Loany

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5500 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Loany

Сума: 5500 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 1155 грн
До оплати: 6655 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Звернення до кредитної компанії Loany – це один з кращих способів отримати миттєву фінансову допомогу. Кредит онлайн в Лоани можливо отримати швидко та без зайвих формальностей, й при цьому не виходячи навіть з дому. Достатньо зайти на сайт кредитора, витратити кілька хвилин на заповнення заявки, і через кілька хвилин гроші надійдуть на рахунок.

Короткостроковий кредит: До 6 000 гривень на 30 днiв
Швидкість оформлення кредиту: До 25 000 гривень до 12 місяців
Пролонгація кредиту:  ✓ 
Головна перевага: Цілодобова служба підтримки клієнта
Найважливіший недолік: Отримати кредит можна лише онлайн за допомогою iнтернету
Бонусна програма: На повторні позики надаються знижки

Loany відгуки

Кредитна компанія Loany видає швидкі кредити онлайн всім громадянам України, незалежно від фінансового та соціального становища осіб. Крім того, умови кредитування прості, вигідні та зрозумілі для кожного, а також максимально прозорі. Завдяки чесній діяльності та лояльному ставленню до клієнтів, компанія Loany постійно отримує позитивні відгуки від задоволених клієнтів.

 • Без зборів документів отримав позику. Швидке рішення з позитивним результатом. - Віталій
 • При каждом последующем кредите увеличивается система бонусов по снижению процентов. Беру кредит не однократно нет скрытых платежей все просто и понятно при заполнении заявки. - Олег
 • Гроші на лікування швидко. Перша компанія в яку звернувся і рішення на користь схвалення - Савелій

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Loany крок за кроком:

 1. Зайти на сайт loany.com.ua та створити особистий кабінет
 2. Заповнити коротку анкету-заявку на кредит
 3. Зробити персональне фото 
 4. Обов'язково підтвердити згоду на обробку персональних даних
 5. Підтвердити згоду на отримання компанією вашої кредитної історії з УБКІ
 6. Прив'язати платіжну карту та здійснити її верифікацію 
 7. Підписати кредитний договір та отримати гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Loany:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Процедура оформлення кредиту онлайн на карту в Лоани не являється надто складною та не вимагає виконання великої кількості формальностей. 

Щоб отримати кредит в Лоани, потрібно почати зі створення особистого кабінету. Для цього треба вказати ім'я та прізвище, контактні дані, тобто електронну адресу та мобільний телефон і придумати пароль. 

Після підтвердження реєстрації на сервісі потрібно заповнити кредитну заявку, де вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, адресу проживання, вказати місце роботи та розмір доходу (надавати офіційні документи, які підтверджували б вказані дані, не потрібно), додаткові контактні дані, й звичайно, термін та розмір кредиту. Відповідь на заявку приходить миттєво.

Після отримання відповіді треба прив'язати банківську карту. Це відбувається в спосіб введення: номеру картки, терміну важності та тризначного коду зі зворотноьої сторони. для верифікації карти буде проведено миттєве списання 1 гривні, а через хвилину гроші будуть повернуті.

Й останній етап – підписання кредитного договору. Для цього достатньо натиснути кнопку “Отримати кошти”. Проте перш ніж це зробити, уважно ознайомтесь з усіма пунктами договору.


Способи отримання кредиту онлайн в Loany

1.На банківську карту будь-якого банку України

Оскільки Loany – це сервіс дистанційного кредитування, й єдиний продукт, який тут доступний – це кредити онлайн від 1 000 до 6 000 гривень на термін від 1 до 30 днів, а також кредити онлайн від 6 000 до 25 000 гривень на термін від 1 до 12 місяців. Отримати гроші тут можна виключно на банківську карту.

Проте, варто додати, що доступність єдиного способу отримання кредиту не накладає жодних обмежень на позичальника. Навпаки, дає додаткові переваги, адже для отримання кредиту навіть не доведеться виходити з дому та витрачати зайвий час.

Гроші на картку приходять миттєво після підписання договору. Надіятись на фінансову допомогу в МФО Лоани можуть усі повнолітні громадяни України від 18 до 65 років.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 

 1. В особистому кабінеті на сайті компанії
 2. В касі банку
 3. За допомогою будь-якого терміналу самообслуговування

Для погашення кредиту онлайн в компанії Лоани доступні практично всі способи погашення, тобто, здійснити процедуру оплати можливо, як готівкою, так і в безготівковій формі. Єдине правило – зробити це вчасно.

Якщо кредит був оформлений на термін до 30 днів, то виконати транзакцію необхідно не пізніше останнього дня. Якщо ви оформляли довгостроковий кредит, то тут схема дещо інша, адже така форма кредитування передбачає внесення щомісячних платежів у наперед визначеному розмірі.

У випадку неспроможності вчасно внести необхідну суму або виконати повне погашення кредиту, то про це варто завчасно повідомити кредитора та разом знайти спосіб вирішення ситуації. Зазвичай, таким клієнтам пропонують безкоштовну послугу пролонгації, яка передбачає тільки сплату нарахованих відсотків та відтермінування платежу терміном до 30 днів – це у випадку короткострокових кредитів.

Що стосується довгострокових кредитів в компанії Лоани, то єдиної схеми вирішення труднощів з погашення немає. В таких ситуаціях береться під увагу суму, яка залишилась до сплати, термін припинення дії кредитного договору та інші фактори, та підбирається найбільш відповідний варіант для конкретного клієнта.

Loany - дані компанії:

Свідоцтво
IK №168

Контактні дані:

ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія»

Проспект Перемоги126
04116 Київ

e-mail: support@loansinfo.com.ua

телефон:

www: loany.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Loany

Мікрофінансова компанія Лоани була заснована в 2016 році. Даний сервіс працює на 100% в дистанційному режимі, тому доступ до кредитування мають всі громадяни України, незалежно від місця проживання. Крім того скористатись кредитними послугами можливо в будь-який час доби, навіть в нічний час та в дні державних чи релігійних свят.


Переваги і недоліки Loany:

Переваги:

 • Швидкий час опрацювання заявки: клієнт отримує відповідь миттєво, або не пізніше, ніж через 5 хвилин після заповнення анкети
 • Кредит онлайн можливо отримати в будь-якому куточку України та в будь-який час.
 • Умови кредитування, гнучкі та прозорі.
 • Високий рівень надійності
 • Можливість пролонгації та дострокового погашення

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень

Переваги і недоліки Loany - підсумки

Кредитну компанію Loany заслужено можна назвати однією з найкращих кредитних компаній. Умови кредитування тут справді зручні та підійдуть для кожного позичальника. Компанія Лоани однією з перших впроваджує послуги довгострокового кредитування в небанківських компаніях, що дозволяє отримати кредитні кошти на ще вигідніших умовах та зекономити на кредиті, адже за таких обставин відсоткова ставка значно нижча.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Loany

 ###### ##   ## ######## ##  ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ## ## ## ## 
##    ##   ## ##   ##  ####  ## ## ## 
 ###### ##   ## ########   ##  ## ## ## 
   ## ##   ## ##  ##   ##  ## ## ## 
##  ## ##   ## ##  ##   ##  ## ## ## 
 ######  ####### ##   ##  ##   ### ### 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Loany

Віталій 2020-03-10 14:28:33 #771
Без зборів документів отримав позику. Швидке рішення з позитивним результатом.
Олег 2020-01-27 20:24:04 #700
При каждом последующем кредите увеличивается система бонусов по снижению процентов. Беру кредит не однократно нет скрытых платежей все просто и понятно при заполнении заявки.
Савелій 2020-01-25 13:17:33 #685
Гроші на лікування швидко. Перша компанія в яку звернувся і рішення на користь схвалення
Андрей 2019-12-03 12:48:34 #636
Договір заповнив досить швидко не вимагали довідок про доходи мінімум документів. Схвалили заявку протягом 5 хв. За сервісу сподобалися. Після як оплатив кредит передзвонив і уточнив чи все правильно. Все ОК.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння