Глорія

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 5500 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Глорія

Сума: 6000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2207 грн
До оплати: 8207 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Глорія – це кредитна компанія, ціль якої – зробити кредитування простим та доступним для всіх соціальних категорій населення. Завдяки сучасному інтернет-сервісу отримати фінансову підтримку можливо в будь-який час доби та в будь-якому куточку України. Головне, мати при собі пристрій з доступом до інтернету, а також паспорт та ідентифікаційний код або, хоча б, знати їх дані.

Глорія відгуки

Компанія Глорія вийшла на український фінансовий ринок тільки в минулому році. Але не зважаючи на такий короткий термін роботи, її послугами вже скористалась велика кількість позичальників. Більшість з яких стали постійними клієнтами даної установи та схвально відгукуються про умови та якість обслуговування.

 • «Час від часу користуюся послугами цієї компанії. Доводиться звертатись сюди, коли затримують зарплату. Скажу чесно, відсотки може трохи вищі ніж в банках, але зручність користування сервісом та швидкість отримання грошей цього вартують. » – Ігор, Ужгород
 • «Збиралися з дружиною у відпустку, й на одному з сайтів побачили акцію, де була знижка на тури аж 50%. До кінця акції залишалось тільки три дні, а до зарплати треба було чекати ще цілих два тижні. Не хотілось втрачати таку нагоду, тому вирішили взяти кредит в Глорія. Зайшли на сайт, заповнили заявку, й, буквально через кілька хвилин, гроші вже були на моїй карті. Дуже дякую цій компанії, за можливість так просто та швидко отримати кредит.» – Андрій, Луцьк
 • «Позичав тут гроші перший раз. Спочатку, звичайно були сумніви, бо, як на мене, все виглядало занадто просто. Але гроші були потрібні терміново, тому все-таки наважився оформити договір. Через місяць все поверну, не було жодних проблем. » – Михайло, Харків

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в Глорія крок за кроком:

 1. Виберіть умови
 2. Заповніть заявку
 3. Прив’яжіть карту
 4. Отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Глорія:

Вік від 18 дo 0
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Щоб отримати кредит в компанії Глорія, потрібно зайти на сайт та вибрати умови, які вам підходять, тобто термін та суму кредиту. Потім необхідно заповнити анкету, вказавши контактну інформацію, дані паспорта та ідентифікаційний код, перевірити вірогідність введених даних та відправити заявку.

Відповідь по заявці приходить майже миттєво. Якщо все в порядку й ви отримали позитивне рішення, можете переходити до наступного етапу – прив’язки карти. Для цього вкажіть її реквізити та пройдіть перевірку, вказавши суму заблокованих коштів на вашому рахунку.

Така процедура являється додатковим засобом безпеки для позичальника. Адже у випадку втрати документів, інші особи не зможуть отримати кредит на чуже ім’я. Після верифікації карти підпишіть договір за допомогою електронного підпису (одноразового коду, що приходить на номер мобільного телефону позичальника або електронну адресу) та отримайте гроші.


Способи отримання кредиту онлайн в Глорія

На особисту платіжну карту
Для отримання коштів компанія пропонує скористатися однією з платіжних карт систем VISA або MasterCard, випущеною будь-яким українським банком. Перерахунок грошей на карту позичальника відбувається миттєво, відразу після оформлення договору. А це означає, що клієнти Глорія мають доступ до найзручнішого та найшвидшого способу отримання кредиту.

Сума, яку можна отримати при першому зверненні – це 3 000 гривень. Проте, ставши учасником програми лояльності, клієнт може розраховувати на більшу квоту, а саме 10 000 гривень. Щоб взяти участь у програмі, потрібно всього лиш дотримуватись правил кредитного договору та вчасно погасити раніше взятий кредит.

Отримати гроші в даній установі мають право усі громадяни України віком від 18 років, котрі мають чинний паспорт та українську прописку. Кредитна історія також відіграє важливу роль при винесенні рішення по заявці. Але, навіть особи з поганою кредитною історією мають шанс отримати фінансову допомогу, тому що компанія не працює шаблонно, а індивідуально підходить до кожного клієнта.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

Картою в особистому кабінеті
За допомогою терміналів самообслуговування
В касі банку
Глорія – це кредитна компанія, яка має чудову репутацію, тому що тут справді піклуються про клієнтів, забезпечуючи їм найкраще обслуговування. Важливо, що питання про способи оплати, тут також не обійшли стороною. Для того, щоб позичальникам було простіше погашати кредити, компанія співпрацює з різними платіжними системами. А це означає, що здійснення оплати можливе як готівкою, так і банківською картою, в будь-якому місці та в будь-який час.

Зокрема, оплатити кредит можливо на сайті компанії, в банківському відділенні та за допомогою терміналів самообслуговуванням. При оплаті картою в особистому кабінеті, ця процедура не забере у вас більше ніж 5 хвилин. Буде потрібно тільки зайти в свій кабінет, вибрати розділ «поточний кредит», вказати суму та натиснути кнопку сплатити. Гроші з карти будуть списані миттєво, а отже, і кредит буде погашений миттєво.

При погашенні в касі банку чи за допомогою терміналів самообслуговування, треба бути готовими до того, що можливо доведеться почекати в черзі, й потрібно попередньо мати приготовані дані по кредиту, тобто реквізити кредитора, номер договору та свої персональні дані. Також треба розуміти, що в різних банках час здійснення операцій різний, в основному від одного до трьох робочих днів. Тому потрібно проводити оплату щонайменше за три дні до закінчення договору, а також вказати суму з урахування відсотків, які будуть нараховані за три наступні дні.

Глорія - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 868

Контактні дані:

ТОВ «Глорія»

Гагаріна12 А
65039 Одеса

e-mail: support@gloria-fc.com.ua

телефон: +38 044 333 85 10

www: gloriafin.com

соціальні мережі:  

Робочий час:

24/7
Заповнiть заявку

Опис Глорія

Сучасний сервіс Глорія – це хороший варіант швидко вирішити фінансові проблеми для дуже зайнятих людей, які не мають часу на оформлення банківських кредитів. Глорія видає кредити онлайн в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Тут можна отримати від 1 000 до 10 000 гривень, навіть не відвідуючи офісу, просто сидячи дома перед комп'ютером: потрібно тільки вказати дані паспорта та ідентифікаційного коду. Відсоткова ставка одна з найнижчих серед аналогічних компаній – всього 1,8% в день.


Переваги і недоліки Глорія:

Переваги:

 • Швидка видача грошей на карту
 • Персональні дані клієнтів надійно захищені
 • Інтернет сервіс працює цілодобово, без вихідних та святкових днів
 • Для оформлення договору достатньо паспорта та ідентифікаційного договору
 • Гроші можливо отримати, навіть не відвідуючи банк

Недоліки:

 • Нові клієнти можуть отримати тільки 3 000 гривень
 • Гроші видаються тільки на банківську карту

Переваги і недоліки Глорія - підсумки

Глорія являється компанією, якій довіряють клієнти. І це не диво, адже спеціалісти цієї компанії вжили всіх заходів для охорони персональних даних клієнтів, а також зробили умови кредитування простими та зрозумілими для кожного. Важливою перевагою також являється швидкість опрацювання заявок та прийняття рішень. Завдяки чому, оформити кредит можливо за 15 хвилин, а отримати гроші за 1 хвилину після отримання рішення.

Заповнiть заявку


Додати відгук про Глорія

########  #######  ####### ##   ## ######## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ######## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##   ## 
########  #######  ##### ## ####### ######## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про Глорія

Влад, 2019-09-10 15:29:48 #468
Кредит видали з першого разу. Жодних відмов
Христина 2019-09-03 13:01:53 #453
Отримала гроші на карту. Оформили мою заявку дуже швидко. Маючи при собі мінімальний пакет документів. Умови кредитування мене влаштували. Розрахувати зручно відсотки. непоганий сервіс
Володимир 2019-09-02 08:47:12 #445
Укладав договір з компанією на отримання кредиту. Все досить просто. Переклад прийшов на карту так само і легко повернути. Відсоткова ставка адекватна.
Ульяна 2019-01-11 09:24:20 #107
Потреба була в терміновому порядку в невеликій сумі а взяти не де. Ось і зверталася в кредитну організацію протягом 10 хвилин я отримала позику. Все досить чітко.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння