Є Гроші

Заповніть заявку
Вартість кредиту 1700 грн
Термін кредиту 18 дн.

Вартість кредиту онлайн в Є Гроші

Сума: 2000 грн
Час: 21 дн.
Вартість: 2840 грн
До оплати: 4840 грн

Це приблизний розрахунок, який призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Для отримання актуальних умов видачі кредитів онлайн і позик перейдіть на сайт кредитної компанії, натиснувши кнопку "Заповнити заявку".


При пошуку кредитної компанії для отримання грошей в борг багато позичальників звертають увагу на ціни.  Зрозуміло, що людина у важкій фінансовій ситуації не хоче переплачувати. Але з компанією Є гроші не доведеться платити більше за обслуговування вищого рівня.

Тут пропонують низькі ставки та великі суми – основні переваги для позичальників. Крім цього, клієнти отримають зручний і функціональний сайт та швидке обслуговування. Безліч позитивних відгуків підвищують репутацію кредитної компанії.

Є Гроші відгуки

96% схвалених заявок – така цифра вказана на сайті кредитної компанії Є Гроші. Це означає, що кожен українець може отримати необхідну суму в борг і швидко вирішити свої фінансові проблеми.

 • «Оформила в Є Гроші кредит на відпустку. Відмінно провела час, ні в чому собі й дочці не відмовляла. По приїзду все оплатила, а сума переплати була зовсім копійчана. Рекомендую Є Гроші всім, кому терміново потрібна фінансова допомога та тим, хто немає можливості чекати до зарплати.» - Лариса, Дніпро.
 • «Є Гроші виручили мене у безвихідній ситуації. Кредитна історія була давно зіпсована, але я закрив борги та більше в кредити не ліз. Нещодавно терміново знадобилася невелика сума, але всюди отримував відмови. Нарешті, довгоочікуване схвалення від Є Гроші. Дякую!» - Анатолій, Херсон.
 • «Потрібно було дві тисячі гривень на руки, друзі і рідні допомогти не змогли: ні у кого немає зайвих грошей. Довелося шукати кредити онлайн в інтернеті. Оформив перший кредит в Є Гроші та не заплатив зверху ні копійки. Навіть не очікував, що все буде так просто.» - Антон, Київ.

Як взяти кредит онлайн в Є Гроші крок за кроком:

 1. Реєстрація на офіційному сайті Є Гроші
 2. Заповнення заявки на кредит онлайн за допомогою кредитного калькулятора
 3. Перевірка банківської карти
 4. Підписання кредитного договору

Натисніть, щоб заповнити заявку

Вимоги для отримання кредиту онлайн в Є Гроші:

Вік від 18 дo 65
Паспорт
Мобільний телефон
Банківський рахунок
ІПН

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=1O4N_MtymNo

Отримання грошей в борг у кредитній компанії Є Гроші проходить швидко і просто. Вся процедура здійснюється дистанційно через інтернет. Позичальнику знадобиться комп'ютер або смартфон з доступом до мережі. У реєстраційній формі потрібно вписати персональні дані, ідентифікаційний код  та контактний номер телефону. Зверніть увагу, що слід вписувати актуальний номер телефону, тому що для перевірки особистості позичальника кредитна компанія буде надсилати смс-повідомлення з кодами.

До заявки необхідно буде докласти скан-копії документів. Якщо таких немає під рукою, можна зробити фотографію паспорта на білому тлі. Не хвилюйтеся про безпеку своїх даних. Компанія Є Гроші користується сучасними методами захисту від сторонніх втручань, і перехопити дані клієнта не вийде. Позначка про це є на офіційному сайті компанії.

Радимо заповнювати всі поля, пов'язані з роботою і рівнем доходу, максимально достовірно. Обман кредитної компанії може обернутися відмовою, а неправильна оцінка платоспроможності доведе до боргової ями.

Також кредитна компанія проведе перевірку банківської карти. Цей захід вжито для того, щоб відсіяти шахраїв з краденими документами. Нагадаємо, що для кредитів онлайн підходять тільки іменні картки, а ім'я на ній повинно збігатися з іменем і прізвищем позичальника. На чужу карту отримати необхідну суму в борг неможливо. Для верифікації на рахунку буде заблокована невелика сума до 1 гривні. Правильно вписавши заблоковану суму, позичальник підтвердить, що карта дійсно знаходиться у нього й він згоден на отримання кредитного зобов'язання.

Після всіх дій залишиться дочекатися відповіді від кредитної компанії, прочитати договір і підписати його за допомогою коду з смс. Радимо витратити трохи часу та ретельно ознайомитися з умовами договору. Незнання пунктів про прострочення та штрафів може обернуться додатковими витратами в майбутньому.


Способи отримання кредиту онлайн в Є Гроші

 1. Отримання кредиту онлайн на банківську карту.

Отримати гроші в борг у компанії Є Гроші можна тільки на банківську карту. Зараз це найбільш затребуваний і універсальний банківський продукт, який виконує всі можливі вимоги користувачів. У разі потреби готівки можна скористатися банкоматом – за кілька хвилин ви без зусиль знімете потрібну суму з банківської карти.

За допомогою карти можна оплатити будь-яку покупку або послугу в інтернеті. Також нею можна заплатити і в звичайних торгових центрах і магазинах. Через інтернет-банкінг клієнт зможе перевести гроші на будь-який рахунок зі своєї карти.

Не дивно, що Є Гроші вибрали саме цей спосіб видачі кредитів онлайн. А працюючи в інтернеті, кредитна компанія економить кошти, які могли піти на зарплати співробітникам та оренду приміщень. За рахунок цього, можна отримати більш низькі ставки, ніж в інших організаціях.

Натисніть, щоб заповнити заявку


Як сплатити кредит онлайн

 1. За допомогою особистого кабінету на сайті та банківської карти
 2. За допомогою терміналів самообслуговування
 3. За допомогою банківських відділень

Погасити свій борг в компанії Є Гроші можна також за допомогою інтернету. Для цього позичальнику необхідно буде ввести стандартні дані банківської картки та провести оплату боргу за прикладом звичайної покупки в інтернет-магазині.

У відповідь позичальник отримає підтвердження погашення боргу. Рекомендуємо зберігати такі квитанції, які згодом можуть стати доказами виконання фінансових зобов'язань у відповідному терміні.

Також погасити борг можна за допомогою терміналів самообслуговування і банківської каси. Для обох випадків позичальник повинен заздалегідь дізнатися номер кредитного договору та реквізити організації. В особистому кабінеті Є Гроші клієнт знайде всю потрібну інформацію.

Варто нагадати, що при оплаті готівкою через касу банку, позичальник ще має надати підтвердження особи, тобто, паспорт або id карту.

Є Гроші - дані компанії:

Свідоцтво
ФК № 974

Контактні дані:

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ»

Набережна Перемоги 10 К
49094 Дніпро

e-mail: [email protected]

телефон: +38 099 100 1000

www: e-groshi.com

соціальні мережі:  

Робочий час:

Понеділок - п'ятниця: 09:00 - 18:00
Субота – неділя: вихідний
Заповніть заявку

Опис Є Гроші

Кредитна компанія Є Гроші спеціалізується на видачі невеликих сум в борг громадянам України. Перший раз можна розраховувати на суми до 3000 гривень і користування грошима протягом 1 місяця. Крім цього, взяти гроші в борг можливо безкоштовно – повернути борг в цьому випадку потрібно не пізніше, ніж через 11 днів. Для постійних клієнтів суми збільшуються до 20 000 гривень під 1,99% за кожен день користування грошима.


Переваги і недоліки Є Гроші:

Переваги:

 • Швидка відповідь по заявці
 • Можливо користуватися грошима безкоштовно
 • Мінімум необхідних документів

Недоліки:

 • Отримати кредит онлайн після 65 років неможливо
 • Необхідно докласти скан-копії документів до заявки

Переваги і недоліки Є Гроші - підсумки

Кредитна компанія Є Гроші впевнено займає лідируючі позиції по небанківському кредитуванні в Україні. Низькі процентні ставки та гнучкі умови дозволяють отримати гроші в борг практично кожному. З кожним наступним фінансовим зобов'язанням доступні суми збільшуються, і кредити онлайн можуть повноцінно замінити кредит в банку.

Заповніть заявку


Додати відгук про Є Гроші

##   ## ##   ## ###### ##  ## ##   ## 
###  ### ##   ## ##  ## ## ##  ##  ## 
#### #### ##   ## ##     ####   ## ##  
## ### ## ##   ## ######   ##    ###  
##   ## ##   ##    ##  ##   ## ##  
##   ## ##   ## ##  ##  ##   ##  ## 
##   ## #######  ######   ##  ##   ## 

Увійдіть, щоб приховати це поле

Богумира 2019-02-02 10:22:13 #140
Брала займ у компанії на особисті потреби здолати це зовсім безпроблемно всього потрібно мінімум документів і максимум 15 хв. Умови прийнятні.
инна 2018-12-17 20:48:31 #80
Коли потрібні гроші просто, швидко та без перешкод. Це гарне місце для вирішення таких питань. И благати нікого не треба.
Ігор Олександрович 2018-12-17 20:27:13 #79
Бувають у житті такі моменти, коли негайно потрібні гроші, а позичити немає у кого. Ось тоді у пригоді стають подібні сервіси, де можливо швидко оформити кредит і вже за мить гроші перерахують на банківську карту. Особливо приваблюють акційні періоди, коли сплачуєшь лише мінімальний процент за користування кредитними коштами.

Дивіться також:

Додати до порівняння
Додати до порівняння
Додати до порівняння