Кредит онлайн без кредитної історії

Кожен, хто звертається за кредитом до банку, обов’язково зіткнеться з вимогою наявності хорошої кредитної історії. Однак у людей, котрі ніколи раніше не мали справи з кредитами, звичайно, так історія відсутня. Більш того, багато хто може взагалі не знати, що це таке. Що насправді означає поняття кредитна історія, та чи можливо отримати кредит без неї?

Як отримати кредит онлайн без кредитної історії?

Чому кредитна історія клієнта важлива для банків?

Кредитна історія – це збір інформації про наші теперішні та минулі кредитні зобов’язання, а також про дисципліну їх сплати. Такі дані надсилаються фінансовими установами до бюро кредитних історій, котре потім робить їх доступними для інших кредиторів (банків, кредитних компаній, кредитних спілок і т. п. ), що дає їм змогу легко перевірити кредитоспроможність клієнта.

В базу даних БКІ вносяться відомості не тільки про відкриття та погашення всіх банківських кредитів та іпотеки, але також і про інші дрібні позики, кредити онлайн, кредитні карти, покупки товарів у розстрочку та навіть дебетні рахунки. Дані про кредитну поведінку людини зберігаються в БКІ протягом 10 років.

Від того, які записи переважатимуть у вашому досьє, буде залежати його оцінка:  кредитна історія вважатиметься хорошою або поганою. Як відомо, отримати кредит з поганою кредитною історією доволі складно, тому завжди потрібно старатись виконувати взяті на себе кредитні зобов’язання вчасно.

Чим загрожує відсутність кредитної історії?

Як не парадоксально, але іноді відсутність кредитної історії може зіграти таку ж роль, як і погана кредитна історія. Буває, що відмову в кредитуванні отримує людина, яка ніколи не порушувала умов кредитних договорів, просто тому, що ніколи їх не оформлювала, тобто кредитна історія в неї нульова.

Переважно – це молоді люди, віком 18 – 20 років, котрі, можливо, і мають хороший та стабільний дохід, офіційне працевлаштування, та все ж, банки сумніваються в їх кредитоспроможності через відсутність кредитної історії. Де ж тоді отримати перший кредит такому клієнту та як почати будувати свою кредитну історію.

Чи можливо отримати кредит без кредитної історії?

Де та як можна отримати перший кредит?

Молоді люди, котрі планують оформити кредит вперше, повинні розуміти, що отримати відразу велику суму, ще й на вигідних умовах точно не вдасться. Варто було б спочатку подати заявку на кредит в мінімальному розмірі. І тільки після його вдалого погашення, пробувати оформляти серйозніші боргові зобов’язання.

Такий підхід до кредитування допоможе отримати перші позитивні записи в кредитній історії та підвищити кредитоспроможність, навчитися фінансової дисципліні, а також убереже від можливого падіння в боргову яму. Адже маючи навіть високу заробітну плату, не завжди легко вкластися в бюджет, якщо до щомісячних розходів додалась чимала сума платежу по кредиту.

Оформити невелику позику зараз можливо в кредитних компаніях – це установи, котрі видають мінімальні кредити онлайн на карту. Для отримання грошей вам не доведеться витрачати багато часу та виконувати великий перелік формальностей. Все що потрібно – це зайти на сайт кредитора, заповнити заявку, вказавши дані паспорта, номер ідентифікаційного коду та номер телефону, та після отримання відповіді додати банківську карту.

Таким чином на отримання кредиту вистачить пристрою з доступом до інтернету, мінімального пакета документів та 15 хвилин вільного часу. До того ж, погасити кредит так само просто, як і його отримати, головне платити вчасно. Для цього можна скористатися терміналом самообслуговування або сайтом компанії, здійснивши оплату платіжною картою через особистий кабінет.

Будуємо хорошу кредитну історію

Як вже було сказано, хороша кредитна історія залежить, в першу чергу, від своєчасного погашення всіх кредитів, позик або інших зобов'язань, інформація про які, потрапляє в БКІ. Тим не менше, кожен може свідомо будувати свою кредитну історію. Допоможе в цьому застосування кількох порад.

Порада перша: ви мусите мудро користуватись кредитними послугами. Це не означає, що за будь-яку ціну треба уникати оформлення кредиту чи позики. Приймати таке рішення потрібно з усією відповідальністю і тільки тоді, коли це справді необхідно.

Порада друга: не беріть занадто багато кредитів одночасно, адже тоді існує ризик забути про вчасне погашення котрогось з них, і цим самим зіпсувати кредитну історію.

Порада третя: час від часу варто перевіряти кредитну історію. Ви можете зробити це, не виходячи з дому, просто зайти на офіційний сайт українського бюро кредитних історій та замовити звіт. Можливо, виявиться, що в базі даних БКІ містяться застарілі або неправдиві відомості про ваші зобов’язання. Вони оновлюються протягом декількох тижнів після подачі актуальної інформації кредитором.

Порада четверта: коли ви бачите, що можуть виникнути проблеми з погашенням боргу в належний термін, необхідно якнайшвидше зв'язатися з фінансовою установою, щоб обговорити нові умови погашення й оформити пролонгацію кредиту.

Порада п’ята: ніколи не беріть наступного кредиту на погашення попереднього. Такими діями ви тільки погіршуєте ситуацію, адже кількість боргових зобов’язань росте, а також збільшуються витрати на оплату відсотків. А це загрожує падінням в глибоку боргову яму, з якої доведеться вибиратись кілька років.

 

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Додати коментар

 ######  ##   ## ######## ######## ##   ## 
##  ## ##   ## ##    ##    ##   ## 
##    ##   ## ##    ##    ##   ## 
##  #### ##   ## ######  ######  ######### 
##  ## ##   ## ##    ##    ##   ## 
##  ## ##   ## ##    ##    ##   ## 
 ######  ####### ##    ######## ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле