FINHUB

Показати вартість кредиту онлайн

Вартість кредиту 6900 грн
Термін кредиту 128 дн.

Вартість кредиту онлайн в FINHUB

Сума: 7000 грн
Час: 180 дн.
Вартість: 9444 грн
До оплати: 16444 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


Сьогодні отримати кредит не становить жодної проблеми. Така фінансова послуга доступна для кожного громадянина незалежно від рівня його доходів чи соціального становища. Великою мірою цьому сприяють кредитні компанії, спрощуючи умови кредитування та дозволяючи оформлювати кредити дистанційно.

Однією із найзручніших та найвигідніших компаній з надання кредитів онлайн являється FINHUB.  Завдяки сучасному інтернет-сервісу цієї компанії люди можуть отримувати фінансово допомогу в будь-якому куточку України та в будь-який час доби.

FINHUB відгуки

Кредитна компанія FINHUB надає послуги кредитування онлайн українцям з 2015 року. Зростаюча кількість клієнтів цієї установи свідчить про хороше обслуговування, вигідність та порядність кредитора. Люди також цінують зручні умови кредитування та оперетавність даного сервісу.

 • «Брала тут кредит на ремонт автомобіля. Оформила його на три місяці. Дуже потішило те, що відсоткова ставка тут не висока, а для укладання договору не потрібно було збирати багато документів та чекати в черзі. Щиро дякую за чудове обслуговування» Оксана, Київ
 • «Оформив тут кредит перший раз. Обслуговуванням і умовами повністю задоволений. Особливо порадувало те, що для отримання та повернення грошей не потрібно нікуди ходи. Все можна зробити за допомогою звичайного смартфона.» Сергій, Тисмениця
 • «Щиро дякую компанії FINHUB за швидке та якісне обслуговування. Мені дуже подобається, що процедура оформлення кредиту надзвичайно проста і займає кілька хвилин, а гроші на рахунок приходять моментально. Чудовий сервіс. Так тримати!» Андрій, Чернівці

більше відгуків


Як взяти кредит онлайн в FINHUB крок за кроком:

 1. Зареєстуйтесь в сервісі FINHUB
 2. Виберіть термін та суму кредиту
 3. Заповніть заявку на кредит
 4. Сфотографуйтесь з паспортом в руках та відправте фото
 5. Додайте реквізити платіжної карти
 6. Дочекайтесь відповіді та отримайте гроші

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в FINHUB:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Оформлення кредиту в FINHUB – це максимально проста процедура. Для її здійснення не потрібно нікуди ходити. Все що знадобиться – це будь-який пристрій з доступом до інтернету, паспорт, ідентифікаційний код та особиста платіжна карта.

Для початку, потрібно зайти на офіційний сайт кредитора та зареєструватись в сервісі. Потім, на кредитному калькуляторі необхідно вибрати потрібну суму та термін кредиту. Після цього відкриється вікно з короткою анкетою, яку треба заповнити, вказавши дані основних документів. Слід уважно заповнювати поля, адже будь-яка помилка може вплинути на рішення та на рейтинг клієнта.

Якщо всі дані вказані правильно і заявка відправлена, залишається додати фото з паспортом в руках та реквізити банківської карти для отримання грошей. На рішення по заявці доведеться чекати не більше 1 хвилини. Якщо воно позитивне, гроші відразу надходять на ваш рахунок. Однак, пам’ятайте, якщо в заявці були допущені помилки, то на рішення доведеться чекати трохи довше. Можливо до вас зателефонують співробітники компанії, щоб уточнити ваші дані.


Способи отримання кредиту онлайн в FINHUB

 1.  На банківський рахунок
 2. На банківську карту
 3. Готівкою ( тільки для повторних клієнтів)

Отримати гроші в кредитній компанії FINHUB можна на банківський рахунок або платіжну карту, видану будь-яким банком України. Гроші на рахунок надходять миттєво, тому клієнт може користуватись ними відразу після оформлення кредиту. Проте варто пам’ятати, що в деяких випадках можлива затримка у надходженні коштів.

Це пов’язано з регламентом роботи банку, котрим видана карта, тому радимо дізнатись час здійснення таких процедур у своєму банку ще перед зверненням за кредитом, щоб уникнути незручностей та непорозумінь. Також в FINHUB можливе отримання грошей готівкою, але дана можливість доступна тільки для постійних клієнтів установи.

Максимальна сума, яку можна отримати  в FINHUB становить 15 000 гривень. Оформити її можна на період від 3 до 12 місяців. Для клієнтів, котрим потрібні гроші на коротший термін доступні кредити до зарплати на період 30 днів розміром від 1000 до 5000 гривень.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. Платіжною картою особистому кабінеті
 2.  Готівкою в терміналах самообслуговування (Ibox и EasyPay)
 3.  Банківським переказом

Компанія FINHUB турбується про комфорт клієнтів, тому пропонує не тільки зручні умови оформлення та отримання кредитів, але й не менш зручні умови погашення. Клієнту не доведеться витрачати свій час та відволікатись від важливих справ для здійснення оплати по кредиту. Все можна зробити дистанційно, зайшовши в особистий кабінет, та вибравши функцію «погасити кредит», на що достатньо всього кількох хвилин.

Якщо так склалось, що на картці немає коштів, дану процедуру можна здійснити в найближчому відділенні будь-якого банку або в терміналах самообслуговування. Проте перед оплатою потрібно дізнатись реквізити кредитора та номер свого договору. Цю інформацію також легко дізнатись, увійшовши в особистий кабінет.

Важливо також пам’ятати про терміни погашення кредиту. Якщо ви оформили короткотривалий договір до 30 днів на суму до 5 000 гривень, то оплату слід здійснювати не пізніше останнього дня закінчення дії договору. До оплати буде нараховано тіло кредиту та відсотки за дні користування кредитом, будь-яких додаткових платежів чи комісій немає.

Однак, якщо ви оформили кредит на більшу суму та на довший період, оплата здійснюється кожного місяця у наперед встановленому розмірі. Розмір щомісячних платежів прописується в договорі.

FINHUB - дані компанії:

Свідоцтво
IK №150

Контактні дані:

ТОВ "КУ "Фінкредит Плюс"

Куренівський провулок17-Ш
04073 Київ

e-mail: info@finhub.ua

телефон: +38(068) 700 94 37

www: finhub.ua

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота – неділя: Вихідні
Заповнiть заявку

Опис FINHUB

Кредитна компанія FINHUB – сучасний сервіс, що надає послуги кредитування онлайн, застосовуючи європейські принципи роботи. Зокрема даною установою використовується платформа прямого Р2Р кредитування без посередників. Це означає, що кожен позичальник має можливість отримувати гроші в позику безпосередньо у інвестора, який співпрацює з FINHUB.  А це у свою чергу забезпечує нижчі відсоткові ставки ніж в інших компаніях, тут вони починаються від 0, 83% за день користування грошима.


Переваги і недоліки FINHUB:

Переваги:

 • Низька відсоткова ставка
 • Прості умови кредитування
 • Мінімум формальностей
 • Термін кредитування до 12 місяців
 • Максимальна сума 15 000 гривень

Недоліки:

 • Відсутність стаціонарних відділень
 • При першому зверненні доступна сума тільки 3000 гривень

Переваги і недоліки FINHUB - підсумки

FINHUB впевнено можна назвати однією з найкращих кредитних компаній України. Саме вона першою на вітчизняному ринку запровадила послугу кредитів онлайн на платформі Р2Р. Це стало найбільшою перевагою для позичальників, адже таким чином кредити стали доступнішими та дешевшими. Також варто згадати про максимально прості умови кредитування та час оформлення договору, все це займає кілька хвилин.

Заповнiть заявку


Додати відгук про FINHUB

######## ##   ## ########  #######  ######  
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##    
######## ##   ## ######## ##   ## ##  #### 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
########  ####### ########  #######  ######  

Увійдіть, щоб приховати це поле

Відгуки про FINHUB

Anatoliy 2019-12-20 13:15:14 #662
Куча обманутых инвесторов! Лохотрон!
Anatoliy 2019-12-20 10:51:39 #661
Внимание инвесторам!! FinHub ЛОХОТРОН, берегите свои финансы и не связывайтесь с мошенниками. Платежи не возвращаются в 90% случаев, особенно с высокими ставки %. У меня подвисло 9. Мне не вернули и отказались показывать реальные паспорта людей, фейковые лица судя по всему. Больше реальных отзывов https://minfin.com.ua/2018/08/29/34644317/ Никакой действенной суппорт поддержки нет, за ваши средства никто ответственность не несет и стребовать не с кого. Офиса нет, по указанному адресу находится кабинет на территории склада без логотипов и вывесок. Всех благ, берегите себя и свои финансы от гнилых людей!
Вітя 2018-12-18 17:54:01 #85
Чудова організація! Досить часто користуюся послугами даного сервісу, усім задоволений. Рекомендую!
оксана 2018-12-18 14:11:05 #84
Щиро вдячна компанії FINHUB за повагу до своїх клієнтів,що на даний час є вкрай рідким явищем.Оформляла кредит,дуже потішним є той факт що у FINHUB низька відсоткова ставка та прості умови кредитуання, не доводиться збирати багато документів та стояти годинами в черзі,що значно економить наш час.Дякую за гарне обслуговування.
Сергій Панов 2018-12-17 18:34:12 #76
Дякую Вам за дуже швидке одобрення кредиту. Мені також сподобалось те що ви даєте грощи под дуже низький відсоток. Буду тільки к вам в подальшому звертатися за грошами.
Раїса 2018-12-17 18:26:50 #75
Висловлюю велику подяку кредитній компанії FINHUB за швидке оформлення кредиту. Послугами компаеії задоволена.
Максим 2018-12-17 16:30:34 #70
Фінансова установа пропонує своїм клієнтам вигідні умови для отримання кредиту, головні переваги це мінімальний пакет документів, та лояльність до клієнтів які мають чорну кредитну історію, великий вибір платіжних способів для отримання коштів.
Roman 2018-12-17 14:50:24 #69
Чудова організація! Все швидко та зручно. Досить часто користуюся послугами даного сервісу, усім задоволений. Рекомендую!

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння