитної історії записується інформація про уже погашені й актуальні на даний час кредити, а також про дотримання чи недотримання термінів сплати кредитів та інших умов кредитних договорів.

Перед прийняттям рішення про надання позики, банки та інші фінансові установи перевіряють кредитоспроможність та кредитну історію потенційних позичальників. Якщо виявляється, що особа, котра звертається за позикою має погану кредитну історію, то скоріш за все, кредитор відмовить в наданні грошей. Оскільки даний клієнт матимете низьки результати кредитного скорингу, то буде вважатись ненадійним позичальником. Але таким людям не варто розчаровуватись, адже отримати кредит можливо і без ідеальної кредитної історії.

Де можна отримати кредит з поганою кредитною історією?

Якщо під час звернення за кредитом виявилось, що у вашій кредитній історії є кілька негативних записів, через які банк не може надати гроші у позику, то варто подумати над поданням заявки на оформлення кредиту онлайн або кредиту готівкою до кредитної компанії, а також над тим, як виправити погану кредитну ісотрію.

Кредитнi установи перевіряють інформацію про позичальників в УБКІ, проте вони мають індивідуальний підхід та лояльно ставляться до кожного клієнта, застосовуючи відповідні скорингові моделі. Крiм того, в кредитних компаніях діє спрощена програма кредитування, що дозволяє оформити кредит без кредитної історії, а також дає шанс на отримання позитивного рішення навіть ненадійним позичальникам. 

В багатьох випадках оформлення боргового зобов’язання в кредитній компанії може стати навіть кращим способом вирішення фінансових проблем, ніж оформлення звичайного банківського кредиту. Це пов’язано, перш за все, зі швидкістю та зручністю здійснення процедури, а також з накладанням на позичальника меншого боргового навантаження. Кредитні компанії дозволяють брати гроші в борг на коротші терміни та менші суми, а у випадку неспроможності оплатити кредит вчасно надають можливість скористатися послугою пролонгації, без негативних записів у кредитній історії.

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Як отримати кредит в кредитній компанії?

Для оформлення та отримання боргового зобов’язання в кредитній компанії потрібно, перш за все, знайти надійну установу. Для цього необхідно перевірити її наявність в Єдиному державному реєстрі фінансових установ на сайті Верховної Ради України. Потім уважно переглянути умови надання кредиту: необхідні документи, відсоткову ставку, спосіб укладення договору та перерахунку грошей, а також терміни та суми.

Якщо умови вам підходять, то можна переходити до заповнення та надсилання заявки. Зазвичай на це вистачає 5 хвилин, а з інформації про себе доведеться вказати тільки дані з паспорта та ідентифікаційного коду. Потім, на протязі ще 5 хвилин заявник отримує відповідь з рішенням. Якщо рішення позитивне, залишається пройти верифікацію банківської карти, ну і звичайно, остання дія – підписання договору.

Верифікація карти відбувається в спосіб блокування на рахунку клієнта певної суми грошей, переважно до 5 гривень, яку клієнт повинен вказати в якості коду перевірки. Зверніть увагу, дізнатися заблоковану суму може тільки власник карти, тому такий спосіб вважається одним з найбільш надійних із всіх, що сьогодні доступні в Україні. Кредитний договір підписується за допомогою електронного підпису, тобто введенням одноразового коду, що приходить на вказаний вами номер мобільного телефону, тому при заповнюваннi заявкi варто вказувати справжні номер, до якого у вас є постійний доступ.

Перевіряємо свою кредитну історію перш, ніж це зробить кредитор

Було б розумно перевірити стан своєї кредитної історії ще перед зверненням за кредитом, і не важливо, чи плануєте ви звертатись в банк, в кредитну компанію, чи в кредитну спілку. Варто розуміти, що кожна установа, яка надає послуги кредитування, перевіряє дані про своїх клієнтів в УБКІ, й отримати кредит з простроченою заборгованістю, якщо вона є, буде проблематично.

Особиста перевірка стану кредитної історії самим позичальником перед відправкою заявки, дозволяє уникнути неприємної ситуації з відмовою, і не допустити внесення в кредитну історію ще одного негативного запису. Адже факт відхилення заявки на кредит в багатьох випадках теж записується в кредитному досьє.

Кожен громадянин України може безкоштовно отримувати дані з УБКІ на своє ім’я один раз на рік. Для цього треба зайти на сайт Верховної Ради України, заповнити спеціальний формуляр, вказати дійсну адресу проживання та вислати запит. Протягом двох днів на вказаний вами адрес буде відправлено рекомендований лист з інформацією про стан вашої кредитної історії. Такий лист повинен бути вручений особисто в руки клієнта з отриманням його підпису.

Якщо з якихось причин такий спосіб отримання інформації вам не підходить, ви можете перевірити свою кредитну історію в режимі онлайн. Для цього доведеться пройти процедуру реєстрації на сайті ВРУ та додати скановані копії своїх документів, пройти ідентифікацію клієнта і тільки після цього вам буде відкритий доступ до вашого досьє.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Додати коментар

##   ##  ###  ##   ## ##   ## ######## 
##   ##  ## ##  ##   ## ##   ##  ##  
##   ## ##  ## ##   ## ##   ##  ##  
######### ##   ## ##   ## ##   ##  ##  
##   ## ######### ##  ## ##   ##  ##  
##   ## ##   ##  ## ##  ##   ##  ##  
##   ## ##   ##  ###   #######   ##  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Віктор 2019-02-01 12:13:00 #136
Був грішок у мене з віддачею кредиту і занесли в чорний список і ви знаєте скільки повторно не звертався мені відмовляли в кредиті. Банк себе страхує.