Гроші в борг без документів: варіанти отримання

Тривала економічна криза, ріст цін на всі види товарів та комуналку, збільшення показника безробіття – основні причини погіршення фінансового становища українців. Щораз частіше громадянам доводиться задумуватись над питанням, де швидко отримати гроші в борг максимально вигідно та швидко, а що найважливіше – з мінімальним переліком формальностей та документів, адже показники кредитоспроможності, зрозуміло, не найкращі. В статті пропонуємо ознайомитись з найпростішими варіантами вирішення тимчасових фінансових проблем.

Чи існує спосіб отримати гроші в борг без документів?

Позичити гроші в друзів або родичів

Старий, перевірений спосіб швидко роздобути готівку при терміновій потребі – це звернутись до друзів, родичів або співробітників. Звичайно, якщо ваші близькі мають заощадження, ви з ними в хороших стосунках та справляєте враження чесної й порядної людини, вони охоче погодяться виручити вас в складній ситуації. Але, якщо з подібним питанням звертаєтесь не вперше, крім того, раніше не завжди вчасно повертали борги, будьте готовими до відмови.

І ще одна важлива деталь: усі ми звикли вважати, що позичити гроші у знайомих – це найпростіший та найдешевший спосіб отримання коштів, адже він не передбачає нарахування жодних відсотків. Як правило, через визначений час ми повертаємо тільки те, що позичили, так би мовити, беремо свого роду безвідсотковий кредит. Тому тут має місце досить неприємний факт, коли одні люди користуються добротою інших, просячи позику без нагальної потреби, наприклад на придбання новинок техніки, на похід в ресторан, а часто, й на відпочинок за кордоном.

Так робити не тільки неправильно, але й нерозумно. Часто позичаючи гроші в інших, ви ризикуєте залишитись без допомоги тоді, коли найбільше того потребуватимете. Перш ніж звернутись за позикою, варто реально проаналізувати свою ситуацію та бути чесним із собою.

Подумайте: чи без позичання дійсно неможливо обійтись, чи ви матимете змогу повернути борг вчасно та чи не завдаєте людині, в якої позичаєте, надто багато незручностей. Якщо можливо, завжди вибирайте інші варіанти вирішення фінансових проблем.

Варіанти отримання грошей в борг без документів?

Звернутись за грошима в ломбард

Щоб отримати гроші в ломбарді, потрібно всього лиш взяти з собою паспорт та речі під заставу.

Такий спосіб позичання має ряд вагомих переваг:

 • По-перше, вам не доведеться турбувати друзів чи знайомих та пояснювати для чого вам гроші, адже в ломбарді цього не запитають, а розповідати іншим про позику ви не зобов’язані.

 • По-друге, не доведеться збирати величезний пакет документів, як це буває з банківським кредитуванням. В ломбарді можливо навіть отримати кредит без ІПН та кредит без прописки.

Однак, треба також врахувати й існуючі недоліки:

 • Ломбарди зобов’язані забезпечити надійне зберігання заставних речей до визначеного періоду, на практиці це буває інакше. Може виявитись, що за час перебування вашого майна в ломбарді, воно було пошкоджено або підмінено. При чому довести даний факт буде вкрай складно. Тому краще не здавати в такі заклади надто дорогі речі або такі, які мають для вас особливе значення.

 • Як правило, реальна вартість заставного майна, яке здається в ломбард, набагато вища, ніж оцінюється на місці. Якщо ви вирішили відправити речі в ломбард, i, ймовірно, не будете їх повертати, краще відразу продати. Так вдасться отримати набагато вищу суму.

Користуючись послугами ломбардів, обов’язково пам’ятайте про терміни повернення грошей. Прийшовши погашати борг після закінчення терміну, своїх речей можете вже не застати. Це особливо неприємно, якщо річ була справді вартісна, i оцінена у мізерну суму.

Де можна отримати гроші в борг без документів?

Взяти гроші в борг в кредитній компанії

Один із максимально простих та зручних способів вирішити фінансові проблеми – це оформлення кредиту онлайн на карту в одній з кредитних компаній. Даний вид кредитування, подібно, як і ломбард, вимагає наявності мінімуму документів та здійснюються за максимально короткий час.

Основні документи для оформлення кредиту онлайн, без яких не обійтись – це паспорт та ідентифікаційний код. Проте, не кожна кредитна компанія вимагає оригіналів документів чи сканованих копій. Дуже часто можна зустріти сервіси кредитування онлайн, які вимагають тільки надання інформації з документів. А отже, отримати кредит без паспорта також можливо, достатньо знати основну інформацію з нього.

Процес оформлення такого кредиту виглядає наступним чином:

1. Клієнт вибирає на сайті кредитора термін та суму кредиту, й заповнює відповідну заявку. В ній вказує інформацію з паспорта, ідентифікаційний код. На відповідь потрібно чекати не більше 5-10 хвилин, хоча часто вона приходить миттєво.
2. Якщо заявка одобрена, залишається додати банківську карту та пройти верифікацію. Крім того, клієнт може вибрати спосіб отримання кредиту готівкою у відділенні кредитора (якщо така функція доступна). 

3. Підписання договору та отримання грошей. Укладаючи договір через інтернет, підпис, відповідно, мусить бути електронним. Це комбінація символів, яка приходить на номер мобільного телефону, вказаний у заявці. Як тільки отриманий код буде вказано, договір буде вважатись підписаним, а гроші миттєво надійдуть на рахунок позичальника.

    

Кешбери / Cashberry відгуки Кешбери / Cashberry
Заповніть заявку
      

Важливе правило оформлення кредиту онлайн – завжди уважно читайте договір перед підписанням, що не натрапити на чорних кредиторів. Особливу увагу звертайте на пункти, де прописана відсоткова ставка, надання додаткових послуг чи кредитного страхування, а також їх оплата.



Скоринг

Як підвищити кредитоспроможність?

На прийняття або відхилення заявки на кредит впливає...

Що впливає на оцінку кредитоспроможності позичальника?

Найпоширенішою причиною, через яку банк відмовляється...

Що таке кредитоспроможність позичальника?

Кожній людині, котра хоче отримати кредит, обов’язково...

Моделі кредитного скорингу

Щоб прийняти рішення: видати клієнту кредит чи відмовити,...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Антиколектори. Хто вони? Чи варто до них звертатись? (2)

Попит на колекторські послуги зараз різко збільшується. І це не дивно, адже число проблемних заборгованостей...

Додати коментар

 ###### ######## #######  ####### ######## 
##  ## ##    ##   ## ##   ##   ## 
##    ##    ##   ## ##   ##   ##  
##    ######  ##   ## ##   ##  ##  
##    ##    ## ## ## ##   ##  ##   
##  ## ##    ##  ## ##   ## ##   
 ###### ######## ##### ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле