Pozichka

Вартість кредиту 7700 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Pozichka

Сума: 8000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 10944 грн
До оплати: 18944 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Цифрова еволюція принесла нам значні соціальні вигоди. Зокрема, для здійснення покупок, оплати комунальних та інших послуг не потрібно нікуди ходити та витрачати зайвий час. Все робиться за допомогою кількох натисків мишки чи дотиків на екрані планшета або смартфона.

Сучасні технології не обійшли стороною і кредитну систему. Сьогодні отримати кредит можливо також не виходячи з дому. Вся процедура займе не більше 10 хвилин. Однією з установ, що займаються наданням кредитів онлайн являється кредитна компанія Pozichka

Pozichka відгуки

Кредитна компанія Pozichka – одна із кращих небанківських установ представлених на українському ринку, що займаються обслуговуванням фізичних осіб. Таких результатів вдалось досягти завдяки чесній діяльності та зручним умовам кредитування. Про це свідчать численні відгуки про роботу компанії, залишені задоволеними клієнтами на сайті компанії, а також на інших інтернет-площадках (тематичних форумах та соціальних мережах).

 • «Брала кредит тут кілька разів. Обслуговування було справді на вищому рівні. Отримати гроші дуже просто, як і їх повернути. Інтерне-сервіс зручний та зрозумілий, відразу видно де що потрібно вказати та яку кнопку натиснути. Щиро дякую.» Наталя, Болехів
 • «Я часто не позичаю гроші, але іноді все-таки доводиться звертатись за кредитами. Для себе я вибрав саме сервіс Pozichka, адже тут умови кредитування досить зручні та зрозумілі. Немає жодних додаткових платежів чи комісій. Я дуже задоволений обслуговуванням. Впевнено рекомендую цю компанію іншим.» Павло, Київ
 • «Хочу подякувати компанії Pozichka за вчасну допомогу. Терміново потрібні були гроші на лікування. До друзів та рідних звертатись уже не хотів, оскільки позичав у них не один раз. Тому почав шукати альтернативний варіант в інтернеті. Почитавши відгуки вирішив звернутись саме сюди. Про що жодного разу не пожалів.» Дмитро, Чернівці

Як взяти кредит онлайн в Pozichka крок за кроком:

 1. Виберіть термін та суму на кредитному калькуляторі
 2. Зареєструйтесь в особистому кабінеті
 3. Оформіть коротку анкету
 4. Отримайте відповідь
 5. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Pozichka:

Вік від 20 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
ІПН

Для оформлення кредиту в компанії Pozichka потрібно виділити 5 хвилин вільного часу та знати дані паспорта та ідентифікаційного коду або мати їх біля себе. На головній сторінці сайту розміщений кредитний калькулятор, з його допомогою виберіть необхідну вам суму та термін кредиту, й натисніть кнопку «подати заявку»

Потім, на вказаний вами номер телефону прийде смс з кодом для реєстрації. Після його введення відкриється коротка анкета. ЇЇ треба уважно заповнити, вказавши повну інформацію про себе. Заповнивши анкету, натисніть кнопку «відправити», й почекайте максимум 5 хвилин на відповідь.

Якщо кредит ухвалений, залишається доповнити інформацію про спосіб отримання кредитних коштів. Тут потрібно вказати номер банківської карти та пройти її верифікацію, або вказати дані для банківського переказу в одне з найближчих до вас відділень Ощадбанку.


Способи отримання кредиту онлайн в Pozichka

 1. На платіжну карту будь-якого банку
 2. Банківським переказом в одне із відділень Ощадбанку

Кредитна компанія Pozichka піклується про комфорт своїх клієнтів та намагається забезпечити доступ до швидкого кредитування кожному громадянину. Тому отримати гроші тут можливо двома способами: на платіжну карту будь-якого українського банку та банківським переказом в будь-яке відділення Ощадбанку.

Якщо у вас є дійсна банківська карта, то упевнено можна вибирати перший спосіб. Гроші на рахунок надійдуть через 2 хвилини після отримання відповіді по заявці. Проте, якщо карти немає, не потрібно її спеціально відкривати для отримання кредиту онлайн, як це буває в інших кредитних компаніях, які працюють дистанційно. У Pozichka можна замови переказ коштів на ім’я позичальника в одне із відділень Ощадбанку. Однак на гроші доведеться почекати близько години.  Забрати їх зможете взявши із собою паспорт.

Доступна сума кредиту в цій компанії дорівнює 15 000 тисячам. Отримати їх можуть громадяни, котрим виповнилось 20 років. Для цього достатньо мінімального пакету документів. Зверніть увагу, що жодні довідки про дохід чи офіційне працевлаштування не потрібні. Так само не потрібно ні поручителів, ні заставного майна.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплата платіжною картою через особистий кабінет
 2. Оплата у відділенні Ощадбанку
 3. Оплата в терміналах самообслуговування
 4. Оплата у відділенні будь-якого іншого банку

Повертати кошти в компанії Pozichka так само зручно, як і їх отримувати. Для цього кредитор дозволяє скористатись будь-яким зручним для вас способом. Оплату можна здійснити тією ж карточкою, на яку отримували гроші або іншою, увійшовши в особистий кабінет. Погасити борг можливо і готівкою, за допомогою терміналів самообслуговування або у банківському відділенні, одного з українських банків.

Слід пам’ятати, що гроші необхідно повернути не пізніше ніж через 30 днів з моменту отримання. Якщо з певних причин зробити це не можливо, скористайтесь послугою продовження дії кредитного договору. Для цього достатньо погасити тільки відсотки за період користування грошима.

 Проте, якщо є можливість сплатити кредит достроково, то слід це зробити. Погашаючи борг достроково, ви економити значну частину коштів, адже компанія стягує оплату тільки за фактичні дні користування кредитом. Крім того, компанія дозволяє погашення кредит частинами. Ця послуга допомагає також економити, тому що, сплачуючи частину боргу, тіло кредиту зменшується, а відповідно відсотки теж зменшуються.

Pozichka - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №129

Контактні дані:

ТОВ «ІНФІНАНС»

Жилянська 41
01033 Київ

e-mail: info@pozichka.ua

телефон:

www: pozichka.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

7/24
Заповніть заявку

Опис Pozichka

Pozichka – це сучасна кредитна компанія. Вона була заснована в 2014 році. З того часу було застосовано ряд змін та удосконалень, котрі дозволили вивести кредитування онлайн на новий рівень. Сьогодні оформлення кредиту в Pozichka займає тільки 5 хвилин. Кредити онлайн видаються на платіжну карту клієнта або готівкою в касі Ощадбанку. Відсоткова ставка складає всього 1, 6 відсотків за день користування грошима


Переваги і недоліки Pozichka:

Переваги:

 • Час оформлення кредиту займає 5 хвилин
 • Для оформлення договору потрібен мінімальний пакет документів
 • Гроші видаються двома способами: на карту та готівкою в Ощадбанку
 • Низька відсоткова ставка
 • Можливість пролонгації та дострокового погашення

Недоліки:

 • Відсутні стаціонарні відділення
 • Отримати кредит можна від 20 років

Переваги і недоліки Pozichka - підсумки

Pozichka по праву можна назвати однією з кращих українських компаній. Адже переваги цього кредитора очевидні. На відміну від інших компаній, час оформлення договору займає всього 5 хвилин, для позитивного рішення достатньо вказати дані паспорта та ідентифікаційного коду. До того ж, наявність платіжної карти для отримання грошей не обов’язкова. Хоча компанія немає свої стаціонарних відділень по всій території України, але отримати кредит готівкою можливо, завдяки співпраці Pozichka з Ощадбанком. Клієнти можуть оформити кредит дистанційно, а отримати гроші уже через годину у банківському відділенні.

Заповніть заявку


Додати відгук про Pozichka

 ####### #### ###### ##   ## ##   ## 
##   ## ## ##  ## ##   ## ## ## ## 
##   ## ## ##    ##   ## ## ## ## 
##   ## ##  ###### ##   ## ## ## ## 
## ## ## ##    ## ##   ## ## ## ## 
##  ##  ## ##  ## ##   ## ## ## ## 
 ##### ## #### ######  #######  ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Марта 2018-11-25 17:01:06 #58
Сервіс підходить лише для повнолітніх і причому з 20 років, що я знаходжу дещо дивним. А якщо мені 19 і дуже потрібні гроші? Що страждати тепер ?!

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння