Гривні

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 15000 грн
Термін кредиту 28 дн.

Вартість кредиту онлайн в Гривні

Перша Наступна
Сума: 15000 грн 15000 грн
Час: 28 дн. 28 дн.
Вартість: грн 0 грн
До оплати: 15000 грн 15000 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Необхідні кошти, а в банках ви отримали відмову через поганий стан кредитної історії? Зверталися до родичів і друзів, але у них також не знайшлося грошей, які вони могли б позичити? Не варто впадати у відчай, адже вихід є навіть із самої складної фінансової ситуації.

Зверніть увагу на агрегатор Гривні, партнерами якого є більше десятка інших кредитних організацій, інтегрованих в його систему. Відправивши заявку на кредит онлайн тут, її отримають одночасно кілька організацій і, відповідно, ви не залишитеся без позитивної відповіді навіть в разі поганої кредітної історії. Компанія працює цілодобово, а також у святкові і вихідні дні, тому отримати гроші в борг позичальник зможе в будь-який зручний для себе час.

Способи отримання кредиту: На банкiвську карту
Швидкість оформлення кредиту: 5-15 хвилин
Пролонгація кредиту:  ✓
Головна перевага: Моментальна розсилка заявки в багато фірм підвищує можливість отримання грошей в борг
Найважливіший недолік: Немає можливості оформити позику на електронний гаманець
Бонусна програма: Знижки на наступні позики

Гривні відгуки

Не любите витрачати час на походи в банк і отримувати відмови, які псують кредитну історію? У такому випадку варто звернутися до онлайн-агрегатора мікрофінансових організацій Гривні, яка співпрацює тільки з надійними фірмами, що мають ліцензії. Відмінну якість роботи підтверджують численні відгуки про компанію:

 • Зручно оформив позику не виходячи з квартири. Гроші надійшли на карту миттєво після схвалення повернула так само простозайм. - Марко
 • Чи не прихованих платежів це і є головний плюс все чисто за договором сплатив. - Андрей
 • Кредитні умови ясні. Все чітко і грамотно викладено. Рішення швидке. Без поручителів і виходу з дому. - Олег
ni

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Гривні крок за кроком:

 1. Виберіть суму і термін
 2. Зареєструйтесь на сторiнцi grivni.com.ua
 3. Заповніть анкету
 4. Додайте карту

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Гривні:

Вік від 18 дo 70
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок

Для оформлення кредиту онлайн за допомогою сайту-агрегатора Гривні позичальникові необхідно вибрати суму кредиту онлайн, а також термін кредитування. Далі – пройти реєстрацію на сайті. При цьому варто вказати свої особисті дані, такі як ім'я, прізвище, мобільний телефон, адреса електронної пошти, а також дані паспорта та ідентифікаційний код. Також слід вписати інформацію про працевлаштування, а після цього – вибрати кредитну організацію, умови надання грошей в борг у якій будуть найбільш підходити для позичальника. Радимо для підвищення своїх шансів на отримання кредиту онлайн подати заявку відразу в кілька організацій - не менше трьох.

Варто відзначити, що позичальник при цьому обов'язково повинен відповідати основним вимогам – бути у віці від 18 років, а також мати громадянство України. Отримати гроші в борг на карту неповнолітньому неможливо – в кредитуванні буде відмовлено, тому будьте уважні. А ось з якого міста чи іншого населеного пункту буде відправлена ​​заявка - не має значення, адже вся процедура оформлення відбувається в онлайн-режимі.

Відповідь на заявку на кредит онлайн не змусить себе чекати – отримати її позичальник зможе протягом декількох хвилин після відправлення на свою адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, який був зазначений в анкеті. Якщо відповідь виявиться позитивною, компанія вишле договір кредиту онлайн, умови якого варто уважно прочитати, а в разі згоди з усіма пунктами – підписати за допомогою електронного підпису (спеціального коду, який буде висланий на номер мобільного). Після цього, кошти будуть вислані позичальнику негайно.


Способи отримання кредиту онлайн в Гривні

 1. На банківську карту
 2. Готівкою в офісі компанії

Отримати гроші в борг за допомогою сайту-агрегатора grivni.com.ua позичальник може зручним для себе способом - на банківську карту або готівкою безпосередньо в офісі кредитної організації, в разі, якщо вона надає таку послугу.

Перший спосіб отримання кредиту найбільш зручний, адже позичальникові не потрібно буде виходити з дому або відпрошуватися з роботи. Єдиною вимогою при цьому є наявність іменної банківської карти, з позитивним балансом на ній – не менше 5 гривень. Це необхідно, щоб провести коротку перевірку позичальника – ідентифікацію особистості. Варто відзначити, що отримати гроші на карту родича чи друга неможливо – вона повинна належати тільки позичальнику, а ім'я та прізвище на карті – збігатися з ім'ям і прізвищем, зазначеними в паспорті. Якщо такі вимоги дотримані і перевірка пройдена, позичальник має високі шанси для отримання грошей в борг на суму від 100 до 15 000 гривень з терміном кредитування до 30 днів.

У разі ж, якщо такий варіант отримання грошей онлайн не буде підходити позичальникові, можна звернутися в офіс обраної фірми. Але варто враховувати, що її офіси можуть виявитися не в кожному місті, що може створити певні труднощі для позичальника.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Банківською картою
 2. За допомогою терміналу
 3. У відділенні кредитної компанії
 4. У банківському відділенні

Погасити кредит онлайн позичальник може, наприклад, за допомогою банківської карти, терміналу, готівкою в одному з відділень компанії, в яку він звернувся, або за допомогою співробітника банку.

При цьому варто розуміти, що спосіб погашення буде залежати і від самої кредитної організації, до якої звернувся позичальник - деякі з них і зовсім не мають стаціонарних офісів. Таку інформацію слід враховувати на сайті кредитної організації перед оформленням кредитного зобов'язання або безпосередньо при прочитанні договору кредиту онлайн.

Головне, щоб позичальник погасив кредит онлайн в термін, зазначений в підписаному ним договорі, або здійснив переказ коштів за два-три дні до цього. Деякі банки можуть затримувати операцію переказу грошей, що може загрожувати простроченою заборгованістю і нарахуванням штрафів, а також псуванням кредитної історії позичальника. Зберігайте квитанцію - це допоможе уникнути неприємних ситуацій в майбутньому.

У разі повернення коштів в стаціонарному відділенні компанії, відповідно, за це хвилюватися не варто. Ви можете принести гроші в будь-який час роботи відділення, не пізніше дати, зазначеної в кредитному договорі.

Гривні - дані компанії:

Контактні дані:

ТОВ "Трафік Контроль"

Володимирська101, корпус 1, 3-й поверх,
01033 Київ

e-mail: info@grivni.com.ua

телефон:

www: grivni.com.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Гривні

Гривні – сайт-агрегатор, який є посередником між кредитною організацією та клієнтом, який допоможе визначитися позичальнику з вибором найкращої компанії для отримання грошей в борг у стислі терміни. Все що необхідно – заповнити короткий інформаційний блок, а також відповідати вимогам кредитної організації. Компанія Гривні працює тільки в надійними організаціями, які мають ліцензію, тому боятися за збереження своїх даних не варто.


Переваги і недоліки Гривні:

Переваги:

 • велика кількість компаній
 • швидка відповідь на заявку
 • можливість порівняти умови надання кредитів онлайн

Недоліки:

 • можливі вікові обмеження
 • може бути встановлено обмеження способів отримання / погашення мікропозик

Переваги і недоліки Гривні - підсумки

Сайт-агрегатор grivni.com.ua – зручний інтернет-майданчик, за допомогою якого можна оформити кредит на карту або будь-яким іншим зручним способом всього протягом декількох хвилин, порівнявши пропозиції від різних мікрофінансових організацій. Варто зазначити, що терміни кредитування, сума мікропозик і процентна ставка може варіюватися в залежності від того, в яку компанію вирішив звернутися клієнт. Компанія Гривні співпрацює тільки з надійними, перевіреними часом фірмами, що допоможе позичальникові не сумніватися в своєму виборі і зберегти конфіденційність своїх даних.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Гривні

   ## ##   ## ######  ####### ######## 
   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
   ## ##   ## ##    ##   ## ##   ## 
   ## ##   ## ##  #### ##   ## ######## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
 ######  #######  ######  ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Гривні

Марко 2020-04-25 12:01:56 #862
Зручно оформив позику не виходячи з квартири. Гроші надійшли на карту миттєво після схвалення повернула так само простозайм.
Андрей 2020-04-20 08:49:37 #829
Чи не прихованих платежів це і є головний плюс все чисто за договором сплатив.
Олег 2020-04-16 10:27:08 #812
Кредитні умови ясні. Все чітко і грамотно викладено. Рішення швидке. Без поручителів і виходу з дому.
Мирон 2020-03-04 13:45:31 #739
Великий плюс отримання позики з 18 років я оформляв, результат порадував. Отримав невеликий кредит на 14 днів.
Гаврило 2020-01-29 17:26:40 #711
Брав гроші на ремонт техніки. Швидке рішення від компанії.
Таміла 2020-01-25 13:13:17 #684
Максимальна сума 15000 жодна компанія не пропонує такої суми плюсом перший кредит безкоштовний з оформлення швидке рішення. Брала кредит на ремонт авто.
Сашка 2020-01-22 15:08:38 #672
Нова компанія з'явилася в сфері кредитування. Звернувся ближче до Нового року за сильною нужді в фінансовому плані. Плюс вам за перший безвідсотковий кредит. Видали без зволікання.

Дивіться також: