Безвідсотковий кредит – міф чи реальність?

В пошуках компанії для оформлення кредиту, можна знайти найрізноманітніші умови кредитування, серед яких, навіть можливість оформити безвідсотковий кредит. Хоча пропозиція спокуслива, але в кожної розсудливої людини виникають сумніви. Ми розуміємо, що кредитна організація – це не благодійний фонд, її мета – отримати від надання фінансових послуг дохід. А який дохід можна отримати, позичаючи гроші без нарахування відсотків?

Кредит онлайн під 0% – чи це можливо?

Що таке кредит онлайн та чи можливо його отримати безкоштовно?

Кредит онлайн – це фінансова послуга, яку можна отримати в небанківській фінансово-кредитній установі, а саме в кредитній компанії. За своєю суттю таке кредитування дуже подібне до банківського, але має ряд відмінностей. Наприклад: отримати гроші та оформити договір можливо не виходячи з дому – весь процес здійснюється дистанційно. Крiм того, для здійснення процедури не потрібні довідки про доходи та поручителі, а в деяких випадках можливо навіть оформити кредит без паспорта та ідентифікаційного коду, маючи просто їх дані, адже більшість кредитних компаній не вимагає сканованих копій документів. При цьому отримати кредит з 18 років також не проблема.

Така доступність та легкість кредитів онлайн також несе з собою й деякі обмеження: гроші видаються на короткі терміни та в малих сумах, а відсоткові ставки в два-три рази перевищують ставки по банківських кредитах. До того ж існує ризик натрапити на нелегальні кредитні компанії, або шахраїв, які полюють на особисті дані довірливих клієнтів.

Однак, попри такі ризики, від користування послугами кредитних компаній можливо отримати й багато користі. Тут мова іде не тільки про зручність, але й про економію на кредитах грошей та часу. Отримати таку вигоду можливо, оформивши безвідсотковий кредит. Чи кредитування без нарахування відсотків справді можливе та як ним скористатися?

Безвідсоткове кредитування – реальне, чи це тільки рекламні хитрощі?

Найкращий спосіб вигідно оформити кредит онлайн – це отримати його на безвідсоткових умовах. Таке кредитування справді можливе, хоча й трапляється дуже рідко. А от рекламу з пропозиціями оформити перший кредит під 0% або кредитку без додаткових оплати зустрічаємо майже кожного дня в інтернеті, радіо, телебаченні та на білбордах. В чому ж справа? Чому рекламних оголошень так багато, а можливостей оформити кредит під 0% мінімум?

Все дуже просто – мета таких рекламних заходів привабити більше клієнтів. Але це зовсім не означає, що в рекламі поміщена неправдива інформація. Майже в кожному такому оголошенні міститься значок «0%*». Зірочка біля нуля завжди веде до зноски, тобто пояснення умов отримання безвідсоткового кредиту. Зазвичай там говориться, що отримати гроші без нарахування відсотків можливо тільки на кілька днів, при умові вчасної оплати боргових зобов’язань та дотримання всіх інших вимог.

Такі кредити, як правило, неможливо погасити достроково. Якщо така можливість і є, то при достроковому погашенні відбувається перерахунок відсотків, тому за всі дні користування грошима клієнт мусить заплатити звичайну відсоткову ставку. В поодиноких випадках бувають безвідсоткові кредити і на повний термін. За яких умов можливе таке кредитування? Та як отримати такий кредит?

Чи можливо оформити безвідсотковий кредит?

Як оформити безвідсотковий кредит ?

Щоб оформити безвідсотковий кредит, потрібно не тільки знайти відповідне оголошення, але й вибрати надійну кредитну компанію, тобто вона повинна бути легальною. Для цього перевірте наявність компанії в Єдиному державному реєстрі фінансових установ, а також подивіться її фінансову звітність хоча б за останній рік. На сайті кредитора повинна бути розміщена вся документація в вільному доступі для кожного клієнта. Якщо такої інформації немає, або її важко знайти, то це уже повинно викликати сумніві щодо надійності даного кредитора.

Щоб  безпечно оформити позику онлайн, треба пам’ятати також і про інші заходи безпеки. По-перше, не вносити жодних оплат перед підписанням кредитного договору та отриманням грошей. По-друге, не підписуйте договір, якщо там не зазначено відсоткової ставки та повної суми, яку ви повинні сплатити після закінчення терміну договору. Крiм того, в договорі повинна бути вказана точна дата погашення боргового зобов’язання.

Для отримання справді безвідсоткового кредиту, подивіться, чи вказана в договорі сума сплати дорівнює тій же сумі, яку ви отримаєте. Пам’ятайте, що отримати гроші у користування без нарахування відсотків, переважно можливо не більше, ніж на 15 днів. Якщо ви не впевнені в своїй кредитоспроможності, оформлення навіть безвідсоткового кредиту може бути дуже небезпечним, адже відповідь на питання "що вигідніше: взяти кредит чи назбирати потрібну суму?" рідко буває на користь першого варіанту. 

Яку вигоду отримає компанія від надання безвідсоткових кредитів?

Кредит під 0% – це саме те, що може допомогти компанії отримати нових клієнтів в складних умовах конкуренції. Однак чи може дозволити собі компанія надати позичальнику кредити, не нараховуючи відсотків?

Найчастіше акції від кредитних компаній, а також безпроцентні кредити доступні в організаціях, які тільки що відкрилися .Чесне дотримання умов кредитного договору зі сторони компанії допоможе їй отримати хороші відгуки та здобути більшу популярність, що сприятиме перевазі над конкурентами. А також клієнти, які скористалися її послугами вперше, точно повернуться наступного разу, тому що будуть переконані в чесності та надійності кредитора.

Якщо говорити про те, чи може компанія фінансово дозволити собі надання таких послуг, то однозначної відповіді немає, все залежить від бюджету конкретної організації. Адже зрозуміло, що кожна фінансова установа несе багато витрат – це і заробітна платня працівникам, і утримання офісу, і різні податкові збори, і звичайно, реклама. Саме ту частину бюджету, яка призначена на рекламу, компанії іноді вирішують витратити на надання послуг безвідсоткового кредитування. Це в багатьох випадках виявляється куди результативнішим заходом, чим ті ж білборди, чи реклама на телебаченні.

Статті

Гроші в борг: всі варіанти отримання фінансової допомоги

Економічна ситуація в нашій країні все ще залишає бажати...

Як отримати кредит онлайн без відмови?

Фінансові проблеми можуть виникнути навіть в максимально...

Арбітражний керуючий: хто він і яка його роль?

Після набуття чинності оновленого Кодексу з процедур...

Боргова яма: як швидко з неї вибратись?

На жаль, сьогоднішні реалії життя змушують багатьох...

Фінансовий омбудсмен: хто він та коли потрібен?

Багато наших співвітчизників час від часу стикаються...

Додати коментар

##   ## #######    ## ####### ##   ## 
##   ## ##   ##    ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ##    ## ##   ##  ## ##  
######### ##   ##    ## ##   ##  ###  
##   ## ##   ## ##  ## ##   ##  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## #######  ######  ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Володимир 2019-01-09 08:42:38 #100
Брав телефон в кредит без відсотків це не міф не вигадка зараз важкі часи що люди не можуть оплатити тіло кредиту не те що б відсотки і магазину потрібно робити продаж. Все взаємовигідно.