«Два iPhone Х – для тебе та друга» – акція від Moneyveo

Літо – це період відпусток та приємних моментів, проведених в колі друзів та рідних. Проте фінансові проблеми здатні швидко зіпсувати навіть найкращий відпочинок. Для швидкого вирішення таких ситуацій, кредитна компанія Манівео пропонує скористатись її послугами. А якщо за вашою порадою кредит оформить ще й ваш друг, то це дасть чудову можливість йому та вам виграти iPhone Х.

Порекомендуй другу компанію Moneyveo для оформлення кредиту онлайн та обоє отримайте iPhone Х.

Moneyveo – інноваційна компанія, що дбає про своїх клієнтів

В Україні кредитування через інтернет появилось зовсім недавно. Однією з перших компаній, яка ввела послугу миттєвих кредитів онлайн на карту стала компанія Moneyveo. Дистанційне обслуговування населення вона розпочала в 2013 році. Для цього була розроблена спеціальна програма, котра дозволила в автоматичному режимі опрацьовувати заявки клієнтів та відповідати на них протягом 15 хвилин.

Сьогодні компанія Манівео обслуговує клієнтів цілодобово без вихідних та святкових днів. Кредити видаються без довідок про доходи, поручителів, та заставного майна. Для оформлення кредитного договору потрібен тільки доступ до інтернету, паспорт, ідентифікаційний код та банківська карта. А сума, яку можна отримати, складає 15 000 гривень.

Великою перевагою даного кредитора, без сумніву, є його ставлення до клієнтів. Тут піклуються про позичальників і завжди стараються зробити умови кредитування кращими. Постійні клієнти мають можливість користуватися позиками зі знижкою 50%, а на оформлення кредиту витрачати всього 2 хвилини. До того ж, компанія часто проводить різноманітні акції та розіграші. Літній період тут теж не обійшли стороною і приготували для своїх клієнтів цікавий конкурс з цінними подарунками.

Хто може брати участь в акції?

Участь в акції можуть брати два типи учасників. До першого типу належать особи, котрі на момент проведення акції мають хоча б один погашений або відкритий кредит. Тобто, це ті особи, котрі будь-коли були клієнтами компанії. До другого типу учасників належатимуть особи, які оформлять перший кредит під час проведення акції, звернувшись в Манівео за рекомендацією іншого позичальника.

Iснує три способа взяти участь в цьому розіграші. Чим більше ви приведете друзів, тим більше отримаєте шансів на виграш. Перший спосіб – це поділитись посиланням на акцію на особистій сторінці у соціальних мережах Facebook чи Instagram, або в своєму особистому блозі (якщо такий є) чи на форумі, до якого маєте доступ.

Другий спосіб – зайдіть в особистий кабінет на сайті компанії Манівео та залиште там номер телефону свого друга або адресу його електронної скриньки. Після цього вказаній особі надійде повідомлення з пропозицією оформити кредит. І останній спосіб – це поділитися порадою усно, тільки нагадайте другові, щоб під час оформлення заявки він не забув указати ваше ім’я та прізвище, як особу, котра порекомендувала оформити кредит в Манівео.

Як будуть визначатись переможці та які призи вони отримають?

Акція «Два iPhone Х – для тебе та друга» буде проводитись в період з 20 червня по 19 липня включно. Згідно з умовами акції переможців буде 42 особи, яких визначать за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, завантаживши номери мобільних телефонів всіх учасників до спеціального онлайн-сервісу radom.org. Імена переможців стануть відомі 20 липня та будуть опубліковані на офіційному сайті компанії в розділі «Новини», а осiб буде поінформовано за допомогою смс.

Призовий фонд акціє складають: два iPhone Х, двадцять промокодів на оформлення наступного кредиту під 0%, десять термокружок та десять парасольок. Призи між переможцями будуть розприділені відповідно до порядкових номерів, котрі визначить програма. Тобто, два учасники, які будуть визначені переможцями першими, отримають суперпризи, 20 наступних – промокоди, ще 10 наступних – термокружки, і 10 останніх – парасольки.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Справитись з фінансовими проблемами сьогодні набагато...

Банківський кредит та його різновиди

Сьогодні велика кількість українців живе в кредит....

Що таке персональні дані та де вони пригодяться?

Сьогодні ми постійно зустрічаємось з поняттями персональні...

Онлайн кредит на карту без фото паспорта та коду

Плануючи оформити кредит онлайн часто можна зустрітись...

Додати коментар

##   ## ##   ## ##   ## ####### ##   ## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
 ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
  ###  ##   ## ######### ##   ## ######### 
 ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ####### ##   ## ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле