Чи можливо оформити кредит без паспорта?

Іноді виникають ситуації, коли потрібно взяти кредит, а під рукою немає навіть паспорта. Чи можливо оформити кредитний договір та отримати гроші без основного документа?

Як отримати кредит без паспорта?

Де отримати кредит без паспорта?

Говорячи про можливість отримання грошей в борг без документів, варто розуміти, що при повній їхній відсутності зробити це нереально. Отримати такий «кредит» можна хіба що в друзів чи родичів. Жодна кредитна установа не погодиться видати гроші без отримання від позичальника інформації, що засвідчує його особу, за винятком чорних кредиторів.

Єдина можливість отримати кредит без паспорта – це подати заявку на оформлення кредиту онлайн в кредитну компанію. Дистанційні кредитні компанії не вимагають оригіналів документів. Для укладання договору та отримання грошей достатньо просто вказати основну інформацію з паспорта та ідентифікаційний колд. Іноді навіть можливе отримання кредиту без прописки.

При цьому, в більшості сервісах кредитування онлайн навіть не зобов’язує клієнтів до завантаження сканованих копій документів чи фотографії з паспортом в руках. А це означає, що пам’ятаючи особисті дані або маючи їх виписаними, клієнт може отримати кредит в будь-який момент. Звертаючись в стаціонарне відділення подібних компаній, вдасться отримати також кредит без банківської карти. Якщо вона відсутня, гроші видадуть готівко.

Як оформити кредит без паспорта?

Для оформлення кредиту без оригіналу паспорта потрібно відвідати сайти кредитних компаній та ознайомитись з правилами оформлення. Якщо там не зазначено необхідності завантаження сканованої копії документу або звичайної фотографії, то залишається дізнатись вартість обслуговування, і, якщо все влаштовує, пройти швидку процедуру оформлення договору. Як правило, вона займає 10-15 хвилин й складається з наступних пунктів:

Які кредитні установи видають кредит без паспорта?

1. Вибір суми та терміну кредиту. Більшість дистанційних кредитних компаній видає кредити розміром від 500 до 15 000 гривень на термін до 30 днів. Іноді також можна знайти пропозиції кредитів розміром до 30 000 гривень на термін до кількох місяців, але вони доступні тільки для постійних клієнтів.
2. Заповнення та подача. Після вибору терміну та суми кредиту, з’являється кнопка «отримати» або «оформити кредит». Натиснувши на неї, відразу повинна відкритись анкета-заявка. Там потрібно вказати дані паспорта, ідентифікаційний код (деякі кредитні компанії видають кредити без ІПН), контактну інформацію та адресу проживання.
3. Додати банківську карту та пройти її верифікацію. Для прив’язки потрібно вказати реквізити карти: номер, термін дії та код зі зворотної сторони. Щоб здійснити верифікацію, кредитори використовують спосіб блокування випадкової суми на рахунку клієнта. Як тільки клієнт впише цю суму в зазначеному полі, перевірка буде вважатись здійсненою, а заблокована сума автоматично розблокується.
4. Підписання кредитного договору та отримання грошей. Підписання електронного договору переважно здійснюється за допомогою одноразового коду, який клієнт отримує в смс-повідомленні на номер свого мобільного телефону. Як тільки клієнт введе отриманий код, договір вважатиметься укладеним, а гроші миттєво надійдуть на рахунок.

Як вибрати кредитну пропозицію?

Сьогодні на фінансовому ринку України працює величезна кількість кредитних установ. Українські позичальники мають великий вибір, чиїми послугами користуватись та який вид кредиту обирати. Однак, це також приносить додаткові труднощі, адже в такому розмаїтті уже легко загубитись та вибрати не найкращий варіант. Як уникнути помилки та вибрати максимально безпечний та вигідний кредит?

Перш за все, потрібно добре проаналізувати свою ситуацію та чітко окреслити, чого саме ви потребуєте:

 • скільки часу є на оформлення кредиту,
 • яка відсоткова ставка вас влаштовує,
 • яка сума та на який термін потрібна,
 • які документи у вас для цього є

Якщо ваші вимоги та обставини відповідають умовам оформлення кредиту онлайн, то для вибору кращої пропозиції варто скористатись спеціальними сервісами, які створюють рейтинги кредитних компаній та дають вичерпну інформацію про кожного кредитора. Можна, звичайно, вивчати інформацію в інтернеті й самостійно, проте це займе немало часу, а аналітичні сайти дозволять його зекономити.

   
Moneyveo / Mанівео відгуки Moneyveo / Mанівео
Заповніть заявку
   

Наприклад, наш сайт дає можливість вибрати найбільш відповідний кредит онлайн серед провідних компаній України майже миттєво. Потрібно тільки вказати вимоги до кредиту, й система автоматично запропонує кілька найкращих варіантів.

З банківськими кредитами ситуація дещо складніша, адже вибір доведеться робити самостійно. Для цього варто почитати офіційнi сайти вибраних банків, а також обов’язково ознайомитись з відгуками клієнтів. Дану інформацію можна знайти на тематичних форумах, в соціальних мережах, на фінансових порталах та попитати у знайомих.

Додаткові переваги кредитів онлайн?

Кредит без паспорта – чи це можливо?

Крім швидкого та комфортного оформлення кредиту, а також відсутності багатьох формальностей, кредити онлайн мають багато додаткових переваг.

 • Перша з яких – це максимально гнучкі умови користування кредитом. Кредитні компанії дозволяють, як дострокове погашення так і оформлення пролонгації. При чому, у випадку дострокового погашення кредиту до сплати нараховуються тільки відсотки за фактичні дні користування коштами. А пролонгацію можна оформляти необмежену кількість разів.

 • Ще одними досить вагомими перевагами являються акції кредитних компаній. Вони дозволяють оформити кредит на максимально вигідних умовах: з великою знижкою, іноді навіть до 80 %. Також трапляються пропозиції безвідсоткових кредитів та різні конкурси i розіграші цінних подарунків, призи в яких часто в декілька разів перевищують розмір оформленого кредиту.

Скоринг

Як підвищити кредитоспроможність?

На прийняття або відхилення заявки на кредит впливає...

Що впливає на оцінку кредитоспроможності позичальника?

Найпоширенішою причиною, через яку банк відмовляється...

Що таке кредитоспроможність позичальника?

Кожній людині, котра хоче отримати кредит, обов’язково...

Моделі кредитного скорингу

Щоб прийняти рішення: видати клієнту кредит чи відмовити,...

Коментовані статті

Вчасне погашення кредиту: чому це важливо? (4)

Кожен позичальник бажає отримати кредит на вигідних умовах, які дозволять заплатити за послуги кредитора...

Як оформити кредитну карту? (3)

Сьогодні кредитна картка являється найбільш затребуваним банківським продуктом не тільки в нашій країні,...

Як розплатитись з боргами, якщо кредитів кілька? (2)

Наявність боргу може псувати не тільки фінансове становище, але й наше життя в цілому. Медики говорять,...

Додати коментар

##  ## #### #######   ###  ######## 
###  ## ## ##   ##  ## ##  ##   ## 
#### ## ## ##   ## ##  ## ##   ## 
## ## ## ## ##   ## ##   ## ##   ## 
## #### ## ## ## ## ######### ##   ## 
##  ### ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##  ## #### ##### ## ##   ## ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Іван 2019-01-29 17:55:59 #113
На мою думку це не реально отримати кредит без паспорта так як банк в разі якщо позичальник не зможе оплатити то нема з кого буде і запитати ні прописки ні місце проживання не відомо. Гроші в підсумку подаровані.