Капуста в кишені

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 10000 грн
Термін кредиту 30 дн.

Вартість кредиту онлайн в Капуста в кишені

Сума: - грн
Час: -
Вартість: - грн
До оплати: - грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Капуста в кишені – це сучасний сервіс кредитування онлайн, який допомагає справитися з ситуаціями, коли терміново потрібні резервні кошти. Головною метою компанії являється забезпечення українським громадянам можливості отримання швидкої фінансової підтримки, незалежно від місця проживання та соціального становища. Торгова марка Капуста в кишені зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю «ДОВІРАКРЕДИТ» та занесене в державний реєстр фінан

Капуста в кишені відгуки

Капуста в кишені вважається однією з найкращих кредитних компаній в Україні по якості надання послуг. Послугами цього сервісу вже встигли скористатися більш ніж 10 000 осіб, які отримали кредитні кошти на загальну суму понад 16,1 млн. гривень. Переважна кількість клієнтів задоволена співпрацею з даним кредитором та залишає позитивні відгуки про компанію.

 • Послуга кредитування найпростіше досить мати мінімум документів і подати заявку. Рішення швидке! Оформляюся 2 раз увас. - Вероніка
 • Класний сервіс! Дякую за схвалення кредиту! - Віталій
 • Віддав кредит достроково знизилися відсотки за позикою. Віддалено отримав кредит потрібно тільки паспорт, код, карта банківська і тел. Все просто. - Данило

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Капуста в кишені крок за кроком:

 1. Оберіть суму та термін
 2. Заповніть заявку
 3. Дочекайтесь рішення по заявці
 4. Пройдіть перевірку карти
 5. Ознайомтеся з умовами кредитного договору
 6. Підпишіть договір та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Капуста в кишені:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Перша дія, яку потрібно виконати для оформлення кредиту онлайн – це вибір терміну та суми. Особи, які звертаються в дану компанію перший раз, можуть вибрати суму не більшу, ніж 1500 гривень, а максимальний термін може становити 30 днів. При повторних зверненнях доступна сума поступово збільшуватиметься і після п’ятого договору буде доступно 5000 гривень.

Наступний крок – це заповнення заявки. Заповніть всі поля та обов’язково перевірте правильність внесених даних та відсутність опечаток, й відправте заявку. Приблизно через 10 хвилин повинна прийти відповідь. У 90% випадків рішення позитивне. Після отримання відповіді необхідно вказати дані банківської карти та пройти її верифікацію, вказавши одноразовий код, отриманий в СМС повідомленні. Така процедура займе не більше 5 хвилин.

Після успішного підтвердження карти потрібно ознайомитися з умовами договору та підписати його. Для підпису використовується одноразовий код, висланий на електронну адресу або мобільний телефон. Як тільки ви впишете цей код в потрібному полі, гроші автоматично будуть перераховані на вашу карту.


Способи отримання кредиту онлайн в Капуста в кишені

 1. На банківську карту

Кредити онлайн видаються на банківські карти міжнародної платіжної системи Master Card і Visa International. Карта повинна бути видана одним з українських банків та зареєстрована на ім’я позичальника. Отримати кредити онлайн можливо на суми від 500 до 5000 гривень, терміном від 5 до 30 днів.

Кредитні кошти видаються тільки повнолітнім громадянам України, вік яких не перевищує 65 років. Особа, яка хоче отримати кредит онлайн, повинна надати ряд необхідних даних про себе та виконати певні вимоги. А саме: мати чинний український паспорт з українською пропискою, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону та банківську карту.

Слід зазначити, що громадяни, які звертаються за кредитом вперше, можуть розраховувати на суму до 1500 гривень. Щоб збільшити розмір суми, потрібно оформити та вчасно погасити кілька кредитів. При цьому, оформлення кількох договорів одночасно – не дозволяється. Згідно з умовами компанії, підписання наступного договору можливе тільки після цілковитого закриття попереднього.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Оплата картою в особистому кабінеті
 2. Оплата готівкою або картою у відділені банку
 3. Оплата готівкою або картою в терміналах самообслуговування

Погасити кредит в компанії Капуста в кишені можливо кількома способами: банківською картою на сайті компанії, переказом в будь-якому банківському відділенні та за допомогою терміналів самообслуговування. Завдяки такому широкому вибору способів оплати, кожен клієнт може обрати для себе найбільш зручний, та вчасно сплатити борг.

Також існує можливість пролонгації кредиту. За цю послугу не потрібно додатково платити. Щоб нею скористатися, достатньо оплатити тільки суму нарахованих відсотків, й термін кредиту буде автоматично продовжений на таку ж кількість днів, як було до цього. Тобто, якщо ви оформлювали кредит на 30 днів, то сплативши нараховані відсотки, договір буде продовжено ще на 30 днів.

Якщо після спливу наступного терміну у вас знову не буде можливості сплатити всю суму кредиту, то просто повторіть процедуру. Кредитор дозволяє користуватися даною послугою необмежену кількість разів.

Капуста в кишені - дані компанії:

Свідоцтво
ІК № 161

Контактні дані:

ТОВ «ДОВІРАКРЕДІТ»

Вербова17 А
04073 Київ

e-mail: support@ikapusta.com.ua

телефон: +38 (044) 338-07-79

www: ikapusta.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

9:00 до 18:00
Заповнiть заявку

Опис Капуста в кишені

Капуста в кишені – це сучасний сервіс кредитування онлайн, за допомогою якого можливо отримати миттєву фінансову підтримку в будь-якому куточку України та в будь-який час. Сайт компанії працює цілодобово, без перерви на обід, вихідних та святкових днів. Розгляд заявки триває до 10 хвилин, після чого, в разі позитивної відповіді, клієнт миттєво отримує необхідну суму на свою платіжну карту. Таким чином, для оформлення кредитного договору й отримання коштів навіть не доведеться виходити з дому.


Переваги і недоліки Капуста в кишені:

Переваги:

 • Автоматична пролонгація кредиту
 • Можливість дострокового погашення
 • Швидке прийняття рішення
 • Для отримання кредиту достатньо мінімального набору документів
 • Дистанційне оформлення договору

Недоліки:

 • Відсутні стаціонарні відділення
 • Гроші видаються тільки на банківську карту

Переваги і недоліки Капуста в кишені - підсумки

Капуста в кишені являється однією з лідируючих компаній на фінансовому ринку України. Найбільші переваги даної компанії – це можливість дистанційного оформлення та отримання кредиту, а також швидке прийняття рішення. Варто оцінити й можливість автоматичного продовження терміну кредитування й відсутність великої кількості вимог, щодо необхідних документів та поручителів. Свою діяльність компанія здійснює прозоро та відкрито, тут відсутні приховані платежі та комісії, позичальники платять тільки проценти за фактичні дні користування грошима.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Капуста в кишені

##   ##  ###   ####### ##   ## ##   ## 
## ## ##  ## ##  ##   ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ##  ## ##   ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ##   ## ##   ## ##   ## ######### 
## ## ## ######### ## ## ## ##   ## ##   ## 
## ## ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 ### ### ##   ## ##### ## ####### ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Капуста в кишені

Вероніка 2020-03-07 10:57:42 #755
Послуга кредитування найпростіше досить мати мінімум документів і подати заявку. Рішення швидке! Оформляюся 2 раз увас.
Віталій 2020-03-06 17:21:43 #748
Класний сервіс! Дякую за схвалення кредиту!
Данило 2020-01-24 13:21:27 #680
Віддав кредит достроково знизилися відсотки за позикою. Віддалено отримав кредит потрібно тільки паспорт, код, карта банківська і тел. Все просто.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння