MICROCREDIT

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 8200 грн
Термін кредиту 241 дн.

Вартість кредиту онлайн в MICROCREDIT

Сума: 8500 грн
Час: 300 дн.
Вартість: 16726 грн
До оплати: 25226 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


MICROCREDIT добре розуміє потреби сучасних людей й тому створила такі умови кредитування, які дають можливість швидко отримати кредит, без пред’явлення великої кількості документів, поручителів чи застав. Понад то, для оформлення договору навіть не доведеться нікуди їздити. Достатньо тільки зателефонувати в одне з відділень та призначити дату й час зустрічі. Консультанти компанії приїдуть до вас та швидко владнають всі формальності, й на протязі 24 годин ви отримаєте бажану суму.

MICROCREDIT відгуки

Найбільшою запорукою успіху кредитної компанії являється довіра клієнтів. Саме завдяки тому, що клієнти довіряють MICROCREDIT, їй вдалося стати однією з найкращих кредитних компаній та отримати ряд нагород за свою роботу. Про те, що це дійсно відповідальний кредитор також свідчать хороші відгуки задоволених клієнтів.

 • «MICROCREDIT – це компанія, якій я довіряю, тому що тут достатньо зрозумілі умови кредитування, а також відсутні будь-які додаткові оплати. При погашенні потрібно сплатити тільки тіло кредиту та нараховані відсотки за час користування грошима.» – Юлія, Кременець
 • «Дуже хороша й зручна компанія. В мене не було часу, щоб приїхати в офіс для оформлення договору. Тому я подзвонив у відділення, й домовився про зустріч. Співробітники компанії приїхали до мене на роботу через годину після дзвінка, швидко допомогли оформити договір, й до кінця дня гроші вже були перераховані на мою карту. Дуже дякую за хороше обслуговування.» – Андрій, Тернопіль
 • «Хороша компанія. Гроші перераховують швидко. Дозволили погасити борг раніше терміну, тому вдалося навіть зекономити. Щиро вдячний за допомогу. Справді виручили в складній ситуації.» – Артур, Ніжин

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в MICROCREDIT крок за кроком:

 1. Підготовте копії паспорта та ідентифікаційного коду
 2. Подзвоніть в офіс компанії й домовтеся про зустріч або відправте заявку через сайт
 3. Дочекайтесь приїзду консультанта або відвідайте офіс особисто
 4. Заповніть анкету та підпишіть договір

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в MICROCREDIT:

Вік від 21 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=FXhKf2r7iJk

формити кредитний договір в компанії Мікрокредит дуже просто. Для цього потрібно заповнити заявку на кредит на сайті компанії та надіслати її. Після цього вам зателефонує консультант та домовиться з вами про зустріч у відділенні або, якщо ви бажаєте, у вас вдома чи на роботі. Також, можливо, не заповнюючи заявки, знайти на сайті номер телефону найближчого до вас відділення та самому зателефонувати, й домовитись про місце та час зустрічі для оформлення договору.

Під час відвідування вами офісу або приїзду консультанта до вас, потрібно мати приготовлені копії паспорта та ідентифікаційного коду. Варто пам’ятати, що відповідати на питання консультанта потрібно чесно й вказувати в заявцi тільки правдиву інформацію. Адже всю подану вами інформацію можна легко перевірити.

До того ж, подаючи вірогідну інформацію про себе, ви збільшуєте свої шанси на отримання позитивного рішення, щодо видачі вам кредиту. Після заповнення всіх документів, консультант запропонує вам підписати договір. Варто також пам’ятати, що перед підписанням обов’язково потрібно детально ознайомитись з усіма пунктами контракту, щоб в майбутньому уникнути будь-яких проблем чи непорозумінь.


Способи отримання кредиту онлайн в MICROCREDIT

 1. На карту Мікрокредит
 2. На карту будь-якого банку України

Отримати гроші в компанії MICROCREDIT можливо двома способами: на карту Мікрокредит та на будь-яку іншу платіжну карту. Головне – щоб вона була гривневою та випущена українським банком. Компанія не видає кредити готівкою. Однак, карта Мікрокредит видається позичальникам відразу після підписання договору, а гроші на неї надходять на протязі доби.

Якщо система не надто завантажена, то отримати гроші можна навіть через кілька годин після укладення кредитного договору. А зняти їх з карти можливо в будь-якому банкоматі. Розміри кредитів, які видаються в MICROCREDIT – від 1500 до 25 000 гривень, терміном від 4 до 12 місяців.

Однак, при першому зверненні для клієнта доступна сума тільки до 5 000 гривень. При наступних зверненнях розмір суми буде збільшуватися. Але, все буде залежати від клієнта та його поведінки. Тобто від того, як він виконував правила договору та чи вчасно вносив оплати. Розмір щомісячних платежів прописується заздалегідь у вашій умові.

Як погасити?

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Готівкою у відділенні MICROCREDIT
 2. Оплата готівкою при зустрічі з консультантом
 3. У відділенні будь-якого банку
 4. В терміналах самообслуговування
 5. За допомогою інтернет-банкінгу свого банку

Компанія добре дбає про комфортне обслуговування клієнтів не тільки під час оформлення кредитного договору, а також під час погашення боргу. Для того, щоб здійснити платіж по кредиту, кожен позичальник може вибрати для себе найбільш зручний спосіб, та найменш затратний по часу.

Так, клієнт може провести оплату, відвідавши відділення MICROCREDIT або, якщо офіс знаходиться далеко й не хочеться втрачати час на дорогу до відділення, можливо зателефонувати в цей офіс й викликати співробітника компанії додому або на роботу.

Наступний спосіб, який займає мінімум часу – це оплата за допомогою терміналів самообслуговування або за допомогою інтернет-банкінгу. Однак, тут потрібно буде вказати реквізити компанії, номер договору та свої персональні дані. Тому перш, ніж підійти до термінала самообслуговування, потрібно попередньо дізнатися цю інформацію, це також стосується й погашення в банківському відділення.

Якщо позичальник не має змоги особисто погасити кредит через певні обставини, наприклад, перебування за кордоном, то за нього може це зробити будь-хто інший. Але, платник повинен знати не тільки суму боргу, а також дізнатися номер кредитного договору та при оплаті мати із собою паспорт.

MICROCREDIT - дані компанії:

Свідоцтво
ІК №76

Контактні дані:

ТОВ «МІКРОКРЕДИТ»

Автозаводська24, корпус 2, офіс 412
04074 Київ

e-mail: info@microcredit.ua

телефон: 0 (800) 30 60 50

www: microcredit.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 09.00 - 18.00
Субота – неділя: вихідні
Заповнiть заявку

Опис MICROCREDIT

Мікрокредит – це фінансова установа, яка надає невеликі споживчі кредити громадянам України, в стислі терміни та з вимогою мінімального пакета документів. Компанія була створена в 2010 році. На сьогоднішні вона має 31 філію, що обслуговує понад 100 міст нашої країни, проте, ця кількість постійно росте, адже завдяки професіональному колективу та хорошим спеціалістам, компанія постійно розвивається та вдосконалюється.


Переваги і недоліки MICROCREDIT:

Переваги:

 • Висока сума кредиту – 25 000 гривень
 • Довгий термін кредитування – до 12 місяців
 • Можливе оформлення договору вдома
 • Для отримання кредиту не потрібно довідок про доходи, поручителів та застав
 • Широкий вибір способів оплати

Недоліки:

 • Неможливо отримати гроші готівкою
 • Неможливо оформити договір в режимі онлайн

Переваги і недоліки MICROCREDIT - підсумки

MICROCREDIT – сучасна кредитна компанія, яка справді знає, як забезпечити комфорт своїм позичальникам та створити найкращі умови кредитування. MICROCREDIТ першою в Україні, серед аналогічних компаній почала надавати послуги кредитування та приймати платежі по кредитам на дому. Це особливо зручно для пенсіонерів, адже часто гроші потрібні терміново, а поїхати в офіс для оформлення договору не дозволяє стан здоров’я. Також таке обслуговування вигідне для надто зайнятих людей. Якщо це потрібно, співробітники компанії також виїжджають до місця роботи свої клієнтів і там допомагають оформити договір.

Заповнiть заявку


Додати відгук про MICROCREDIT

######## ######## ######  ##  ## ##   ## 
##   ## ##    ##  ##  ## ## ##   ## 
##   ## ##    ##     ####  ##   ## 
##   ## ######  ##  ####  ##  ##   ## 
##   ## ##    ##  ##   ##   ##  ## 
##   ## ##    ##  ##   ##   ## ##  
######## ######## ######   ##    ###  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про MICROCREDIT

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння